TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

4 godziny temu, Prince_Miki napisał:

A jak jakimś cudem forum powróci do formy, to może nawet i trolli!

Matko... to można mieć gifa za avka ? :D

Niestety avka nie zamierzam zmienić :P mam troszku już :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Braveheart napisał:

Matko... to można mieć gifa za avka ? :D

Czyżbyście, Towarzyszu Arturze, zwątpili w jedną, niezaprzeczalną prawdę, iż Miki nigdy nie przestaje zaskakiwać?

 

23 minuty temu, Braveheart napisał:

Niestety avka nie zamierzam zmienić :P mam troszku już :P

My również mamy swojego GIF-a "troszku", bo aż 4 godziny!

 

BTW: Mając kursor na polu do pisania posta, przytrzymajcie jednocześnie CTRL i prawy przycisk myszki, a znów odkryjecie coś nowego w życiu. :P

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Prince_Miki napisał:

BTW: Mając kursor na polu do pisania posta, przytrzymajcie jednocześnie CTRL i prawy przycisk myszki, a znów odkryjecie coś nowego w życiu. :P

Inny bajer - jak wkleisz tekst to masz wybór: z formatowaniem albo bez. Poza tym, jeśli zdarzy się jakiś błąd to przywraca wpisywaną treść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Prince_Miki napisał:

Czyżbyście, Towarzyszu Arturze, zwątpili w jedną, niezaprzeczalną prawdę, iż Miki nigdy nie przestaje zaskakiwać?

Może coś w tym jest...

6 minut temu, Prince_Miki napisał:

My również mamy swojego GIF-a "troszku", bo aż 4 godziny!

Łeeee. Ja mam swojego parę lat. Odkąd go "odkryłem" mam go wszędzie gdzie można mieć avki :P

Krótko mówiąc: Btoh Sides Now

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

Hmmm... Mam wrażenie, że większa rozmowa o zmianach jakie zaszły na forum jest prowadzona w Loży, niż w temacie o nowej wersji forum :P Jednak Loża nigdy nie przestanie zaskakiwać :D

Loża była, zanim nastało TO forum i będzie, jak TO forum zniknie w mrokach niepamięci. Albowiem TO forum zostało powołane tylko po to, aby ostrzec zwykłych śmiertelników przed zapuszczaniem się w lochy, z których wyjścia nie ma. A Loża była, jest i będzie. Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie spać! Zwiedzać! Szczury Lożowe głaskać! ;P

Jako, że tutejszy system twierdzi system twierdzi, iż ten post jest oznaczony tą samą liczbą co obecny rok, to wytoczę kilka beczułek rumu. Może co niektórych zapach rumu przyprowadzi z zaułków Loży :D

slideshow_iStock_000026355451_Medium.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

Jako, że tutejszy system twierdzi, iż ten post jest oznaczony tą samą liczbą co obecny rok, to wytoczę kilka beczułek rumu.

Cóż, Towarzyszu Piterusie, chętnie bym skorzystał, gdyby nie fakt, iż powinienem zachować dziś wstrzemięźliwość od forum, ponieważ właśnie zbanowałem samego siebie, czego dowodem jest moja obecna ranga. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Prince_Miki napisał:

Cóż, Towarzyszu Piterusie, chętnie bym skorzystał, gdyby nie fakt, iż powinienem zachować dziś wstrzemięźliwość od forum, ponieważ właśnie zbanowałem samego siebie, czego dowodem jest moja obecna ranga. :P

A co zrobiłeś, iż się zbanowałeś? Czy to ten sam powód, dla którego kiedyś @KrzysztofMarek zbanował forum? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

 

Hmm... Nie spać! Zwiedzać! Szczury Lożowe głaskać! ;P

 

Ahoyyyy bandera na masz leniwe szczury z zęzy... :D

Widzę, że dotoczyłeś jakiś rum.... iście piracki trunek.

@Prince_Miki ahhhh cały Miki... teraz to on nie będzie wiedział jaki WT ustawić... fajnali ma upragnione WT! przy szerzeniu bardzo minimalnego spamu. Choć jego ostateczne marzenie [mało kto o tym wie hueheu he huh]  to bycie nikim innym jak Agentem Systemu "Gramtrixa". czyli Moderator.. Miki pragnie przejść transcendencje w sentinela by strzec porządku.

 

 

Edytowano przez Braveheart
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Prince_Miki napisał:

Cóż, Towarzyszu Piterusie, chętnie bym skorzystał, gdyby nie fakt, iż powinienem zachować dziś wstrzemięźliwość od forum, ponieważ właśnie zbanowałem samego siebie, czego dowodem jest moja obecna ranga. :P

Zbanowany? To precz stąd. :P

 

A tak w ogóle, witaj Lożo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Braveheart napisał:

Ahoyyyy bandera na masz leniwe szczury z zęzy... :D

Widzę, że dotoczyłeś jakiś rum.... iście piracki trunek.

@Prince_Miki ahhhh cały Miki... teraz to on nie będzie wiedział jaki WT ustawić... fajnali ma upragnione WT! przy szerzeniu bardzo minimalnego spamu. Choć jego ostateczne marzenie [mało kto o tym wie hueheu he huh]  to bycie nikim innym jak Agentem Systemu "Gramtrixa". czyli Moderator.. Miki pragnie przejść transcendencje w sentinela by strzec porządku.

 

 

Najlepsze jednak jest to, że system był rozpracowywany latami, a się okazuje, że przy zmianie systemu cały misterny plan poszedł sobie odetchnąć świeżym powietrzem i WT wpadło samo :D 

58576116.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Muradin napisał:

Najlepsze jednak jest to, że system był rozpracowywany latami, a się okazuje, że przy zmianie systemu cały misterny plan poszedł sobie odetchnąć świeżym powietrzem i WT wpadło samo :D 

Jak patrzę na gąbkę.. to przypomina mi się pewien cytat z pewnego arcydzieła Christophera Nolana.. Najlepszy film o sztuce iluzji jaki powstał czyli film pt "Prestiż"

Po polsku brzmiało to mniej więcej tak

-  "Pewnie za tymi wszystkimi sztuczkami kryje się prosty tani trik...."

-  "Najprostszy z możliwych... w tym nie tkwi żaden trik. To czysta prawda.." 

]:->

Chodzi of kors o WT :P

EDIT:

K6RMp.gif

Edytowano przez Braveheart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Braveheart napisał:

ahhhh cały Miki... teraz to on nie będzie wiedział jaki WT ustawić...

Lepiej się strzeżcie, gdyż teraz to my będziemy mogli u Was wywołać atak paniki ścianą tytułów na WT! :P

 

1 godzinę temu, Braveheart napisał:

Choć jego ostateczne marzenie [mało kto o tym wie hueheu he huh]  to bycie nikim innym jak Agentem Systemu "Gramtrixa". czyli Moderator.. Miki pragnie przejść transcendencje w sentinela by strzec porządku.

Miki nic nie wiedzieć.

 

1 godzinę temu, Kakarotto napisał:

Zbanowany? To precz stąd. :P

Niestety, nie ma tak łatwo - aby to się stało, ktoś wpierw będzie musiał mnie stąd wyrwać:

xxx1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek. Noc zeszła szybciej niż zjazd po..... czymś tam ]:->

Wstaje nowy dzień 7:17 na osiomierzu... Piękny poranek aby szerzyć ... coś tam

Uwielbiam zapach spamu o poranku.! 

Na rozruch tak zwany "mulat" dla każdego

coffee-animated-gif-18.gif

Jest też elegancka czysta czarna... ahhh ta moc

tumblr_this-is-the-thyme.gif

 

Śniadania nie mam. Rozdałem po drodze głodującym ;-)

Matko forum ma Gify i +5 do radości z automatu wchodzi!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że gify dodają dodatnie statystyki, a w połączeniu z kawą dostajesz konkretny boost do wszystkiego.

Wreszcie na zewnątrz jest zimno. Po ostatnich anomaliach i 10 stopniach na termometrze jeszcze tylko brakuje śniegu i święta będą idealne :D

coffee.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

He he he... Stare zwyczaje widzę zostają... Wytocz beczułkę, a nasz Kojot się pojawi ;P

No to jeden mniej do wyciągania z zaułków. :D

A właśnie, że nie. Nic nie trzeba było wytaczać, żebym się pojawił. ponieważ byłem tu cały czas. :P

 

21 godzin temu, Prince_Miki napisał:

Niestety, nie ma tak łatwo - aby to się stało, ktoś wpierw będzie musiał mnie stąd wyrwać:

xxx1.png

Nie kuś losu. Rachu, ciachu i po sprawie. :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się