TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33320 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2005 o 15:22, Szalony Max napisał:

Moderator a w zasadzie
Moderatorka.

Albo Moderatora, jak to jakiś czas temu proponowały feministki: Doktora, Profesora itd. :D

Co do kominka to nalezy przenieść tylko sam wkład bo reszta i tak ulegnie zniszczeniu a w rezultacie należy
to poprawić.

Albo zbudować nowy ;]

>Choć skoro jesteście takimi potężnymi czarodziejkami to z łatwością powinnyście dzieki "czary mary chokus pokus"

przetransportować ten kominek we właściwe miejsce :P

To nie wiesz, że czary są takie męczące? Trzeba wypowiedzieć słowa, ew. machnąć magiczną różczką. Wątpie czy którakolwiek z pań zdobyłaby się na taki ''ciężki'' wysiłek. ;p

Dnia 07.10.2005 o 15:22, Daimon_Frey napisał:

Zresztą tu nikt nam nie da jeść i pić. Tu jest jak w kamieniołomach, tylko nie
wiem za co nas zesłali. ;D

A szkoda i to bardzo. Dużo osób pewnie nie wie również dlaczego tu jest. Nie wiem czemu jesteśmy na forum 2.0 ;) Może to za jakąś karę? :>

Dnia 07.10.2005 o 15:26, Daimon_Frey napisał:

Albo Moderatora, jak to jakiś czas temu proponowały feministki: Doktora, Profesora itd. :D

Taa słyszałem o tym ciekaew jakby brzmiało jakbyśmy na kierowniczkę mówili kierownica a na lekarkę lekara :)

Albo zbudować nowy ;]

czy ja wiem czy to się opłaca, zaraz chciały by większy bo stary był za mały. Chwilę potem uznały by że reszta pomieszczenia nie pasuje do kominka i czekałby nasz kapitalny remona a tak tylko wszystko przenosimy.

To nie wiesz, że czary są takie męczące? Trzeba wypowiedzieć słowa, ew. machnąć magiczną różczką. Wątpie czy którakolwiek z pań zdobyłaby się na taki ''''ciężki'''' wysiłek. ;p

Ale zuważ że na jeden czar to zawsze mja siłe, gdy wracasz poźno w nocy one stoją ze swoją magiczną różdżką/wałkiem i wypowiadają te magiczne słowa - "Gdzieś ty był moczymordo ?" :D

Dnia 07.10.2005 o 15:27, DEViANCE napisał:

A szkoda i to bardzo. Dużo osób pewnie nie wie również dlaczego tu jest. Nie wiem czemu jesteśmy na forum 2.0 ;) Może
to za jakąś karę? :>

Nie tylko dlaczego tu. Dlaczego w ogóle jesteśmy? Czy za kare się urodziliśmy? Tyle, że niektórzy bardzo dobrze sobie mimo tego radzą ;]
Może za grzechy naszych rodziców.. hmm.. :>

>

Dnia 07.10.2005 o 15:36, Daimon_Frey napisał:

Może za grzechy naszych rodziców.. hmm.. :>

Coś sobie przypominam... Ale nie jestem pewien... coś o jakimś grzechu pierworodnym. Sam już nie wiem co o tym myśleć. Może zostaliśmy specjalnie stworzeni dla Kobiet? :>

Dnia 07.10.2005 o 15:34, Szalony Max napisał:

Taa słyszałem o tym ciekaew
jakby brzmiało jakbyśmy na kierowniczkę mówili kierownica a na lekarkę lekara :)

Byłoby chyba zabawnie. Nie potrafie sobie wyobrazić kamiennej twarzy, gdy podchodząc do pani prowadzącej wykład mówie Pani Doktora, czy...
albo w przychodni przeglądam tablice z lekarzami a tam: imie nazwisko - lekara ogólna :D

czy ja wiem
czy to się opłaca, zaraz chciały by większy bo stary był za mały. Chwilę potem uznały by że reszta pomieszczenia nie pasuje
do kominka i czekałby nasz kapitalny remona a tak tylko wszystko przenosimy.

To samo będzie po przenosinach. Przeniesiemy i nagle im się odwidzi. I albo z powrotem w stare miejsce albo jeszcze gdzieś indziej.

Ale zuważ że na jeden czar to zawsze mja siłe, gdy wracasz poźno w nocy one stoją ze swoją magiczną różdżką/wałkiem
i wypowiadają te magiczne słowa - "Gdzieś ty był moczymordo ?" :D

Na takie czary to chyba zawsze będą miały siłe :D

Dnia 07.10.2005 o 15:38, DEViANCE napisał:

Coś sobie przypominam... Ale nie jestem pewien... coś o jakimś
grzechu pierworodnym. Sam już nie wiem co o tym myśleć. Może zostaliśmy specjalnie stworzeni dla Kobiet? :>

Zapominasz kto był pierwszy. To kobiety zostały stworzone dla nas, ale chyba ich nie doseniliśmy i teraz ''masz babo placek''. Już nawet na początku Adam miał przerąbade przez Ewe. ^^

Dnia 07.10.2005 o 15:43, Daimon_Frey napisał:

To samo będzie po przenosinach. Przeniesiemy i nagle im się odwidzi. I albo z powrotem w stare miejsce albo jeszcze gdzieś indziej.

Jest na to sposób. Bardzo prosty wręcz tak prosty że aż poraża swoja prosototą :D
Mianowicie jak nasz prosza o coś my odpowiadamy - Nie - Dlaczego nie ? - Bo nie.
Proste łatwe i skuteczne.

Dnia 07.10.2005 o 15:47, Szalony Max napisał:

Jest na to sposób. Bardzo prosty wręcz tak prosty że aż poraża swoja prosototą :D
Mianowicie jak nasz prosza
o coś my odpowiadamy - Nie - Dlaczego nie ? - Bo nie.
Proste łatwe i skuteczne.

Tylko nie wiem czy tego naszego Nie nie będziemy później żałować. Jest też inny sposób a nawet dwa, też bardzo proste, ale nie ośmiele się ich tutaj przytaczać, bo może to się dla mnie źle skończyć od strony panów jak i pań ;P

Uhuhuh ... całkeim fajna ta Loża. Ludzi coraz więcej będzie kogo postraszyć :D i żeby Miłościwie Panująca nie była zbyt pewna siebie to ja się tu wprowadzam i żądam tytułu Ducha Nadwornego i prawa do wyłączności w snuciu się i zawodzeniu przy pełni księżyca.

Dnia 07.10.2005 o 15:55, Da Ghost napisał:

żądam tytułu Ducha Nadwornego i prawa do wyłączności w snuciu się i zawodzeniu przy pełni księżyca.

Ta fucha jest zarezerwoawana dla pewnej damy która pojawi się w tych progach wcześniej lub później.

Dnia 07.10.2005 o 16:25, DemoBytom napisał:

Te, Max, DEViANCE.. Co wy sie tu w Gadu Gadu bawicie :P

Nie w Tlena ;)

>Znam ludzi którzy z mniejszą częstotliwością na gadaku piszą :P
Ja znam takich co piszą z częstotliwością pocisków wylatujacych z działka Gaussa :D

Dnia 07.10.2005 o 16:29, Szalony Max napisał:

Nie w Tlena ;)

Nie lubie tlena! Jak zainstalowałem, to mi się 2 naraz włączyły na kompie... :/ Wywaliłem więc :)

Dnia 07.10.2005 o 16:29, Szalony Max napisał:

Ja znam takich co piszą z częstotliwością pocisków wylatujacych z działka Gaussa :D

Tja.. Mój kumpel pisze na komórce SMSy, tak, że telefon ledwo za nim nadąża.. Równocześnie rozmawiając ze mną i nie ptrząc na telefon :O

Dnia 07.10.2005 o 16:32, DemoBytom napisał:

Nie lubie tlena! Jak zainstalowałem, to mi się 2 naraz włączyły na kompie... :/ Wywaliłem więc :)

Oj popełniłeś duży błąd. Ja poczatkowo też bylem niechętny do tlena ale się przekonałem że jest lepszy od GG a argumenty w stylu, "Dlaczego nie używasz tlena tylko GG ? - Bo wszyscy mają GG ", do mnie nie docierają. Tlena jest bardzo łatwo skonfigurować, zmienić wygląd, stul i co tam jeszcze chcemy a mnogość wtyczek pozwala stwozyć komunikator jaki socbie wymarz
yłeś.

> > Ja znam takich co piszą z częstotliwością pocisków wylatujacych z działka Gaussa :D

Tja.. Mój kumpel pisze na komórce SMSy, tak, że telefon ledwo za nim nadąża..

Może ma za słaby procesor :P

Dnia 07.10.2005 o 16:43, Szalony Max napisał:

Oj popełniłeś duży błąd. Ja poczatkowo też bylem niechętny do tlena ale się przekonałem że jest lepszy od GG a argumenty w stylu, "Dlaczego
nie używasz tlena tylko GG ? - Bo wszyscy mają GG ", do mnie nie docierają. Tlena jest bardzo łatwo skonfigurować, zmienić
wygląd, stul i co tam jeszcze chcemy a mnogość wtyczek pozwala stwozyć komunikator jaki socbie wymarz
yłeś.

Ja Gadaka też nie lubię.. I kożystam tylko wtedy gdy muszę :) Wole se na Forum posiedzieć :P

Dnia 07.10.2005 o 16:43, Szalony Max napisał:

Może ma za słaby procesor :P

Tja.. Tak z 3x taki jak ja mam w kompie :P

Dnia 07.10.2005 o 16:51, DEViANCE napisał:

No tak... My tu gadu gadu, a kobiety tylko czekają na nasz zły ruch :> Trzeba uważać! ;)

Zaraz.. Jak to Kobiety? Ja myśałem, że tu ino jedna tak "dyba" na błędy :>

Dnia 07.10.2005 o 16:47, DemoBytom napisał:

Ja Gadaka też nie lubię.. I kożystam tylko wtedy gdy muszę :) Wole se na Forum posiedzieć :P

Tylko że na forum za żbyt częste i niezbyt rozbudowane wypowiedzi można dostać po palcach.

Dnia 07.10.2005 o 16:47, DemoBytom napisał:

Tja.. Tak z 3x taki jak ja mam w kompie :P

To chyba ta jego komórka ma słuszne wymiaty procesora pentium 3 :P

A teraz coś na dowód że na prawdę nawet taki ignorant i bezguscie jak ja może zmątować dzieki tlenowi coś ładnego :D

A mi kiedyś siostra zainstalowała, ale stwierdziłem po co mi dwa i wywaliłem :D
Zresztą tlen wystarczy mi do oddychania ;p

Tja.. Mój kumpel pisze na komórce
SMSy, tak, że telefon ledwo za nim nadąża.. Równocześnie rozmawiając ze mną i nie ptrząc na telefon :O

Eee tam, takie pisanie to nic. Co innego żyć z komórką.
Kiedyś jak chodziłem do studium, mieliśmy takiego faceta od programowania co nie rozstawał się ze swoim telefonem. Na zajęciach to ciągle komórka w ręku lub przy uchu. Kiedyś to nawet z dwiema osobami naraz rozmawiał z dwóch komórek. Doszło nawet do momentu gdy powiedział do swoich rozmówców: no to pogadajcie sobie i wziął przyłożył jeden telefon do drugiego :D

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się