Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiemy, kto zajmie się przyszłością Diablo III. Będzie dodatek?

54 postów w tym temacie

Wszystko to co mówią jest prawdą... Tylko dlaczego tak późno?? Minął już rok z kawałkiem a przedmioty nadal nie są takie jak być powinny. I pomijając już fakt że uczciwą grą nie zdobędę tyle kasy by kupować na AH porządne przedmioty, a straciłam już wystarczająco wiele czasu na dropienie crapu.(w moim przypadku nawet zielone przedmioty to był crap) Było by super gdyby zrobili dodatek z nowymi postaciami i + runy, szafiry, diamenty, czaszki.... W ogóle mam wrażenie, że tworząc D3 twórcy w ogóle nie zwracali uwagi na to, co było najlepsze w Diablo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracali uwage, ale z czegos dodatek tez musieli zrobic. Czasami mam wrazenie ze blizz specjalnie troszeczke kastruje swoje gry, po to zeby miec co wrzucic do dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość brzmi bardzo rozsądnie. Szkoda jedynie, że od premiery minął już rok, a gra nadal jest w stanie dalekim od nazwania ją porządną produkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie tajemnice poliszynela o których wiadomo od premiery.
Pierwszy pełnoprawny dodatek 2014 bodajże okolice grudnia, drugi 2017 okolice czerwca-lipca.
Takie plany ujawniał blizz już dawno temu.

@TigerXP


Tez Amerykę odkrywasz :)
Zwłaszcza, że mówili np o wycięciu enchanterki bo chcą ja "dopracować" na pierwszy expand.
Tak samo wycięcie kilku rzeczy które były w becie a w finalnej wersji odpadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2013 o 12:36, Pietro87 napisał:

Tez Amerykę odkrywasz :)
Zwłaszcza, że mówili np o wycięciu enchanterki bo chcą ja "dopracować" na pierwszy expand.
Tak samo wycięcie kilku rzeczy które były w becie a w finalnej wersji odpadły.


Nie wiem, nie bylem za bardzo zainteresowany ta gra, wiec co za tym idzie i jej kariery jakos specjalnie nie sledzilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem z kumplami, pograliśmy tydzień i na tym zabawa z D3 się skończyła...
AH w obecnej formie to pomyłka - ciekawe o ile "ograniczą jego wpływ''

smutne to bo czekanie na gre było bardziej przyjemne niż sama gra ;)

Mam nadzieje, ze dodatek wprowadzi nieco świeżości.
Wersja na PS3 na chwilę obecną zapowiada się bardzo dobrze, brak AH + uniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak się za robienie gry biorą księgowi(z całym szacunkiem do zawodu) a nie gracze z krwii i kości którzy czują klimat i ciężar produkcji im powierzonej. Gra jest tak uproszczona i płytka jakby była robiona pod dyktando 10cio latka. Tylko porządny dodatek lub dwa może ją uratować a tak NAPRAWDĘ możę ją uratować tylko wsparcie dla modów i prawdziwi fani którzy mając odpowiednie narzędzia moderskie zrobiliby prawdziwe diablo. Na szczęście DLA MNIE osobiście jest Path of Exile które mimo, że darmowe i z niezależnego małego studia to bije na łeb "wielkiego" bli$$a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaden developer nie wspiera swoich produkcji rok po premierze tak, jak robi to Blizzard, wliczajac w to Diablo III.

Gra nigdy nie byla zla. Przez rok Blizz dodal i zmienil naprawde duzo. Mnostwo osob wrocilo po patchu 1.08 i dobrze sie przy grze bawi. Teraz jest bez watpienia najlepsza w swoim gatunku, choc do idealu jeszcze troszke brakuje.

Troche szkoda, ze nadal po tak dlugim okresie od premiery dalej "trendy" jest jezdzenie po D3, choc wydaje sie, ze w Polsce bardziej niz za granica. Taka juz chyba nasza natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 14:03, Requiemourn napisał:

Zaden developer nie wspiera swoich produkcji rok po premierze tak, jak robi to Blizzard,
wliczajac w to Diablo III.

Valve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra jest tak uproszczona i płytka jakby była robiona pod dyktando 10cio latka.

No, bo normalnie zeby grac w Diablo 2 to trzeba miec iq conajmniej 150, taka to skomplikowana gra jest. Bo wojowi zwiekszasz sile, lucznikowi zrecznosc, a magowi mane, i ladujesz male punkciki w 3 skille na krzyz (bo jak je podzielisz na wiecej skilli to sa one slabiutkie i postac jest do dupy) i tylko ich uzywasz przez cala gre, normalnie tak skomplikowanej gry swiat nigdy wczesniej i nigdy pozniej nie widzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 14:03, Requiemourn napisał:

Troche szkoda, ze nadal po tak dlugim okresie od premiery dalej "trendy" jest jezdzenie
po D3, choc wydaje sie, ze w Polsce bardziej niz za granica. Taka juz chyba nasza natura.

Pfff, wejdź na 4chanowe /v/, gdzie wszyscy mają Diablo 3 za pośmiewisko. Na pewno sami polacy tam siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 14:03, Requiemourn napisał:

Zaden developer nie wspiera swoich produkcji rok po premierze tak, jak robi to Blizzard,
wliczajac w to Diablo III.


Haha, tja - powiedz to grze Torchlight II.
Nie bądźmy zaślepieni na "perfekcyjność" Blizzarda.

@Henrar

Ponownie cię informuję, że nie każdemu DIII musi się podobać.
Weź to sobie w końcu uświadom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekalem kiedy sie zacznie hejt, w tematach dotyczacych gier blizza to tylko kwestia czasu. A argumenty sa z dnia na dzien coraz lepsze. Na 4chan piszom ze gra jest be i rodzice za nie zdanie testow gimnazjalnych nie dali mi na tom gre wiec gra jest be :D
U made my day :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 14:44, TigerXP napisał:

rodzice za nie zdanie testow gimnazjalnych nie dali mi na tom gre wiec gra jest be :D
U made my day :)

"Wydałem 200zł na grę i teraz będę sobie i wszystkim wmawiał, że jest fajna, bo żal pieniędzy mi!"
Widzisz jak łatwo odbić taką głupią piłeczkę?
A 4chan to takie samo forum dyskusyjne jak inne. Coś jednak nie tak jest z tym D3, skoro tylu ludzi krytykuję tę pozycję. I mają wiele podstaw do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 14:55, Kopiec napisał:

> rodzice za nie zdanie testow gimnazjalnych nie dali mi na tom gre wiec gra jest
be :D
> U made my day :)
"Wydałem 200zł na grę i teraz będę sobie i wszystkim wmawiał, że jest fajna, bo żal pieniędzy
mi!"
Widzisz jak łatwo odbić taką głupią piłeczkę?


To odbijaj ja w inna strone bo ja diablo nie kupilem i gralem tylko w traila i bete :)

Dnia 06.06.2013 o 14:55, Kopiec napisał:

A 4chan to takie samo forum dyskusyjne jak inne. Coś jednak nie tak jest z tym D3, skoro
tylu ludzi krytykuję tę pozycję. I mają wiele podstaw do tego.


Rownie dobrze znajde tam milion tematow jadacych bo mass effect (ktore moim zdaniem ssie strasznie) i bede wszystkim wciskal ze gra sie nie moze nikomu podobac bo na jakims smiesznym forum tak napisano :)

Dnia 06.06.2013 o 14:55, Kopiec napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 14:24, Harunia napisał:

No, bo normalnie zeby grac w Diablo 2 to trzeba miec iq conajmniej 150, taka to skomplikowana
gra jest. Bo wojowi zwiekszasz sile, lucznikowi zrecznosc, a magowi mane, i ladujesz
male punkciki w 3 skille na krzyz (bo jak je podzielisz na wiecej skilli to sa one slabiutkie
i postac jest do dupy) i tylko ich uzywasz przez cala gre, normalnie tak skomplikowanej
gry swiat nigdy wczesniej i nigdy pozniej nie widzial.


Można było spieprzyć swoją postać jeśli bezmyślnie rozdzielało się punkty. W Diablo 3 nie ma takiej opcji i to jednak JEST uproszczenie (jedno z wielu), jakkolwiek by na to nie patrzeć, deal with it.

________________

Co jak co, ale gry Blizza wsparcie mają bardzo porządne. Dodatek prędzej czy później się pojawi - mam nadzieję, że wróci w nim choć część mroku i niepokojącego klimatu poprzedniczek, albo przynajmniej nie będzie miał równie żenująco-epickiej fabuły co podstawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować