TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

21 godzin temu, Muradin napisał:

Bywało lepiej... serio :D

Zawsze może być gorzej, więc trzeba doceniać się to, co mamy teraz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, KrzysztofMarek napisał:

Żyjemy, ale co to za życie...

Cóż, chyba lepsze życie takie, niż żadne. Doceniajmy co mam, póki to mamy. :P

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2018 o 16:31, Kakarotto napisał:

Cóż, chyba lepsze życie takie, niż żadne. Doceniajmy co mam, póki to mamy. :P

Mało prawdopodobne żeby forum wróciło do czasów świetności. Chociaż cuda czasem się zdarzają. 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kerkas napisał:

Mało prawdopodobne żeby forum wróciło do czasów świetności. Chociaż cuda czasem się zdarzają. 

Ja zawsze mówię "You can't kill the progress" i w zasadzie naturalnym było to, że Forum będzie miejscem spotkań tych osób, którym nie po drodze jest siedzenie na grupkach na Facebooku czy bicie piany w komentarzach.

Po ostatnich poprawkach jest trochę lepiej, ruch jest trochę większy niż zwykle. Cieszy mnie to, że rozwiązany został jeden z problemów, które powodowały ciszę na eterze. Nadal jednak bardzo daleko do tego, co było wcześniej. Może nawet nie wrócimy czasami do tego, co było te kilkadziesiąt lat temu :/

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2/5/2018 o 08:17, Muradin napisał:

Ja zawsze mówię "You can't kill the progress" i w zasadzie naturalnym było to, że Forum będzie miejscem spotkań tych osób, którym nie po drodze jest siedzenie na grupkach na Facebooku czy bicie piany w komentarzach.

A z tym to się muszę zgodzić w 100%, gdyż od zawsze preferowałem fora dyskusyjne. Co jak co tutaj mamy łanie uporządkowaną tematykę, wszystko jest zdecydowanie prościej odnaleźć. Natomiast co do fb, progress... jak dla mnie to jednak uwstecznienie, pamiętam jak w 2010 biłem sam pianę jak na studiach jeszcze chcieli zrezygnować z forum grupowego na rzecz grupy, skończyło się tak że powstały dwa "twory" na grupie fb można faktycznie odnaleźć łatwo coś z "zeszłego tygodnia" natomiast na ładnym forum wszystko zdecydowanie prościej leci. I nie można zaprzeczyć że jednak (pomijać wszelkie trolle) poziom komentarzy na forach jest znacznie wyższych lotów, oraz jednak mamy trochę więcej anonimowości :)

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kindziukxxx napisał:

A z tym to się muszę zgodzić w 100%, gdyż od zawsze preferowałem fora dyskusyjne. Co jak co tutaj mamy łanie uporządkowaną tematykę, wszystko jest zdecydowanie prościej odnaleźć. Natomiast co do fb, progress... jak dla mnie to jednak uwstecznienie, pamiętam jak w 2010 biłem sam pianę jak na studiach jeszcze chcieli zrezygnować z forum grupowego na rzecz grupy, skończyło się tak że powstały dwa "twory" na grupie fb można faktycznie odnaleźć łatwo coś z "zeszłego tygodnia" natomiast na ładnym forum wszystko zdecydowanie prościej leci. I nie można zaprzeczyć że jednak (pomijać wszelkie trolle) poziom komentarzy na forach jest znacznie wyższych lotów, oraz jednak mamy trochę więcej anonimowości :)

Dlatego właśnie jestem za tym, aby Forum istniało nawet dla mniejszej grupki osób. Nie mas, a stałej grupy dyskutujących ze sobą użytkowników. Powiem więcej - z jakiegoś powodu nadal Forum gramowe istnieje, mimo że "obywateli" jest mniej niż jeszcze te kilka lat temu.

Nie wierzę w to, że w pewnym momencie wszyscy rzucą się do powrotu. To byłoby zbyt piękne, aby było prawdziwe. Ale nadal doceniam to, że kilka osób tutaj wpada raz na jakiś czas. Może "stara bieda", ale sentyment pozostaje. Nie bez powodu działam tu już tyle lat po różnych stronach barykady i nadal próbuję różnych rzeczy. Tak samo, jak staram się poruszać temat gramu jako całości. 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Muradin napisał:

Dlatego właśnie jestem za tym, aby Forum istniało nawet dla mniejszej grupki osób. Nie mas, a stałej grupy dyskutujących ze sobą użytkowników. Powiem więcej - z jakiegoś powodu nadal Forum gramowe istnieje, mimo że "obywateli" jest mniej niż jeszcze te kilka lat temu.

To prawda i tutaj się zgodzę, jednak gram samo sobie zrobiło pod górkę zmieniając coś co było dobre na "lepsze". Jednak niezależnie od zmian wchodze tutaj z sentymentu. Gram było moim pierwszym forum, jestem tutaj prawie od samego początku więc zawsze tęsknota za tym "starym" jest i będzie niezaprzeczalnie. Rozwoju nie zatrzymamy, ale cieszmy się że jeszcze fora istnieją bo jakby wszystko miało przejść w formaty ala fb, to ja podziękuję. Czasami chciałbym aby internet cofnął się o te 10 lat wstecz (sam się chyba tam zatrzymałem).

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kindziukxxx napisał:

To prawda i tutaj się zgodzę, jednak gram samo sobie zrobiło pod górkę zmieniając coś co było dobre na "lepsze". Jednak niezależnie od zmian wchodze tutaj z sentymentu. Gram było moim pierwszym forum, jestem tutaj prawie od samego początku więc zawsze tęsknota za tym "starym" jest i będzie niezaprzeczalnie. Rozwoju nie zatrzymamy, ale cieszmy się że jeszcze fora istnieją bo jakby wszystko miało przejść w formaty ala fb, to ja podziękuję. Czasami chciałbym aby internet cofnął się o te 10 lat wstecz (sam się chyba tam zatrzymałem).

Z drugiej strony jednak - nie można stać w miejscu. Ostatecznie Forum i tak czekała zmiana. Mimo, że również darzyłem stare forum sentymentem, tak do nowego zwyczajnie się przyzwyczaiłem. No może chciałbym powrotu Dark Skina bez problemów, ale no tutaj chyba mało co jest od nas zależne. Ogólnie nadal chciałbym powrotu Gramsajtów w glorii i chwale. W trochę innej formule, ale może kiedyś będzie okazja wrócić do tego tematu.

Wola zmian jest i zawsze będą głosy niezadowolenia. To normalne. Sam chciałbym wrócić te 10 lat wstecz, może nieco bardziej udzielać się na Forum w tamtym czasie. Ale nie ma co się cofać, trzeba iść do przodu i stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Muradin napisał:

Z drugiej strony jednak - nie można stać w miejscu. Ostatecznie Forum i tak czekała zmiana. Mimo, że również darzyłem stare forum sentymentem, tak do nowego zwyczajnie się przyzwyczaiłem. No może chciałbym powrotu Dark Skina bez problemów, ale no tutaj chyba mało co jest od nas zależne. Ogólnie nadal chciałbym powrotu Gramsajtów w glorii i chwale. W trochę innej formule, ale może kiedyś będzie okazja wrócić do tego tematu.

Wola zmian jest i zawsze będą głosy niezadowolenia. To normalne. Sam chciałbym wrócić te 10 lat wstecz, może nieco bardziej udzielać się na Forum w tamtym czasie. Ale nie ma co się cofać, trzeba iść do przodu i stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Trzeba i wszyscy idziemy, bo cofnąć sie to jedna sprawa, ale spojrzeć te 10 lat wstecz, a co mamy dzisiaj, wszystko na wyciągnięcie ręki sama ewolucja sprzętu to również bajka. A fora nie zginą dopóki będą takie osoby jak my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.02.2018 o 22:57, kerkas napisał:

Mało prawdopodobne żeby forum wróciło do czasów świetności. Chociaż cuda czasem się zdarzają. 

To co umarło, do życia nie wróci, a nawet jakby wróciło to będzie tylko namiastką oryginału... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kakarotto napisał:

To co umarło, do życia nie wróci, a nawet jakby wróciło to będzie tylko namiastką oryginału... :P

Ej, ale Forum żyje cały czas. Nikt niczego nie zamyka. Także no... :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kakarotto napisał:

To co umarło, do życia nie wróci,

a kto umarł ten nie żyje!

Tak czy inaczej inkarnacja  loży przetrwa w ten czy inny sposób, a mnie jakby nie patrzeć 3 wieczności w niej czekają, dlatego trzeba ratować i reanimować choćby tego trupa

 

Dwóch na***ch grabarzy wiozło zwłoki z kostnicy do domu pogrzebowego. W drodze zwłoki wypadły z karawanu na ulice, ale grabarze byli tak pijani, że tego nie zauważyli. Po zwłokach przejechał pijany kierowca, zatrzymał się i myśli "ja pi****lę, dostanę z 8 lat za potrącenie kogoś po pijaku.", ale na szczęście działo się to nieopodal jednostki wojskowej. Kierowca podniósł zwłoki i przerzucił przez ogrodzenie na teren jednostki. Tam pijany wartownik przestraszony tym, że ktoś przeskakuje ogrodzenie wpakował w intruza cały magazynek. Podchodzi do trupa i myśli: "Ja p******ę, dostanę z 10 lat za warte po pijaku, a do tego nieuzasadnione użycie broni.", przerzucił zatem zwłoki z powrotem na ulicę. Chwilę później przejeżdżała tamtędy karetka i pijana ekipa karetki widząc człowieka na ulicy stwierdziła "ej, co będziemy dalej z********ć, bierzemy tego i wracamy na bazę." tak też zrobili, reanimując trupa przez całą drogę do szpitala, gdzie przekazano go pijanemu chirurgowi, który akurat miał dyżur. Chirurg rozpoczął operację, a ekipa karetki siedziała na korytarzu paląc szluga. Minęła godzina, dwie, trzy, w końcu chirurg wychodzi z sali operacyjnej i mówi: 
- Będzie żył.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że o loży nikt nie zapomniał :)

Witajcie wszyscy, w końcu logowanie działa i nie trzeba się irytować by wejść na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2/17/2018 o 09:50, Isildur napisał:

Widzę, że o loży nikt nie zapomniał :)

Ciężko zapomnieć o miejscu w którym spędziło się naprawdę mnóstwo czasu :)

Dnia 2/17/2018 o 09:50, Isildur napisał:

Witajcie wszyscy, w końcu logowanie działa i nie trzeba się irytować by wejść na forum :D

Mnie chyba ominął ten problem, zapewne z racji tego że nawet się nie logowałem bo sprawdzałem tylko te tematy które chciałem sprawdzić i zobaczyć czy jest coś nowego. Niestety była cisza i milczenie. Obecnie jednak coś się rusza. Fakt nie jest to 80 postów dziennie w jednym temacie, ale jednak jakiś życie tutaj jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2018 o 09:50, Isildur napisał:

Widzę, że o loży nikt nie zapomniał :)

Witajcie wszyscy, w końcu logowanie działa i nie trzeba się irytować by wejść na forum :D

Tych, którym Loża się nie podobała, wywiało gdzieś daleko. Ale zawsze miło popatrzeć, że Loża jeszcze się trzyma. Tak napisał najstarszy lożowicz. Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2018 o 15:45, Muradin napisał:

Ej, ale Forum żyje cały czas. Nikt niczego nie zamyka. Także no... :P

 

 

Tylko co to za życie? Forum zostało zabite, ale nie na śmierć. Umarło, ale żyje... Namiastka tego, co było kiedyś... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się