Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2006 o 09:39, syriusz.b napisał:

A jak cche miec dzwiek do gry to jaki program...tylko darmowy najlepiej :D

!?
Trochę dziwne pytanie o.O
Jeżeli chodzi ci o nagrywanie dzwięku "Z gry" to masz odpowiednią opcję w programie Fraps, Aby nagrywać dzwięk GameCamem trzeba zarejestrować :|.

Jeżeli chodzi ci o "dogrywanie" własnych dzwięków do materiałów filmowych --> najlepiej użyć darmowego windows move maker :)

Nie jestem pewien czy o to ci chodziło =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 23:19, PAPISHON napisał:

Nie wiem dlaczego ale to Twoje logo przypomina mi UbiSofta :D


Przyznaj się, co brałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 09:55, syriusz.b napisał:

chcodzi mi o to, zeby nagrywajac miec dzwiek np strzalow z gry... ale ta rejestracja game camem
jest platna czy cus ??


Niestety - nie ma darmowych programów do nagrywania Filmików+dzwięki z gier :/ - Jedynie Fraps (można nagrywać tyko 30sec odcinki) oraz GameCam (nie ma dźwięku) - ażeby wyeliminować te "niedogodności" trzeba zarejestrować... A to niestety jest płatne :(

GameCam -$9.95
Fraps - $37

Wiem, wiem drogo... Niestety - innego wyjścia nie znam :(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za mały offtop ale moim zdaniem nie ma potrzeby zakładania nowego tematu.
Chce wysłac moje filmiki do HYPERA ale zapomniałem adresu. Potrzebny mi jest jedynie kod pocztowy bo wiem że to tak idzie:
HYPER
ul. Kawalerii 5
00-??? Warszawa
Replay
Zna ktos z was może ten kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 14:54, PAPISHON napisał:

Nie lepiej wysłać na e maila ??
W tym problem że próbowałem. Zarządałem nawet potwierdzenia przeczytania wiadomości ale jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam..
Nie będę spamował nowego wątku - zapytam tutaj ;)
Chcę się pobawić robieniem filmików.. I mam problem..
Używam programu Movie Maker 2.cośtam:P -> Czy da się w nim wyeksportować film do avi/mpeg skompresowanego Divixem? Bo dotąd znalazłem tylko zapis jako WMA (ŚMIERDZI!), lub DVI-AVI (nicała minuta zajmpowała 1.5 GB O_O'')
Ewentualnie - czy jest jakiś prosty, porównywalny program do Movie Makera, który umożliwia normalny eksport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie nakreciłem filmiki
- Wymiatacze 1 : Wakacje - fragmenty które nakręcałem na wakacjach 2005. Podkład Bloodhound Gang.

- Wymiatacze 2 : Jackassy - tutaj fragmenty jak z braciakiaem odwalam różne jajeca. Podkład Sum 41

- Wymiatacze 3 : Miszyn Impasibul - A tutaj krótkie fragmenty jak gramy w kosza, odwalamy jaja i wprowadzono mała fabułe. Zlodziej musi wykraśc filmik Wymiatacze z firmy Moraś Corporation :P

- -Poszukiwany - film sensacyjno komediowy który trwa 30 minut. Chodzi tu o to zę ucieka więzień z wiezienia ( czyli JA:D jako Aspen Sparrow, niesłusznie oskarżony amerykański dowódca policji ), ktrórego sciga 2 policjantów ( moi bracia). Akcja dzieje sie w komisaraicie policji ( puste mieszkanie mojej babci, ktora sie przeprowadziła ), w lasach Sierpeckich i w starej Fabryce ( dawniej była tu farbyka cukierków ale ją przeniesiono ). Jest tu troche strzelanin, intryg i takich tam bzdetów.

Planujemy jeszcze nakręcic w wakacje " Wymiatacze 4 : Sierpc Basketball Tour" - damy tu całe mecze które gralismy, troche komentarzy, konkurs wsadów i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 21:21, Moras1990 napisał:



Brzmi fajnie...

Ja ostatnio przegrałem wszystkie kasety VHS z mojego (i mojego brata) dzieciństwa na komputer... Potem zapisałem to na płyty DVD... Ogólnie wygląda to tak jak większość filmów wydanych na DVD... Jest menu, napisy (tylko po polsku) i Napisy końcowe (Credits...) ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 14:33, cinus` napisał:

ja obecnie jestem w trakcie tworzenia filmiku z Vice City, ale bardzo wolno mi idzie, jak w
et wakacje skończę to wtedy może zaprezentuję go tutaj :) póki co parę osób miało już okazję
na andergrandzie zobaczenia go w wersji ''beta''.

Chciałem tylko powiedzieć, że w pełni świadomie odpowiadam na tego posta i jak najbardziej świadomie podkreślam, ze jest on sprzed ponad 5 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem wiadomość -_-''

Jeśli mam być szczery to powiem, że film jest w takim samym stanie w jakim był 5 miesięcy temu, tylko kilka nowych replayów przybyło ^^

I proszę nie poganiać "miszcza", jak przyjdzie ten sądny dzień kiedy filmik będzie w stadium finalnym to wtedy wszyscy będą o tym wiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 23:55, cinus` napisał:

I proszę nie poganiać "miszcza", jak przyjdzie ten sądny dzień kiedy filmik będzie w stadium
finalnym to wtedy wszyscy będą o tym wiedzieć :P

Tjaa i wtedy ja i moje prawnuczęta powstaniemy z martwych, by go obejrzeć ;P

A żeby nie było całkiem offtopowo, to macie tu jeden z moich głup... znaczy się - ciekawszych filmów ;]
http://www.youtube.com/watch?v=wB70TnYUOAI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy filmik, coś w stylu czarnej komedii (w wersji mini, bo trwa tylko 273 sekundy). Angielski (średnio udany) dubbing z polskimi (średnio udanymi) napisami ;] Następnym razem będzie lepiej, bo dopiero poznaję programy, przy pomocy których robiłem ten film. Link poniżej.
http://video.google.pl/videoplay?docid=1431643042276089911&hl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam zamiar sie dokopac do wszystkich filmów Hitchcocka zaczynając od roku 1927 poczawszy do 1976 jak dobrze pamietam :)
zatem mam pytanie..
czy jak ściągne film z przedziału 1927-1940 to narusze jakieś prawa autorskie ?! no Reżysewr juz dawno nie żyje... a film praktycznie nie mozna dostać w Polsce a na świecie.. hmm... dostane tylko te co są bardziej popularne tj Psychoza , Nieznajomi z POciągu itp..
prosze mi to wytłumaczyć
a jeśli nie złamałbym prawa jakiegoś prosze mi podać w jaki sposób bede mógł dostac cześć lub wszystkie filmy Hitchcocka

thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować