TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

1 godzinę temu, Kakarotto napisał:

 

Tylko co to za życie? Forum zostało zabite, ale nie na śmierć. Umarło, ale żyje... Namiastka tego, co było kiedyś... :/

Zabite -> Ale nie na śmierć.

No bo to jest zombie. Szuka mózgów :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loża . Reaktywacja.

Jak dotąd, zaledwie kilka osób wróciło do Loży. Na początek wystarczy, ale...  ale czy jest możliwość podpięcia 1-2 postów  które odtworzyłyby klimat Loży? Mam na myśli warunki, jakie trzeba spełnić aby wypowiadać się w Loży i Izbę Pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, KrzysztofMarek napisał:

Loża . Reaktywacja.

Jak dotąd, zaledwie kilka osób wróciło do Loży. Na początek wystarczy, ale...  ale czy jest możliwość podpięcia 1-2 postów  które odtworzyłyby klimat Loży? Mam na myśli warunki, jakie trzeba spełnić aby wypowiadać się w Loży i Izbę Pamięci.

No właśnie zastanawiam się, czy czasem gdzieś taka opcja nie była... popytam, może jest nieaktywna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, już wiem o co chodzi. Tej opcji na razie nie ma... Na razie. Jak tylko będę wiedział, kiedy ona się pojawi, to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bywalcy Loży.

Jeśli wśród Was są osoby, które lubią "dark skin" do Forum, to już poprawione zostały powiększone przyciski reakcji na posty :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.03.2018 o 03:14, Narrenturm napisał:

Wydawało mi się, że ten temat został już dawno zamknięty ... 

Bo raz loża wybuchła, a potem wszystko wróciło do normy w piątym wymiarze.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3/6/2018 o 03:14, Narrenturm napisał:

Wydawało mi się, że ten temat został już dawno zamknięty ... 

Loża, może na forum zniknąć, przestać istnieć, jednak zawsze pozostanie w naszych sercach. Żadne zamachy bombowe żadne inne akty terroru nie spowodują że ten wymiar zniknie. Zmianom sie nie oprze, ale zniknąć nigdy nie zniknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.03.2018 o 19:13, Olamagato napisał:

Bo raz loża wybuchła, a potem wszystko wróciło do normy w piątym wymiarze.... ;)

Podejrzewałem że ktoś przy tym grzebał ... :-P

A TYHE to jeszcze się gdzieś pojawia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Narrenturm napisał:

Podejrzewałem że ktoś przy tym grzebał ... :-P

A TYHE to jeszcze się gdzieś pojawia ???

Przeszła do innego wymiaru. W naszej rzeczywistości pojawia się już głównie jako duch. ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KrzysztofMarek odwzajemnia głęboki ukłon w stronę Piterusa_Von_Drackusa, a następnie kłania się wszystkim innym bytom lożowym. Po czym wypija pucharek wysoko energetycznego napoju z nalepką "Jagermeister" i drugi pucharek stawia przed portretem Miłościwie Nam Patronującej z nieśmiałą prośbą, aby Miłościwie Nam Patronująca zechciała, od czasu do czasu, zaszczycić nas Swoją obecnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było. Ile się zmieniło :D

Kojarzycie co się stało z gramsajtami? Miałem na pierwszym koncie (do którego nie pamiętam hasła), a teraz zamiast przycisku do utworzenia strony jest tylko „skocz na moją stronę”. 

Edytowano przez rkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, rkt napisał:

Dawno mnie tu nie było. Ile się zmieniło :D

Kojarzycie co się stało z gramsajtami? Miałem na pierwszym koncie (do którego nie pamiętam hasła), a teraz zamiast przycisku do utworzenia strony jest tylko „skocz na moją stronę”. 

Czyli... jak wchodzisz na główną gramsajtów na nowym koncie, to masz tylko przycisk "skocz na moją stronę"? A to ciekawe :D

Powiem tak - jako, że Gramsajty same w sobie są najstarszą, istniejącą częścią grama, wątpię, że znajdzie się śmiałek, który wyruszy na wyprawę na te bagna. W przypadku nowszych elementów gramu tych problemów nie ma - można grzebać. Ale przy tak zbutwiałym kodzie ryzyko zawalenia się całości jest prawie że pewne :/ 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<zapala latarkę, odgarnia pajęczyny i widzi kilka zagubionych dusz> 

Muradin mnie tu zwabił przez twarzoksiążkę, zobaczymy czy faktycznie wraca tu życie.  Tak więc po prawie 3 latach nieobecności - Dzień dobry wszystkim.

Edytowano przez Tomoya-kun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26/03/2018 o 08:20, Muradin napisał:

Czyli... jak wchodzisz na główną gramsajtów na nowym koncie, to masz tylko przycisk "skocz na moją stronę"? A to ciekawe :D

Powiem tak - jako, że Gramsajty same w sobie są najstarszą, istniejącą częścią grama, wątpię, że znajdzie się śmiałek, który wyruszy na wyprawę na te bagna. W przypadku nowszych elementów gramu tych problemów nie ma - można grzebać. Ale przy tak zbutwiałym kodzie ryzyko zawalenia się całości jest prawie że pewne :/ 

Kumam. Ciekaw byłem, kiedyś dużo przebywałem w tej części wszechświata :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rkt napisał:

Kumam. Ciekaw byłem, kiedyś dużo przebywałem w tej części wszechświata :) 

Jakby to powiedzieć... ja z Gramsajtów wyszedłem, więc aktualnie też chcę zrobić tyle, ile mogę, aby wróciły w glorii i chwale ;)

@Tomoya-kun - a to witam Towarzysza! W sumie to kojarzę z przeszłości :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Muradin napisał:

Jakby to powiedzieć... ja z Gramsajtów wyszedłem, więc aktualnie też chcę zrobić tyle, ile mogę, aby wróciły w glorii i chwale ;)

@Tomoya-kun - a to witam Towarzysza! W sumie to kojarzę z przeszłości :D 

Co gdyby np. zintegrować je z forum? Gramsajt=profil użytkownika. Z możliwością konfiguracją na krój aktualnej. 

Nie znam się rzecz jasna na budowaniu stron, ale chętnie bym zobaczył coś w podobnej formie. Może ożywi to oba twory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się