TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 17:42, DemoBytom napisał:

Ciiiiiiii.. Miałeś tego nie mówić :/ Miałem nadzieję, że TYHE się nie kapnie i w końcu pokaże swoje
oblicze :)
Walczę o to chyba od pierwszego konkursu wizytówek z jej udziałem.. I jak dotąd chyba tylko Piotrek ją widział
:)


Ale z tego co pamiętam lub mi się wydaje Tyhe pokazywała swoje zdjęcie, z wakacji bodajże. Nie powiedziała tylko, która z tych dziwczyn na zdjęciu to ona. :D
Zresztą niektórzy chyba nigdy się nie ujawnią, zupełnie jak smuggler z CDA ;]
Ale możemy wynająć detektywa, myśle, że jemu udało by się złapać fotke Tyhe, nie wiem tylko jak długo by potem pożył ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:42, DemoBytom napisał:

Ciiiiiiii.. Miałeś tego nie mówić :/ Miałem nadzieję, że TYHE się nie kapnie i w końcu pokaże swoje oblicze :)

Nie liczyłbym na to, aura tajemniczości dodaje uroku każdej kobiecie. np Mona Lisa i jej uśmiech.
Jakbyście nie wiedzieli lub zapomnieli ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

Dnia 06.10.2005 o 17:42, DemoBytom napisał:

Walczę o to chyba od pierwszego konkursu wizytówek z jej udziałem..

Cierpiliwości młody padawanie :P

>I jak dotąd chyba tylko Piotrek ją widział :)
Kto wie, kto wie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:47, Daimon_Frey napisał:

Ale z tego co pamiętam lub mi się wydaje Tyhe pokazywała swoje zdjęcie, z wakacji bodajże. Nie powiedziała tylko, która
z tych dziwczyn na zdjęciu to ona. :D


Hej.. No....... Jakie zdjęcie? Czemu ja nie widziałem... :( No jak zwykle.. Jak coś ciekawego się dzieje to ja nigdy nie wiem :(
A skoro o ciekawostkach... Podobno TYHE kiedyś dodała zdjęcie w wątku Wszyscy MY.. Ale potem moderatorzy, na jej prośbę, usunęli :/
I tak zaczęła się ta "tajemniczość Pani TYHE"

Dnia 06.10.2005 o 17:47, Daimon_Frey napisał:

Zresztą niektórzy chyba nigdy się nie ujawnią, zupełnie jak smuggler z CDA ;]


A jak ci powiem, że mam zdjęcie Smugga, to uwieżysz? Kumpel załapał się, jako stały współpracownik CDA... I pokazywał zdjęcie swoje + Smugg :)

Dnia 06.10.2005 o 17:47, Daimon_Frey napisał:

Ale możemy wynająć detektywa, myśle, że jemu udało by się złapać fotke Tyhe, nie wiem tylko jak długo by potem pożył ;p


Tja.. I co mi po takim detektywie? Nawet jak zrobi zdjęcie, to zaraz potem Mroczne Planetary rozszarpią go na strzępy a film zniszczą :/
Chociaż, jak znam TYHE, to gorszą torturę by znalazła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w nowej siedzibie :D
TYHE rządzi, to jeszcze nie wiem czy nie zebrac grupki chłopaków i nie zacząć obalać tyranii ;P
No ale jak narazie się na to nie zanosi z czystej sympatii do tyranki :-)))
Od jutra nie będę miał stałego dostepu do netu więc mogę sie nie poawiać regularnie lub nawet wcale, ale to niedługo powinno się zmienić :D
Jak narazie pozostawiam TYHE wolną rękę w rządzeniu ;) i prosze tylko żeby przygotowano mi jakiś przytulny apartamencik :D zebym miał gdzie mieszkac jak już wrócę :D

--> W weekend zamierzam wejść trzy razy :D Już Ty wiesz gdzie :)

Trzymać się i nie rozwalić nowej siedziby, może jeszcze dziś zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki jestem podekscytowany nowym miejscem, że nie wiem co robię :P
Ta strzałka (-->) była i jest kierowana do TYHE. Taki mały błąd w druku, tylko żeby mnie tu nikt nie zbanował za pisanie niepotrzebnych rzeczy :/ ;)
Trzymać sie ludziska. I jak sie pojawię następnym razem ma tu.... ma tu być klimat do życia ;) A nie te sterylne ściany ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:48, Brad napisał:

hehe jak teraz TYHE moderatorem jest to pewnie bedzie przymykac okczy na spam :P (wiecie dlaczego)


Nie liczyłbym na to:/ Ona najlepiej wie, co może wyrosnąć ze spammera, na którego przymykano oczy.. (w końcu nigdy degrada nie miała).. Więc będzie zagrożenie niszczyc w zarodku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 18:55, Comatus napisał:

TYHE rządzi, to jeszcze nie wiem czy nie zebrac grupki chłopaków i nie zacząć obalać tyranii ;P


Znalazłem już fajną polanę, na której można rozbić obóz. Nada sie na bazę wypadową.
Ale obalać to lepiej jakąś butelczynę miodziku pitnego...
A z rebelią poczekajmy do wiosny, bo zimą w lesie można sobie odmrozić d..., tj. nogi :D
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 21:37, DEViANCE napisał:

Trzeba uważać cały czas, gdyż TYHE się być może czai gdzieś w okolicach :>

tja, kiepsko że nie ma znaczka (nie)zalogowany , prawda? :>
nigdy nie wiadomo, kto jest, kogo nie ma :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 21:39, TYHE napisał:

tja, kiepsko że nie ma znaczka (nie)zalogowany , prawda? :>
nigdy nie wiadomo, kto jest, kogo nie ma :>


Trafiłaś w sam środek. Bez tego każdy powinien się mieć na baczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 21:39, TYHE napisał:

> Trzeba uważać cały czas, gdyż TYHE się być może czai gdzieś w okolicach :> > tja, kiepsko że nie ma znaczka (nie)zalogowany
, prawda? :>
nigdy nie wiadomo, kto jest, kogo nie ma


niom, można było sie zorientować kto jest, a tak nie, może będzie ten znaczek :/

Tyhe, a wiesz może co z wizytówkami i jak to zrobiłaś że dostałaś funkcje moda ?? :D

PS. fajnie że wróciły obrazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:d przegladalem nowe forum, patrze na ten temat i nie powiem by jak zwykle stosunek wypowiadajacej sie tu osob nie przewazylna zec plci wiadomo czyjej :) czyli wszystko po staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 22:21, BloodyGuy napisał:

TYHE dorobila sie moda przez nieustanne i starsznie namolne spamowanie :P a jak spamera nie mozna powstrzymac to trzeba
przekabacic na swoja strone ;)


Eee.. Ja tam wiem? :/ Za moich czasów to był jeden sposób na każdego spamera :/ Jeden ban i po robocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co ja tu przyszłam?! Żeby wysłuchiwać peany na cześć Tyhe?!
Teraz to dopiero będzie miała używanie - i pomyśleć, że już jako półelf/sukkub była nie do wytrzymania!

Ostrzegam - w Loży Tyhe ma być po prostu Tyhe, robić to co umie najlepiej - zastawiać pułapki, mutować szczury i inne gryzonie, dokuczać innym i generalnie sprowadzać na nas wszelakiej maści nieszczęścia. A jak ktoś wypowie tutaj słowo "moderator", to pożałuje! Brać się do roboty, obiboki! Trzeba przenieść kominek! Ale już!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 14:59, Łukol napisał:

I po co ja tu przyszłam?!


Żeby zobaczyć jak tu czysto ;>

>Żeby wysłuchiwać peany na cześć Tyhe?!

To też, ale nie martw się na Ciebie też przyjdzie kolej ;]

Dnia 07.10.2005 o 14:59, Łukol napisał:

Teraz to dopiero będzie miała używanie - i pomyśleć, że
już jako półelf/sukkub była nie do wytrzymania!

Ostrzegam - w Loży Tyhe ma być po prostu Tyhe, robić to co umie najlepiej
- zastawiać pułapki, mutować szczury i inne gryzonie, dokuczać innym i generalnie sprowadzać na nas >wszelakiej maści nieszczęścia.


Tak ci do tego śpieszno? Już na wstępie chcesz klątw, pułapek i mutantów? Nie lepiej aby się najpierw na innych wyżyła? Może wtedy na nas juz nie będzie miała siły ;D

Dnia 07.10.2005 o 14:59, Łukol napisał:

A jak ktoś wypowie tutaj słowo "moderator", to pożałuje!


Moderator! ;P
I co mi teraz zrobisz? ;>

>Brać się do roboty, obiboki! Trzeba przenieść kominek! Ale już!!

Nie pomożesz? Nie dasz dobrego przykładu? No no zawiodłem się... ;p
Poza tym jestem zajęty użądzaniem sobie kącika, gdzie nikt mnie nie znajdzie. Wybierz sobie innych ''roboli'' ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:15, Daimon_Frey napisał:


Nie pomożesz? Nie dasz dobrego przykładu? No no zawiodłem się... ;p
Poza tym jestem zajęty użądzaniem sobie kącika, gdzie nikt
mnie nie znajdzie.


Chyba każdy musi sobie znaleźć cichy kąt, gdzie nikt go nie znajdzie ;)

Dnia 07.10.2005 o 15:15, Daimon_Frey napisał:

Wybierz sobie innych ''''roboli'''' ;>


"Roboli"? Przecież my też musimy jeść i pić, aby być silni ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 14:59, Łukol napisał:

I po co ja tu przyszłam?! Żeby wysłuchiwać peany na cześć Tyhe?!

To gdzie się podziewałaś ?
Jakbyś to Ty założyła ten wątek to wszyscy bardowie i inni przedstawiciele mniej urodziwen cześci populacji spiewali by pieńni pochwalne na Twą cześć.

>Teraz to dopiero będzie miała używanie - i pomyśleć, że już jako półelf/sukkub była nie do wytrzymania!
Znając Ciebie na tyle na ile było mi dane wiem żę coś wymyślisz aby nie było jej zbyt dobrze :D

Dnia 07.10.2005 o 14:59, Łukol napisał:

Ostrzegam - w Loży Tyhe ma być po prostu Tyhe, robić to co umie najlepiej - zastawiać pułapki, mutować szczury i inne gryzonie, dokuczać innym i generalnie sprowadzać na nas wszelakiej maści nieszczęścia.

Czyli mówiąc naprościej pozostać taką jak zawsze była.

Dnia 07.10.2005 o 14:59, Łukol napisał:

A jak ktoś wypowie tutaj słowo "moderator", to pożałuje! Brać się do roboty, obiboki! Trzeba przenieść kominek! Ale już!!

Moderator a w zasadzie Moderatorka.
Co do kominka to nalezy przenieść tylko sam wkład bo reszta i tak ulegnie zniszczeniu a w rezultacie należy to poprawić. Choć skoro jesteście takimi potężnymi czarodziejkami to z łatwością powinnyście dzieki "czary mary chokus pokus" przetransportować ten kominek we właściwe miejsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:17, DEViANCE napisał:

"Roboli"? Przecież my też musimy jeść i pić, aby być silni ;>


Mógłbym powiedzieć ''A co mnie to obchodzi? Każdy dba tylko o siebie.'' ;p
Ale nie powiem ^^
Zresztą tu nikt nam nie da jeść i pić. Tu jest jak w kamieniołomach, tylko nie wiem za co nas zesłali. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się