TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33365 postów w tym temacie

27 minut temu, rkt napisał:

Co gdyby np. zintegrować je z forum? Gramsajt=profil użytkownika. Z możliwością konfiguracją na krój aktualnej. 

Nie znam się rzecz jasna na budowaniu stron, ale chętnie bym zobaczył coś w podobnej formie. Może ożywi to oba twory. 

Aktualny silnik Forum pewnie pozwoliłby na dołączenie modułu z blogiem (bo istnieje takowy). Pytanie tylko jak z transferem danych i tak dalej ;)

• Upvote 1

Hmmm w sumie przydało by się zakończyć off top i przypomnieć wszystkim o czym jest damska szowinistyczna loża szyderczyń. Ale i tak nie mogę się powstrzymać przed pytaniem czy przywrócicie przypinanie postów?

10 godzin temu, Tomoya-kun napisał:

Hmmm w sumie przydało by się zakończyć off top i przypomnieć wszystkim o czym jest damska szowinistyczna loża szyderczyń. Ale i tak nie mogę się powstrzymać przed pytaniem czy przywrócicie przypinanie postów?

To podobno jest do załatwienia. I pytanie raczej powinno brzmieć - kiedy?

Jak dowiem się czegoś więcej, to dam znać ;)

18 godzin temu, Tomoya-kun napisał:

jakbyś przeczytał FAQ w przypiętym poście (o tak on tam jest! tylko go nie widać) wiedziałbyś że to nie jest off top :)

• Like 1

Dnia 3/26/2018 o 18:34, Tomoya-kun napisał:

<zapala latarkę, odgarnia pajęczyny i widzi kilka zagubionych dusz> 

Tak więc po prawie 3 latach nieobecności - Dzień dobry wszystkim.

Jakoś nie kojarzę kolegi :P

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się