Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Od Wiedźmina do odznaczenia państwowego - Prezydent Komorowski docenia CD Projekt

90 postów w tym temacie

Gratulacje dla chłopaków z CD Projektu! Fajnie, że ludzie tak zasłużeni dla rynku gier są zauważani i doceniani jako osoby, których działalność unowocześnia Polskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że to CD-Projekt dostaje ordery oni przynajmniej są jeszcze przyjazni dla graczy, bo Techlandowi ostatnio troche kaski naplynelo to uwazaja sie za wielkiego tworce gier w ktorym 1/2 spolecznosci to ludzie z zagranicy. + Do tego CD-Projekt nie uzywa cholernych Steamow i innych ustrojstw utrudniajacych zycie legalnym graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - ja bym tym medalem rzucił w te obleśne, złodziejskie mordy z Wiejskiej tudzież pałacu Pana K.
Nie moge już na nich patrzeć, słuchać ich itd.
Nawet tutaj się już wpieprzają.

1 Maja - patrzę w tv -mordy te same, gebe pełne frazesów, 2 Maja - to samo, 3 Maja - znowu i znowu i znowu.
Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahahahahahhahahahahahhahah

wybaczcie moją reakcję ale o gigantycznych problemach ze wspieraniem gier, wydawaniu patchy itd nikt nie wspomniał , oj chyba Bronek po prostu chciał grę za darmo :D albo zdobyć poparcie graczy w nadchodzących wyborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 18:25, Janek_Izdebski napisał:

Ale jak w budżecie państwa zabraknie pieniążków to i tak US się do Nich dobierze... Na
nic się zdadzą ordery i znajomość z Panem Prezydentem. Oto Polska właśnie... :D


Lepiej żeby po znajomku dało się wszystko załatwić ? Typowe PRL-owskie myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Łącze się z CDP w bulu i nadzieji :) Urząd Skarbowy is coming :)

He he he Swoją drogą to post brzmi dla mnie: "Matka chwalą nos, wy mnie a jo wos".
śmieszny medalik, a pieniążków z Optimusa jak nie było tak nie ma. Polska zaczyna przypominać PRL, gdzie się wszystkich obwieszało medalami w święta, a na codzień uprzykrzało życie- mówię tutaj nie tylko o obywatelach, ale również o przepisach co mają "rzekomo" ułatwiać życie podmiotom gospodarczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 21:11, Reffanov napisał:

Powinni mu dać specjalną edycję... Wiećmin 2: Zabujcy Kruluw :)


Ale walisz byki. Powinno być Kluluf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz będzie marketing przy wiedźminie 3:

"Oto nadchodzi gra twórców Wiedźmina 1 i 2, nagrodzonych Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski, gra która przyćmi Skyrima itd w ten deseń."

W skrócie: nie jesteś patriotą jak nie kupisz trójeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haters gonna hate. Zawistne Polactwo znowu jęczy zamiast gratulować. Wy pewnie w życiu nie przekroczycie progu Pałacu Prezydenckiego, nie mówiąc o dostaniu jakiegokolwiek odznaczenia od kogokolwiek.

Gratuluje CD Projektowi i życzę kolejnych sukcesów.

A jak ktoś nie rozumie czemu twórcy i dystrybutorzy gier zostają odznaczeni Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski to niech się dokształci w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 12:00, Darkstar181 napisał:

Haters gonna hate. Zawistne Polactwo znowu jęczy zamiast gratulować. Wy pewnie w życiu
nie przekroczycie progu Pałacu Prezydenckiego, nie mówiąc o dostaniu jakiegokolwiek odznaczenia
od kogokolwiek.


ileż trzeba jadu, by określać tak własnych rodaków


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Tobie obejrzeć film "Układ zamknięty", skoro nie wiesz o co chodzi większości ironizujących z powodu tego orderu.

Tak w skrócie, spólka córka CD Projektu (GOG) musiała zostać zarejestrowana na Cyprze. Taki mamy system prawny i podatkowy.

A spółki skarbu państwa, jak będzie trzeba, i tak zostaną oddłużone i dofinansowane przez rząd, tak jak ostatnio zrobiono z LOT-em. Panowie Kiciński i Iwiński moga tylko pomarzyć o takiej hojności władz państwowych... To jest Polska właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 12:36, Ostrowiak napisał:

ileż trzeba jadu, by określać tak własnych rodaków

Słowa mocne, ale można je od biedy uznać za cytat z Ziemkieiwcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polactwo ziemkiewiczowskie to żywioł apolityczny, efekt postkolonialnej konstrukcji elit społecznych

tutaj użyte "Polactwo" to inwektywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 12:50, Ostrowiak napisał:

Polactwo ziemkiewiczowskie to żywioł apolityczny, efekt postkolonialnej konstrukcji
elit społecznych

tutaj użyte "Polactwo" to inwektywa

Dlatego w swoim poście dodałem słowa "od biedy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 12:36, Ostrowiak napisał:

ileż trzeba jadu, by określać tak własnych rodaków


Wypraszam sobie.
Jestem człowiekiem jadowitym i nie używam takich określeń.
Czuję się dotknięty tym komentarzem.
Jakakolwiek korelacja zachodząca pomiędzy ilością jadu, a użyciem określeń takich jak "Polactwo" lub "Polaczki" jest czysto przypadkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 12:46, Janek_Izdebski napisał:

A ja polecam Tobie obejrzeć film "Układ zamknięty", skoro nie wiesz o co chodzi większości
ironizujących z powodu tego orderu.

Doskonale wiem. Zwykła zawiść i ból tyłka. Bo CD projekt mimo beznadziejności w tym kraju odniosło sukces, i jeszcze dostało podziękowania od prezydenta. Wam się to nigdy nie uda, bo potraficie tylko narzekać zamiast wziąć się do roboty.

Dnia 04.05.2013 o 12:46, Janek_Izdebski napisał:

Tak w skrócie, spólka córka CD Projektu (GOG) musiała zostać zarejestrowana na Cyprze.
Taki mamy system prawny i podatkowy.

Nie musiała. Każdy ma swobodby wybór kraju siedziby dla firmy. Jeśli uznano że będzie to bardziej opłacalne na Cyprze, to proszę bardzo.

Dnia 04.05.2013 o 12:46, Janek_Izdebski napisał:

A spółki skarbu państwa, jak będzie trzeba, i tak zostaną oddłużone i dofinansowane przez
rząd, tak jak ostatnio zrobiono z LOT-em. Panowie Kiciński i Iwiński moga tylko pomarzyć
o takiej hojności władz państwowych... To jest Polska właśnie...

A w USA biją murzynów.
Ludzie ! Pierniczycie na wszystko co się da, a co nie jest związane tak naprawdę z tematem. Tu chodzi o wyróżnienie firmy, a wy wrzucacie wszystko do jednego wora, bo oczywiście jak się porusza kwestię przyznania odznaczenia, to trzeba jeszcze przy okazji ponarzekać na podatki, na NFZ, i na wszystko co się da.

Przykładowo, my tu gadamy o wyróżnieniu CD Projektu a ty wyjeżdzaż nie wiadomo po co o czymś z LOTem. Who cares ?
Ból tyłka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 14:06, Darkstar181 napisał:

Doskonale wiem. Zwykła zawiść i ból tyłka. Bo CD projekt mimo beznadziejności w tym kraju
odniosło sukces, i jeszcze dostało podziękowania od prezydenta. Wam się to nigdy nie
uda, bo potraficie tylko narzekać zamiast wziąć się do roboty.


Osobiście odznaczenie dla Redów ani mnie ziębi, ani grzeje, ale to co ty robisz - czyli posądzanie ludzi, którzy z czymś się nie zgadzają o "zawiść i ból tyłka" to jedna z najbardziej dennych rzeczy, jakie można robić na forach internetowych. Nie wspominając już o rzekomej "beznadziejności w tym kraju". Ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 14:09, Zajanski napisał:

Osobiście odznaczenie dla Redów ani mnie ziębi, ani grzeje, ale to co ty robisz - czyli
posądzanie ludzi, którzy z czymś się nie zgadzają o "zawiść i ból tyłka" to jedna z najbardziej
dennych rzeczy, jakie można robić na forach internetowych. Nie wspominając już o rzekomej
"beznadziejności w tym kraju". Ogarnij się.

Nie. Denną rzeczą jest narzekanie przy każdej okazji na wszystko co się da. Ktoś dostał wyróżnienie za to że przyczynił się do zwrócenia uwagi na Polskę pod kątem rozwijającego się developingu gier, ale oczywiście natychmiast znajdują się marudy które muszą ponarzekać przy okazji na podatki, no bo przecież jak prezydent śmiał w ogóle wręczać odznaczenie skoro sytuacja w kraju jest zła ? Najlepiej żeby w ogóle nie doceniano żadnej firmy, a powyższe odznaczenia dawać jedynie sportowcom. Niech CD Projekt pozostanie nadal w cieniu. Oto mentalność narodu.
A najbardziej żałosne jest to że żaden z marud nawet nie śmiał pogratulować CD Projektowi, tylko od razu przeszedł do wyśmiewania prezydenta, z Jankiem Izdebskim na czele. Gdyby narzekacze mimo to pogratulowali to bym się nie czepiał, ale że tego nie zrobili, utwierdzili mnie tylko w przekonaniu że przyszli tu pomarudzić i tyle.

P.S Ale przy wyborach frekwencja pewnie znowu w okolicach 40 %, bo do urny przecież za daleko, lepiej narzekać w necie że nic się nie zmienia. Tylko te odznaczenia dają :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować