Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 14 - wymagania sprzętowe ujawnione

19 postów w tym temacie

Strasznie niskie, pewno znowu będzie brzydka plastelinowa na tym samym silniku od lat, a PES... tam już czeka LIS :) Jak FIFA chce być dobra to niech zrobią nawet grafikę ze SWOS''a, ale niech to grywalne chociaż będzie jak Sensible.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry sportowe nie powinny tyle kosztować z tego względu, że wychodzą co rok. Dłużej niż rok nie będziesz w to grał, cena nieadekwatna w związku z żywotnością gry. Wymagania rzeczywiście niskie. Niby to dobrze,ale z drugiej strony...no ewidentnie odgrzewany kotlet. Dzięki, postoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie zmienią silnika wymagania niewiele będą się zmieniać. Mam nadzieję, że next-geny sprawią, że twórcy stworzą nowy silnik. Oby tylko nie robili FIFY na Forsbite, bo widzę, że prawie wszystkie gry EA są robione na nim, nie ważne czy to erpeg, czy strzelanka. Wg mnie lepiej zrobić nowy silnik specjalnie pod konkretny gatunek.
Bardziej niż FIFY jestem ciekaw nowego PESa, Konami obiecuje duże zmiany. Mam nadzieję, że czeka nas duży skok graficzny jak i w rozgrywce. To zmusi EA do zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gry sportowe nie powinny tyle kosztować z tego względu, że wychodzą co rok. Dłużej niż
> rok nie będziesz w to grał, cena nieadekwatna w związku z żywotnością gry. Wymagania
> rzeczywiście niskie. Niby to dobrze,ale z drugiej strony...no ewidentnie odgrzewany kotlet.
Zgadzam się, że to odgrzewany kotlet z małymi zmianami, które jednak o dziwo troszeczkę zmienią rozgrywkę. Poza tym: "rok nie będziesz w to grał, cena nieadekwatna w związku z żywotnością gry. " - serio tak myślisz? Może i masz trochę racji [w końcu cały rok, dzień w dzień będą grali tylko maniacy Fify ale cena nieadekwatna w związku z żywotnością gry? LOL Pomyśl na chłopski rozum: nawet jak będziesz grał w Fifę pół roku, codziennie po godzince to wiesz ile czasu spędzisz z tą grą? Blisko 200h. A to jest bardzo dużo. A może wymień te gry z adekwatną ceną w związku z żywotnością gry? Czekam.
> Dzięki, postoję
> Czyli ten sam stary silnik nie kupuje. zobaczymy co PES pokarze
W międzyczasie czekania na nowe info o tegorocznym PES-ie kup słownik. Zrobisz dobrze dla siebie jak i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi ile czasu nad gra spedzisz, bo można i przegrać 1000h w rok w coda, który tez jest kotletem,, ale przez ile będziesz mógł w nią grac. FIFA po roku, nie oszukujmy się jest martwa. Jest to naprawdę krotki okres jak na gre która kosztuje tyle co pełnoprawne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 16:27, sapers napisał:

> Fifa 13 nie jest PODOBNO na winXP, teraz w 14 powrót do XP?
W Fife 13 można grać na winXP.


moim kilku znajomym nie chodzi, na pudelku jest napisane ze od visty w góre, wiec jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Fifa 13 nie jest PODOBNO na winXP, teraz w 14 powrót do XP?
> > W Fife 13 można grać na winXP.
>
> moim kilku znajomym nie chodzi, na pudelku jest napisane ze od visty w góre, wiec jak
> to jest?
Można grać na xp bo ja gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 15:27, Ludwes napisał:

A może wymień te gry z adekwatną ceną w związku z żywotnością gry? Czekam.
> Dzięki, postoję

>
Ponad rok temu kupilem BFBC2 za 20 pln, przegralem w to setki godzin i caly czas gram :)

A tak swoja droga, to z tej fify to gorszy odgrzewany kotlet niz z CoD-a, naprawde dziwie sie ze ludzie to jeszcze kupuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 23:44, TigerXP napisał:

Ponad rok temu kupilem BFBC2 za 20 pln, przegralem w to setki godzin i caly czas gram
:)


Jak przeliczałem koszt/godzinę gry, to też BC2 wypadal u mnie znakomicie :D Kupiłem za 25 zł (przez całkowity przypadek - nigdy nie grałem w żadnego BF-a, ale akurat była promocja, a ja miałem przy sobie kasę), a przegrałem prawie 500 godzin :D

Dnia 03.06.2013 o 23:44, TigerXP napisał:


A tak swoja droga, to z tej fify to gorszy odgrzewany kotlet niz z CoD-a, naprawde dziwie
sie ze ludzie to jeszcze kupuja.


No niestety nie jest to do końca prawda - bywa i tak, że w rok gra się zmienia całkowicie. Grałem dość dużo w FIFĘ 11, przyzwyczaiłem się, a 12 okazała się czymś zupełnie innym. Całkowicie przemodelowany system obrony i trzeba się od nowa uczyć grać :D Więc olałem 12 i kupilem dopiero 13 :D Też musiałem od nowa uczyć się grać, ale gra ma tyle opcji, których nie miała 11, że nie jest mi szkoda czasu na nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 21:29, Slawcio2005 napisał:

Można grać na xp bo ja gram


Czyżby tryb zgodności ? :D czy w tym przypadku nie działa i masz eee może cracka ?

:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem sobie fife i nie wiem czy mi wejdzie wiec proszę o pomoc.
procesor: Intel(R) Core(TM) i3-3227u CPU @ 1.90GHz 1.90 GHz
pamięć ram 4 GB
karta graficzna: Intel(R) HD Graphics 4000
NVIDIA GeFORCE GT 740M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować