Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2016 o 22:50, Pietruha91 napisał:

Sory za drugi post ale już nie mogę edytować poprzedniego- chce gre zaktualizować to
tez nie da rady:/ chyba ze patche 1.4 i 1.5 sa do edycji rozszerzonej bo posiadam ta
normalna-pierwszą? jest napisane w 1.4 ze musze ściągnąć z jezykami jakaś paczke a w
1.5 ze nie może znaleźć tej wersji gry


Generalnie CD-P udostępnił możliwość darmowej aktualizacji gry do Edycji Rozszerzonej. I wnioskując po tym temacie: http://pl.cdprojektred.com/support/5-aktualizacja-starszych-wersji-wiedzmina-do-edycji-rozszerzonej/ patch 1.4 jest właśnie tą aktualizacją. Faktycznie piszą tam o paczkach językowych, a te z kolei znalazłem tutaj: http://en.cdprojektred.com/download/language-packs/. Pobierz oba te pliki, spróbuj zainstalować je zgodnie z instrukcjami i sprawdź czy to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patch pomógł dzięki, tylko nie mogę zmienić jakości tekstur na najwyższa możliwa opcje wyskakuje jakiś błąd i się przesuwa na najmniejsza, reszta w ustawieniach działa tylko te nieszczęsne tekstury, miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2016 o 02:38, Pietruha91 napisał:

patch pomógł dzięki, tylko nie mogę zmienić jakości tekstur na najwyższa możliwa opcje
wyskakuje jakiś błąd i się przesuwa na najmniejsza, reszta w ustawieniach działa tylko
te nieszczęsne tekstury, miał ktoś podobny problem?


Ostatni post: https://www.gog.com/forum/the_witcher/warning_minimum_hardware_settings_dont_match/page2

W skrócie wygląda, że po użyciu tej komendy gra wymusza minimalne ustawienia. Rozwiązanie zmiana w BIOSie dostępnego VRAM na przynajmniej 512MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Posiadam w swoich zbiorach limitowaną Edycję Kolekcjonerską pierwszego Wiedźmina na PC z unikatowym numerem 0620. 

Chciałbym zapytać gdzie według was jest najlepsze miejsce, żeby zrobić resell tego produktu i jaka jest orientacyjna cena na rynku tego ekzemplarza kolekcjonerskiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2019 o 13:07, Marko_Pele napisał:

Witajcie.

Posiadam w swoich zbiorach limitowaną Edycję Kolekcjonerską pierwszego Wiedźmina na PC z unikatowym numerem 0620. 

Chciałbym zapytać gdzie według was jest najlepsze miejsce, żeby zrobić resell tego produktu i jaka jest orientacyjna cena na rynku tego ekzemplarza kolekcjonerskiego? 

Witaj, 

jak przejrzałem ceny w jakich obecnie jest wystawiane to nawet za 2k, jednak bez skutecznych ofert kupna, myślę ze 500-1000 zł to jest cena za którą dałoby się to sprzedać, jednak łatwiej byłoby poszukać właśnie na forach osoby która byłaby chętna, bo każde wystawianie aukcji generuje dodatkowy koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2019 o 17:17, kindziukxxx napisał:

Witaj, 

jak przejrzałem ceny w jakich obecnie jest wystawiane to nawet za 2k, jednak bez skutecznych ofert kupna, myślę ze 500-1000 zł to jest cena za którą dałoby się to sprzedać, jednak łatwiej byłoby poszukać właśnie na forach osoby która byłaby chętna, bo każde wystawianie aukcji generuje dodatkowy koszt.

Rozumiem, dlatego chętnie posłucham opinii, gdzie według ciebie (oprócz oczywiście forum gram.pl) mogę poszukać takich kolekcjonerów, którym mógłbym przekazać swój egzemplarz? Podpowiedzi mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować