Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro: Last Light na PC i konsolach ukaże się w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru

17 postów w tym temacie

Adam Berlik

Rodzimy oddział Cenegi poinformował, że zbliżająca się wielkimi krokami gra Metro: Last Light trafi do naszych sklepów równocześnie z premierą europejską. Na tym nie koniec dobrych wiadomości.

Przeczytaj cały tekst "Metro: Last Light na PC i konsolach ukaże się w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co oznacza wyrażenie, że będzie też wersja angielska? Chodzi o Rosjan mówiących po angielsku czy co? Czy może chodzi o rosyjski język z angielskimi napisami? Cenega mogłaby to uściślić a nie wyjeżdża na lenia ze starym tekstem "angielska/polska (napisy)". Steam od dawien dawna umożliwia wybór języków więc Cenega tu żadnej łaski nie robi oznajmiając, że będzie też wersja angielska. No ale jaka w końcu? Większość graczy prosi o język rosyjski z polskimi napisami. Inaczej klimat gry będzie z góry zabity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nadzieję, że będą Rosyjskie głosy, bo jeśli nie to ja podziękuję za zakup.Przy angielskich głosach, gra jak dla mnie, straci swój klimat i urok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielski*, Czeski, Holenderski, Francuski*, Niemiecki*, Włoski*, Polski, Rosyjski*, Hiszpański* to języki które gra będzie wspierać według Steama, z czego * to pełne audio. Wychodzi na to że jednak klimat nie uleci ;-) Ale karny k***s dla Cenegi się należy, że nie sprecyzowała. Mnie z kolei zastanawia długość gry, nie wiem czy opłaca się za pełną cenę grę na 8h kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 16:29, Trolowarzysz napisał:

Metro bez Rosyjskiego to jak STALKER bez Mirosława Utta :P


Się śmiej, ja mam Stalkery na Steamie i niestety nie ma tam Polskiej wersji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Metro bez Rosyjskiego to jak STALKER bez Mirosława Utta :P
>
> Się śmiej, ja mam Stalkery na Steamie i niestety nie ma tam Polskiej wersji ;/
>
to sobie ściągnij polskie wersje ja tak zrobiłem ściągnąłem audio i mam po pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 20:50, Ekonochrist napisał:

Cenędza. Też mi coś. Najlepszy obecnie wydawca w polsce ale narzekać trzeba.

Najlepszy, bo praktycznie jedyny?

Spoiler

Lol, najlepszy. Tyle razy było o ich wpadkach, ale widzę, że armia fanbojów zaczyna rosnąć w siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować