Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Incredible Adventures of Van Helsing z datą premiery

15 postów w tym temacie

Wygląda to ciekawie. Chyba skuszę się na ten preorder - $15 to niewiele. Czy ktoś z nabywców może podzielić się wrażeniami z bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Poważnie? Kupiłeś?
> A co w tym dziwnego? Też nabyłem. :P

Myślałem, że napisał to ironicznie. Chciałem się dowiedzieć jak gra się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić, ale...doszły mnie niepokojące wieści. Raz - czy to prawda, że ta gra ma być wydawana w formie epizodów trwających po ~8 godzin każdy? Dwa - czy to prawda, że cena zakupu obejmuje tylko 1 epizod? No i trzy - ponoć w tej grze nie ma respawnu przeciwników a to oznacza przewidywalną rozgrywkę bez odpowiedniej gatunkowej żywotności (zero farmy, przewidywalny loot) :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem, ile będą trwały epizody, ale faktycznie, mają być trzy. Co do respawnu to w becie ich nie było, jak jest teraz, nie wiem dopiero ściągam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 18:58, haderQ napisał:

Hmm nie wiem, ile będą trwały epizody, ale faktycznie, mają być trzy.


Czy aktualna cena obejmuje je wszystkie, czy trzeba będzie płacić za każdy osobno? Nie wiesz może? Bo jeśli ta pierwsza opcja, to nie jest źle. Jeśli druga...no cóż... :/

Dnia 22.05.2013 o 18:58, haderQ napisał:

Co do respawnu
to w becie ich nie było, jak jest teraz, nie wiem dopiero ściągam.


No właśnie obawiam się tego, że będzie to gra "na raz" :/ Fajnie, gdyby chciaż była opcja ponownego wygenerownaia świata... No i odnośnie świata - losowo generowany, czy statyczny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 19:04, aope napisał:

No właśnie obawiam się tego, że będzie to gra "na raz" :/ Fajnie, gdyby chciaż była opcja
ponownego wygenerownaia świata... No i odnośnie świata - losowo generowany, czy statyczny?
:)


Miałem dwa długie podejścia do bety - w obu przypadkach było niestety statycznie - te same misje, te same osoby, tak samo wyglądające mapy. Loot był inny.

Co do ceny - nie mam pojęcia niestety, byłoby fajnie faktycznie jakby za jeden zakup było wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować