Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #277: Jakie wrażenie wywarła na Tobie zapowiedź Xbox One?

31 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2013 o 14:13, Sandro napisał:

Wszystko zależy od gier. Nie jara mnie radosna twórczość japońskich developerów więc
biblioteką gier Sony jeszcze nigdy mnie nie zainteresowało i nic nie wskazuje na to aby
tym razem miało się to zmienić.


o.O Widzę, że dużo gier widziałeś na ps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 16:59, MrGregorA napisał:

o.O Widzę, że dużo gier widziałeś na ps

Ano widziałem. Nadal wolę exclusivy Xbox''a. Może poza serią Halo, która obchodzi mnie tyle co God of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 14:53, KeyserSoze napisał:

eee, ale Uncharted, Heavy Rain i sporo innych fajnych exów na PS3 to wcale nie są gry
z Japonii...

Racja, ale nadal mnie nie przekonują na tyle aby wybrać PS zamiast Xbox''a. Grałem w dwie pierwsze części Uncharted w czymś podobnym do PadBaru i grało mi się całkiem fajnie, ale po wyłączeniu konsoli prawie natychmiast o nich zapominałem. The Last of Us jest chyba pierwszą grą. dla której mógłbym kupić PS3. I tak też zrobię, ale po ograniu TLoU i paru innych exów, tak przy okazji, najzwyczajniej na świecie odsprzedam cały zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy nie interesuje mnie TUNER TV Xbox ONE, który i tak nie będzie działać w europie. Tak naprawdę to już koniec ery PRAWDZIWYCH konsol do grania. W d....e mam Skype, Facebook , sterowanie głosem itp. Ja chcę grać w gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie mógłbym, jeszcze raz napisać to co już kiedyś napisałem pod jakimś tematem dotyczącym X1, że według mnie nowy Kinect to między innymi narzędzie szpiegujące. Podsłuchujące i widzące wszystko nawet w ciemności.
Powiem tak, zgadzam się w całości z postami zamieszczonymi wyżej przez Krzych_Ayanami i slawwasyl

Podpisuję się pod wnioskami obiema rękami.

Żeby nie było, mam zarówno PS3 jak i Xboxa360 i bardzo żałuję że nowy X1 mnie tak zawodzi.
Nie pod względem grywalności, tylko tych niepotrzebnych, wręcz niechcianych funkcji.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie mógłbym, jeszcze raz napisać to co już kiedyś napisałem pod jakimś tematem dotyczącym X1, że według mnie nowy Kinect to między innymi narzędzie szpiegujące. Podsłuchujące i widzące wszystko nawet w ciemności.
Powiem tak, zgadzam się w całości z postami zamieszczonymi wyżej przez Krzych_Ayanami i slawwasyl

Podpisuję się pod wnioskami obiema rękami.

Żeby nie było, mam zarówno PS3 jak i Xboxa360 i bardzo żałuję że nowy X1 mnie tak zawodzi.
Nie pod względem grywalności, tylko tych niepotrzebnych, wręcz niechcianych funkcji.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie mógłbym, jeszcze raz napisać to co już kiedyś napisałem pod jakimś tematem dotyczącym X1, że według mnie nowy Kinect to między innymi narzędzie szpiegujące. Podsłuchujące i widzące wszystko nawet w ciemności.
Powiem tak, zgadzam się w całości z postami zamieszczonymi wyżej przez Krzych_Ayanami i slawwasyl

Podpisuję się pod wnioskami obiema rękami.

Żeby nie było, mam zarówno PS3 jak i Xboxa360 i bardzo żałuję że nowy X1 mnie tak zawodzi.
Nie pod względem grywalności, tylko tych niepotrzebnych, wręcz niechcianych funkcji.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ktoś powyżej określił każdego, kto uważa politykę MS i traktowanie klienta jako swojego więźnia za porażkę tej firmy, jako fanboyów.

Cóż tak jak nie lubię podobnej polityki w wykonaniu Apple, tak i nie dam się wciągnąć w coś takiego, tylko w jeszcze gorszej formie, przez MS. Z jakiej paki to sprzęt ma decydować kiedy ja mogę pograć? Z jakiej paki coś co kupię nie jest moją własnością i nie mogę używać tego kiedy chcę? Toż to istna paranoja i kpina wręcz, żadnym fanboyem, czy hejterem mnie to nie czyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko dodam, że w obliczu niedawno ujawnionych w Stanach informacji o tym jak kolekcjonuje się dane o obywatelach, po skonfrontowaniu tego z danymi o nowym Xpudle wnioski co można z takimi danymi zrobić nasuwają się same. Także sorry, ale ja nie chcę mieć w domu urządzenia monitorującego moje ruchy i zbierającego o mnie dane bez jakiejkolwiek mojej wiedzy, zgody, ingerencji itp. Choć już każde podobne urządzenie ma, czyli telefon komórkowy, ale MS najwyraźniej chce się przenieść na dużo wyższy, jakiś zupełnie abstrakcyjny, poziom inwigilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słabo, naprawdę słabo. Jeżeli twórcy konsol wymyślili sobie, że teraz już tylko podłącza nas do TV i będą podglądać kamerami to słabo wymyślili. Takiego badziewia niema poco kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować