Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamów Assassin`s Creed IV: Black Flag przed premierą, a otrzymasz dostęp do usługi The Watch

21 postów w tym temacie

> Jeżeli kupię grę po premierze to nie będę miał dostępu do tej usługi ?

A jaki sens byłby w jej istenieniu po premierze? Skoro to taki jakby serwis z newsami. Chyba, że chciałbyś rozwiązywać quizy :x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 15:16, Jeffero napisał:

> Jeżeli kupię grę po premierze to nie będę miał dostępu do tej usługi ?

A jaki sens byłby w jej istenieniu po premierze? Skoro to taki jakby serwis z newsami.
Chyba, że chciałbyś rozwiązywać quizy :x.


a jaki jest sens robienia serwisu VIp dla samych quizów? nie tylko newsy i quizy tam są, wejdz na stronę.

Głupie posunięcie z ich strony, uważam, że każdy kto zakupi grę również po premierze powinien mieć dostęp do tego serwisu, jakby nie było wszyscy z grę zapłacą, a może będzie dostęp po drobnej opłacie...taki inny seasons pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło by było, gdyby przy okazji takich newsów podawano również informację na temat przewidywanego czasu udostępnienia klucza. Zwykłe "hasła dostępu wysłane będą w ciągu X dni" lub "chwilowo nie wiadomo, kiedy klucze zostaną wysłane". W ten sposób unika się powtarzających się pytań "a kiedy dostanę klucz?". Sam jestem tego ciekaw, AC IV w wersji kolekcjonerskiej mam zamówione i miło by było wiedzieć, czy i kiedy dostanę klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A przypadkiem żeby dostać kod nie trzeba złożyć zamówienia w sklepie uplay ?
To by nie miało sensu. Ubisoft krzywdziłby wszystkich, którzy korzystają z innych sklepów, czyli w sumie większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Jeżeli kupię grę po premierze to nie będę miał dostępu do tej usługi ?
> >
> > A jaki sens byłby w jej istenieniu po premierze? Skoro to taki jakby serwis z newsami.
>
> > Chyba, że chciałbyś rozwiązywać quizy :x.
>
> a jaki jest sens robienia serwisu VIp dla samych quizów? nie tylko newsy i quizy tam
> są, wejdz na stronę.
>
> Głupie posunięcie z ich strony, uważam, że każdy kto zakupi grę również po premierze
> powinien mieć dostęp do tego serwisu, jakby nie było wszyscy z grę zapłacą, a może będzie
> dostęp po drobnej opłacie...taki inny seasons pass.
>

"Będziesz miał dostęp do najnowszych informacji o świecie AC. Jako pierwszy dowiesz się o nadchodzących wydarzeniach, filmach, grafikach, wywiadach i czatach z naszym zespołem, a to jeszcze nie wszystko. Weź udział w niesamowitej przygodzie Assassin’s Creed i stań się Mistrzem Asasynów zdobywając ten tytuł w walce z równymi tobie."

Gdyby mieli coś jeszcze do zaoferowania to raczej by się tym chwalili na głównej. Wszystko wymieniłem, i podtrzymuję - korzystanie z tego nie miało by sensu po premierze gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Głupie posunięcie z ich strony, uważam, że każdy kto zakupi grę również po premierze
> powinien mieć dostęp do tego serwisu, jakby nie było wszyscy z grę zapłacą, a może będzie
> dostęp po drobnej opłacie...taki inny seasons pass.

> Zamow gre przed premiera a otrzymasz klucz do grafik i trailerow z gry, no wow! Jeszcze
> troche to: zamów przed premiera i nie dostań nic!
Kurde z jednej strony ból tyłka o to, że dostaje się coś przed premierą, bo niby ci popremierowi są pokrzywdzeni, a z drugiej ból tyłka, bo dostaje się mało przed premierą. Nie podoba się, że nic nie dostajesz po premierze? Kup przed. Nie podoba się, że mało jest przed premierą? Kup po. Problem rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż premierowego Assasin`s Creed IV nie kupię pomimo tego, że Assasin`s Creed III mi się podoba. Po prostu poczekam parę miesięcy i pewnie będzie tak samo jak w przypadku trójki, a konkretnie Edycji Waszygtona, że w jednym opakowaniu będę miał i podstawową wersję gry i wszystkie dodatki. Bo kupować grę premierowo oraz dodatki mi się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cóż premierowego Assasin`s Creed IV nie kupię pomimo tego, że Assasin`s Creed III mi
> się podoba. Po prostu poczekam parę miesięcy i pewnie będzie tak samo jak w przypadku
> trójki, a konkretnie Edycji Waszygtona, że w jednym opakowaniu będę miał i podstawową
> wersję gry i wszystkie dodatki. Bo kupować grę premierowo oraz dodatki mi się nie opłaca.
Jak komuś nie zależy na figurce to to faktycznie najlepsze wyjście. Taniej niż dużo kolekcjonerka, a w sumie wszystkie dodatki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strony produktu na gramie: "Kod dostępu do usługi The Watch zostanie udostępniony w szczegółach zamówienia przed premierą gry." - nie wiadomo dokładnie kiedy. Pewnie po potwierdzeniu zamówienia dopiero, żeby ktoś nie zgarnął kodu i nie anulował. Ale to tylko moje domysły.
P.S. Tak lekko poza tematem. Zauważył ktoś, że kolo pokazany jako postać do mulit w Dziedzictwie Kennwaya wygląda tak samo jak ten z "Nagrody Rozbitka"? Pomyłka, czy dają tego samego? Zresztą jak znam życie i tak najfajniejszy będzie w którymś z 2 DLC, których nie ma w EB nawet wliczając gratis od gramu (NR dodają do każdego pre-ordera).
P.S. 2 Sorry, za post pod postem, ale nie mogę już poprzedniego edytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to może być coś ciekawego. Mam nadzieje, że klucze przyjdą szybko, ale tak jak już ktoś napisał wyżej, co jeśli ktoś użyje kodu i anuluje zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować