Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przenośne Pokemony w 3D? Pokemon X&Y pokazuje, że to działa

11 postów w tym temacie

IMO: z pokemonami jest jak z Call of Duty. Każda następna gra nie zmienia mechaniki, dodaje tylko nowe lokacje i bronie/pokemony, sporadycznie tylko zmieniając jakość grafiki. Tylko że pokemony są lubiane a COD nie.

(Przepraszam za możliwe zamieszki w komentarzach. Nie gram w żadne z powyższych a to mi tak tylko przyszło do głowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 12:52, widacreator napisał:

IMO: z pokemonami jest jak z Call of Duty. Każda następna gra nie zmienia mechaniki,
dodaje tylko nowe lokacje i bronie/pokemony, sporadycznie tylko zmieniając jakość grafiki.
Tylko że pokemony są lubiane a COD nie.

(Przepraszam za możliwe zamieszki w komentarzach. Nie gram w żadne z powyższych a to
mi tak tylko przyszło do głowy)

No to się mylisz co do poków, bo się zmieniają. Walki wyglądają podobnie, ale cała reszta się zmienia.
Co do braków pomysłów. Już mówiłem o tym na innych portalach, więc powiem i tutaj. Bardzo prosty przykład.

Każdy pokemon adaptuje się do swojego środowiska. Bellsprout imitował kwiat, aby nie przyciągać uwagi ludzi. Chandelure imitował żyrandol, aby móc z zaskoczenia zaatakować człowieka, który zbłądził w nawiedzonej posiadłości i tak samo jest z tym mieczem. Spodziewałem się, że ludziom się spodoba, a nie przeciwnie :/

Jak dla mnie wszystko gra. Piąta generacja byłą bajeczna. grają w poki White poczułem się jakbym zamienił się na powrót w 9. latka, który pod stołem w świetlicy patrzyla jak kumple grają w I generację poków. Dali nam ponad 150 nowych pokow (V generacja) i zablokowali możliwość łapania starych do czasu aż przejdziemy fabularną (!) część. Jak dla mnie było momba i się doczekać nie mogę Y i X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >Ja powiem to wprost - zazdroszczę dzieciakom, które będą się doskonale przy X&Y
> > bawić.
>
> Dlaczego tylko dzieciakom? :>

Dzieciakom, bo jako dziecko takich gier nie miałem:) Dorosłym nie muszę, bo mogę sam zagrać.

@Kesik93 - Ekhem. Próba mikrofonu, raz, raz. Ze mną chodź, już nadszedł czas, nikt nie równy nam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajne... co jak co, ale gry z pokemonami w roli głównej akurat nigdy złe nie były i nawet chętnie zagram w tą część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Każda nowa generacja pokemonów to jakiś żart! Pokemon miecz? Serio? Widać, że już brak
> pomysłów na nowe poki!

No tak bo Pokemon wyglądający jak ryba (Magikarp), kulki (Voltorb i Electrode), wąż i kobra (Ekans i Arbok) czy szlam (Grimer i Muk) są bardzo oryginalne i pomysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować