TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33365 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 17:42, DemoBytom napisał:

Ciiiiiiii.. Miałeś tego nie mówić :/ Miałem nadzieję, że TYHE się nie kapnie i w końcu pokaże swoje
oblicze :)
Walczę o to chyba od pierwszego konkursu wizytówek z jej udziałem.. I jak dotąd chyba tylko Piotrek ją widział
:)

Ale z tego co pamiętam lub mi się wydaje Tyhe pokazywała swoje zdjęcie, z wakacji bodajże. Nie powiedziała tylko, która z tych dziwczyn na zdjęciu to ona. :D
Zresztą niektórzy chyba nigdy się nie ujawnią, zupełnie jak smuggler z CDA ;]
Ale możemy wynająć detektywa, myśle, że jemu udało by się złapać fotke Tyhe, nie wiem tylko jak długo by potem pożył ;p

Ciiiiiiii.. Miałeś tego nie mówić :/ Miałem nadzieję, że TYHE się nie kapnie i w końcu pokaże swoje oblicze :)

Nie liczyłbym na to, aura tajemniczości dodaje uroku każdej kobiecie. np Mona Lisa i jej uśmiech.
Jakbyście nie wiedzieli lub zapomnieli ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

Walczę o to chyba od pierwszego konkursu wizytówek z jej udziałem..

Cierpiliwości młody padawanie :P

>I jak dotąd chyba tylko Piotrek ją widział :)
Kto wie, kto wie .......

Dnia 06.10.2005 o 17:47, Daimon_Frey napisał:

Ale z tego co pamiętam lub mi się wydaje Tyhe pokazywała swoje zdjęcie, z wakacji bodajże. Nie powiedziała tylko, która
z tych dziwczyn na zdjęciu to ona. :D

Hej.. No....... Jakie zdjęcie? Czemu ja nie widziałem... :( No jak zwykle.. Jak coś ciekawego się dzieje to ja nigdy nie wiem :(
A skoro o ciekawostkach... Podobno TYHE kiedyś dodała zdjęcie w wątku Wszyscy MY.. Ale potem moderatorzy, na jej prośbę, usunęli :/
I tak zaczęła się ta "tajemniczość Pani TYHE"

Zresztą niektórzy chyba nigdy się nie ujawnią, zupełnie jak smuggler z CDA ;]

A jak ci powiem, że mam zdjęcie Smugga, to uwieżysz? Kumpel załapał się, jako stały współpracownik CDA... I pokazywał zdjęcie swoje + Smugg :)

Ale możemy wynająć detektywa, myśle, że jemu udało by się złapać fotke Tyhe, nie wiem tylko jak długo by potem pożył ;p

Tja.. I co mi po takim detektywie? Nawet jak zrobi zdjęcie, to zaraz potem Mroczne Planetary rozszarpią go na strzępy a film zniszczą :/
Chociaż, jak znam TYHE, to gorszą torturę by znalazła :P

Witam w nowej siedzibie :D
TYHE rządzi, to jeszcze nie wiem czy nie zebrac grupki chłopaków i nie zacząć obalać tyranii ;P
No ale jak narazie się na to nie zanosi z czystej sympatii do tyranki :-)))
Od jutra nie będę miał stałego dostepu do netu więc mogę sie nie poawiać regularnie lub nawet wcale, ale to niedługo powinno się zmienić :D
Jak narazie pozostawiam TYHE wolną rękę w rządzeniu ;) i prosze tylko żeby przygotowano mi jakiś przytulny apartamencik :D zebym miał gdzie mieszkac jak już wrócę :D

--> W weekend zamierzam wejść trzy razy :D Już Ty wiesz gdzie :)

Trzymać się i nie rozwalić nowej siedziby, może jeszcze dziś zajrzę.

taki jestem podekscytowany nowym miejscem, że nie wiem co robię :P
Ta strzałka (-->) była i jest kierowana do TYHE. Taki mały błąd w druku, tylko żeby mnie tu nikt nie zbanował za pisanie niepotrzebnych rzeczy :/ ;)
Trzymać sie ludziska. I jak sie pojawię następnym razem ma tu.... ma tu być klimat do życia ;) A nie te sterylne ściany ;P

Dnia 06.10.2005 o 19:48, Brad napisał:

hehe jak teraz TYHE moderatorem jest to pewnie bedzie przymykac okczy na spam :P (wiecie dlaczego)

Nie liczyłbym na to:/ Ona najlepiej wie, co może wyrosnąć ze spammera, na którego przymykano oczy.. (w końcu nigdy degrada nie miała).. Więc będzie zagrożenie niszczyc w zarodku :]

Dnia 06.10.2005 o 18:55, Comatus napisał:

TYHE rządzi, to jeszcze nie wiem czy nie zebrac grupki chłopaków i nie zacząć obalać tyranii ;P

Znalazłem już fajną polanę, na której można rozbić obóz. Nada sie na bazę wypadową.
Ale obalać to lepiej jakąś butelczynę miodziku pitnego...
A z rebelią poczekajmy do wiosny, bo zimą w lesie można sobie odmrozić d..., tj. nogi :D
Pozdrawiam

Dnia 06.10.2005 o 21:37, DEViANCE napisał:

Trzeba uważać cały czas, gdyż TYHE się być może czai gdzieś w okolicach :>

tja, kiepsko że nie ma znaczka (nie)zalogowany , prawda? :>
nigdy nie wiadomo, kto jest, kogo nie ma :>

Dnia 06.10.2005 o 21:39, TYHE napisał:

tja, kiepsko że nie ma znaczka (nie)zalogowany , prawda? :>
nigdy nie wiadomo, kto jest, kogo nie ma :>

Trafiłaś w sam środek. Bez tego każdy powinien się mieć na baczności ;)

Dnia 06.10.2005 o 21:39, TYHE napisał:

> Trzeba uważać cały czas, gdyż TYHE się być może czai gdzieś w okolicach :> > tja, kiepsko że nie ma znaczka (nie)zalogowany
, prawda? :>
nigdy nie wiadomo, kto jest, kogo nie ma

niom, można było sie zorientować kto jest, a tak nie, może będzie ten znaczek :/

Tyhe, a wiesz może co z wizytówkami i jak to zrobiłaś że dostałaś funkcje moda ?? :D

PS. fajnie że wróciły obrazki :)

:d przegladalem nowe forum, patrze na ten temat i nie powiem by jak zwykle stosunek wypowiadajacej sie tu osob nie przewazylna zec plci wiadomo czyjej :) czyli wszystko po staremu

Dnia 06.10.2005 o 22:21, BloodyGuy napisał:

TYHE dorobila sie moda przez nieustanne i starsznie namolne spamowanie :P a jak spamera nie mozna powstrzymac to trzeba
przekabacic na swoja strone ;)

Eee.. Ja tam wiem? :/ Za moich czasów to był jeden sposób na każdego spamera :/ Jeden ban i po robocie :)

I po co ja tu przyszłam?! Żeby wysłuchiwać peany na cześć Tyhe?!
Teraz to dopiero będzie miała używanie - i pomyśleć, że już jako półelf/sukkub była nie do wytrzymania!

Ostrzegam - w Loży Tyhe ma być po prostu Tyhe, robić to co umie najlepiej - zastawiać pułapki, mutować szczury i inne gryzonie, dokuczać innym i generalnie sprowadzać na nas wszelakiej maści nieszczęścia. A jak ktoś wypowie tutaj słowo "moderator", to pożałuje! Brać się do roboty, obiboki! Trzeba przenieść kominek! Ale już!!

Dnia 07.10.2005 o 14:59, Łukol napisał:

I po co ja tu przyszłam?!

Żeby zobaczyć jak tu czysto ;>

>Żeby wysłuchiwać peany na cześć Tyhe?!

To też, ale nie martw się na Ciebie też przyjdzie kolej ;]

Teraz to dopiero będzie miała używanie - i pomyśleć, że
już jako półelf/sukkub była nie do wytrzymania!

Ostrzegam - w Loży Tyhe ma być po prostu Tyhe, robić to co umie najlepiej
- zastawiać pułapki, mutować szczury i inne gryzonie, dokuczać innym i generalnie sprowadzać na nas >wszelakiej maści nieszczęścia.

Tak ci do tego śpieszno? Już na wstępie chcesz klątw, pułapek i mutantów? Nie lepiej aby się najpierw na innych wyżyła? Może wtedy na nas juz nie będzie miała siły ;D

A jak ktoś wypowie tutaj słowo "moderator", to pożałuje!

Moderator! ;P
I co mi teraz zrobisz? ;>

>Brać się do roboty, obiboki! Trzeba przenieść kominek! Ale już!!

Nie pomożesz? Nie dasz dobrego przykładu? No no zawiodłem się... ;p
Poza tym jestem zajęty użądzaniem sobie kącika, gdzie nikt mnie nie znajdzie. Wybierz sobie innych ''roboli'' ;>

Dnia 07.10.2005 o 15:15, Daimon_Frey napisał:

Nie pomożesz? Nie dasz dobrego przykładu? No no zawiodłem się... ;p
Poza tym jestem zajęty użądzaniem sobie kącika, gdzie nikt
mnie nie znajdzie.

Chyba każdy musi sobie znaleźć cichy kąt, gdzie nikt go nie znajdzie ;)

Dnia 07.10.2005 o 15:15, Daimon_Frey napisał:

Wybierz sobie innych ''''roboli'''' ;>

"Roboli"? Przecież my też musimy jeść i pić, aby być silni ;>

I po co ja tu przyszłam?! Żeby wysłuchiwać peany na cześć Tyhe?!

To gdzie się podziewałaś ?
Jakbyś to Ty założyła ten wątek to wszyscy bardowie i inni przedstawiciele mniej urodziwen cześci populacji spiewali by pieńni pochwalne na Twą cześć.

>Teraz to dopiero będzie miała używanie - i pomyśleć, że już jako półelf/sukkub była nie do wytrzymania!
Znając Ciebie na tyle na ile było mi dane wiem żę coś wymyślisz aby nie było jej zbyt dobrze :D

Ostrzegam - w Loży Tyhe ma być po prostu Tyhe, robić to co umie najlepiej - zastawiać pułapki, mutować szczury i inne gryzonie, dokuczać innym i generalnie sprowadzać na nas wszelakiej maści nieszczęścia.

Czyli mówiąc naprościej pozostać taką jak zawsze była.

A jak ktoś wypowie tutaj słowo "moderator", to pożałuje! Brać się do roboty, obiboki! Trzeba przenieść kominek! Ale już!!

Moderator a w zasadzie Moderatorka.
Co do kominka to nalezy przenieść tylko sam wkład bo reszta i tak ulegnie zniszczeniu a w rezultacie należy to poprawić. Choć skoro jesteście takimi potężnymi czarodziejkami to z łatwością powinnyście dzieki "czary mary chokus pokus" przetransportować ten kominek we właściwe miejsce :P

Dnia 07.10.2005 o 15:17, DEViANCE napisał:

"Roboli"? Przecież my też musimy jeść i pić, aby być silni ;>

Mógłbym powiedzieć ''A co mnie to obchodzi? Każdy dba tylko o siebie.'' ;p
Ale nie powiem ^^
Zresztą tu nikt nam nie da jeść i pić. Tu jest jak w kamieniołomach, tylko nie wiem za co nas zesłali. ;D

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się