Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak bardzo poświęcisz się dla Rzymu? Trailer premierowy Total War: Rome II

74 postów w tym temacie

Zamiast pokazywać kolejne intra , wzięlibyście się do roboty i w końcu wysłali te paczki z grami ? Nie po to kupowałem pre-order ,żeby mieć grę później niż jakbym kupił w dniu premiery.... kpina panowie jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 15:30, IPL napisał:

Zamiast pokazywać kolejne intra , wzięlibyście się do roboty i w końcu wysłali te paczki
z grami ? Nie po to kupowałem pre-order ,żeby mieć grę później niż jakbym kupił w dniu
premiery.... kpina panowie jak narazie.


Gram ma tendencje do opóźniania aktualizacji stanu zamówienia, więc jeżeli masz pakowane i przygotowywane do wysyłki to dzisiaj albo juz poszło albo pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że gram.pl wysyła paczki dopiero dzisiaj, a takie np muve.pl zaczęło wysyłać w sobotę i dzisiaj rano już mój kumpel dostał swojego Roma. Czasy gwarancji dostawy przed premierą w gram.pl niestety się skończyły,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Pan wyżej napisał, preorder zamówiony w czerwcu, zero informacji od firmy przewozowej na meilu czy tel. komórkowym o numerze przesyłki, czyli jeszcze nie wydano z magazynu gram.pl. pomimo wcześniejszej informacji o wysyłce najpóźniej 2 września.
Ponadto firmy przewozowa "magicznie" zmieniła się dzisiaj z UPS na DB Schenker.
Na stronie gram zamówienie o statsusie "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki" - od 9 rano do teraz bez zmian, dział obsługi klienta nie odbiera i pracuje do 16tej (jeden numer telefonu bez żadnego przełączania etc. śmieszne).
Moje ostatnie zamówienie w sklepie gram.
Wielkie rozczarowanie, preorder zamawia się po to żeby tytuł dostać w łapy w dniu premiery.
Jeśli Państwo sobie nie dajcie rady to może zainwestujcie w firmę albo przestańcie oferować coś z czego sie nie wywiązujecie.
Mogłem kupić w Muve albo zwyczajnie pójść do Empiku czy Media Markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do krytycznych uwag kolegów wyżej. Grę zamówiłem 4 czerwca przesyłka miała dotrzeć do mnie dzień przed premierą gry - czyli dzisiaj, a tu ni widu ni słychu. Zero jakiejkolwiek informacji do tej pory uważałem gram.pl za porządną firmę, ale okazało się że nie słusznie, jestem zawiedziony, to był ostatni mój zakup w tym sklepie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh i jeszcze : "przewidywany termin dostawy 3.09-4.09.2013" , no kurczę pieczone.
Trudno się mówi, nie jest to tak ważne co nie zmienia faktu, że czuję się nabity w butelkę i
podobnie jak kolega wyżej jak tylko odbiorę dostarczoną przesyłkę (zapewne w okolicach środy) nic więcej w gram.pl nie kupię i skasuję konto sklepowe.
Jest jeszcze trochę innych firm z poważniejszym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawil sie link "Kliknij aby pobrac kod(y) do tego produktu."
Pobralem plik tekstowy o nazwie key.txt, a w nim
"Kody do zamówienia PS00151320

Total War: Rome 2 Edycja Kolekcjonerska (Gry PC):
test2 ( TEST )
"
Mam sie czegos obawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem swoja wersje elektroniczną tak koło 17 a kumpel mówi ze rano tak koło 10 dostał e maila że jego gra została wysłana do punktu odbioru.

Swoja właśnie pobieram więc jutro jak tylko wrócę z roboty będę mógł zabrać się za giercowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zajebiście ,że zamówiłem pre-ordera 2 miesiące przed premierą ,żeby mieć wątpliwości czy dostanę grę chociaż w dniu premiery .... No gratulacje Gram.pl , zajebisty pre-order....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo dołączam się do krytycznych uwag co do wysyłki pre-ordera . Gra miała być dostarczona dziś i co i nic nie przyszło wstyd i kpina dla gram.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według oficjalnych informacji Total War na FB, w grę w Polsce będzie można grać od 9 rano (jutro). Ciekaw jestem kto (wraz ze mną) zamawiający z gram.pl będzie w stanie o tej porze rozpocząć rozgrywkę (czy też instalacje przez steam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować