Zaloguj się, aby obserwować  
Bralo

Battlefield 4 - Wspólne granie

49 postów w tym temacie

Założyłem temat, aby dobrać ludzi do wspólnego grania w BF4.
Granie z randomowymi ludźmi nie wychodzi najlepiej, więc fajnie byłoby coś postrzelać razem.
Składy są 5-cio osobowe, na ten moment jestem ja, oraz forumowicz Pawbuk, więc szukamy 3-ech, aby mieć ten jeden skład do grania.
W przyszłości (tej najbliższej) jest szansa, że fajnie się pomysł rozwinie i będziemy wchodzić większą ekipą na serwer i siać postrach w oczach przeciwnika, ale na ten moment poszukujemy 3-ech graczy, którzy :
- potrafią grać zespołowo.
- wykonują określone cele.
- są komunikatywni, ponieważ będziemy siedzieć na TeamSpeak (jeśli uda ogarnąć się serwer) Skype, lub inny komunikator.
- wiedzą o co chodzi w Battlefield i ze skillem też jest Ok ;).
- są po mutacji..najlepiej 16+. Jeśli chęć wyrazi gracz, który ma mniej lat, a jest ogarnięty i nie zachowuje się jak przysłowiowy "dzieciak", to spokojnie będzie mógł pograć :).
- posiadają dobry mikrofon, ponieważ to podstawa w dobrej komunikacji.
Więc proszę podawać w poście swoje Nicki - ja, lub Pawbuk będziemy wysyłać zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze informację, że tak naprawdę ten temat jest otwarty dla wszystkich, którzy szukają ludzi do wspólnej gry w BF4.
Może to być coś w stylu "gram.pl - gramy razem w BF4" :)
Nie ma sensu chyba tworzyć wielu tematów na ten temat, więc mógłby to być taki zbiorczy temat - gra na pewno w Polsce zyska sporą popularność, na pewno będzie też popularna wśród użytkownikow forum gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


FIGHT THE FUTURE

Jeśli cenisz sobie dobre towarzystwo z poczuciem humoru, które szanuje współgraczy i dla których teamplay
oraz fairplay jest priorytetem - dobrze trafiłeś!

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi ludźmi, więc jeśli chcesz dołączyć do naszej społeczności -
czemu miałbyś nie spróbować?


Aby stać się członkiem naszej społeczności, musisz spełnić określone warunki - musisz:

- mieć ukończony 18. rok życia (średnia wieku klanowiczów 25+),
- posiadać oryginalne wersje gier, a w nich niezbanowane konta,
- charakteryzować się odpowiednio wysoką kulturą osobistą,
- posiadać słuchawki, mikrofon oraz program do komunikacji głosowej Teamspeak 3,
- posiadać kontakt przez gg/xfire/skype,
- przejść jednomiesięczny okres rekrutacyjny z wynikiem pozytywnym.

Oferujemy:

- dobrą zabawę z dużą dozą humoru,
- stronę i forum klanowe,
- serwer TS3,
- serwer do BFa,
- możliwości rozwoju.

Regulamin klanu Fight the Future możesz znaleźć tutaj
(jeśli chcesz do nas dołączyć, zapoznanie się z nim jest konieczne):
http://forum.ftf-gaming.pl/index.php?/forum-60/announcement-1-regulamin-klanu [forum.ftf-gaming.pl]

Podania do interesujących Cię sekcji możesz składać w dziale Rekrutacji na naszym forum:
http://forum.ftf-gaming.pl/index.php?/forum/29-rekrutacja [forum.ftf-gaming.pl]

Zanim zdecydujesz zapraszamy na nasz TS:
gramy.voice24.pl [/quote]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę mi się nudzi to mógłbym pograć razem z Bralo i pawbukiem, BFa ogarniam w 4 dużo nie grałem ale w BC2 i BF3 spędziłem około po 300 h na jedną grę na multi. Jak coś to nick na BL to MAJOT15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za nami pierwsza wspólna rozgrywka ekipy z forum - dziękuję wszystkim za miły wieczór :)
Do osób, które chciałyby się przyłączyć do wspólnego grania - w jednej drużynie jest tylko 5 miejsc, ale zawsze można "przejąć" serwer i się nawalać przeciwko sobie :D
W każdym razie atmosfera jest bardzo miła, choć chyba częściej byliśmy poza, niż na serwerze (ot, błędy) :D
Jeśli się ktoś boi czy sobie poradzi - żaden z nas nie jest jakimś wyjadaczem, najbardziej doświadczony, Bralo, ma coś koło 13 poziomu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja również dziękuje za udaną grę wieczorem. Fajnie, że szybko udało nam się ogarnąć i wbić na jakiś serwer :).
Atmosfera była pozytywna, nikt się nie wstydził rozmawiać, było tak, jak byśmy się znali wcześniej :D.
Mam nadzieje, że takie granie będzie dość częste, bo fajnie jest pograć wspólnie wieczorem, zrelaksować się
(chodź z tymi błędami jest ciężko, bo łatwo się zdenerwować :D) po pracy, czy szkole :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję na więcej takich wspólnych wieczorów (cholera, jak byśmy się na randkę umawiali), bo zawsze milej pograć w towarzystwie ;)
Nie wiem jak będzie z dzisiejszym wieczorem (Liga Mistrzów), ale normalnie mogę poświęcić trochę czasu wieczorem na wspólną grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miło się grało:D Chociaż tak jak pisał pawbuk niestety częściej szukaliśmy serwerów ponieważ 1 na 10 serwerów był taki że nie wywaliło nikogo i dało się pograć dłużej niż 10 minut:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 17:12, pawbuk napisał:

Nie wiem jak będzie z dzisiejszym wieczorem (Liga Mistrzów), ale normalnie mogę poświęcić
trochę czasu wieczorem na wspólną grę :)


Dziś pewnie też będę oglądał LM (Real-Juve). Ale na co dzień jestem do dyspozycji.
Ogólnie na skype nie przesiaduje, więc jak chcecie grać (mam nadzieje, że jak ktoś chcę grać, to po prostu napisze, a nie, żebym ja musiał/Ty za każdym razem pisać, czy gramy). Pisać mi na origin(nawet jak będę niedostępny)lub battlelog :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z checia bym pogral od czasu do czasu w zgranym zespole w bf4. Mam 20 lat w bf3 261 h przegrane , jesli jest taka mozliwosc to i w inne gry z chesia zagram . Moj nick kasa761

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 13:35, kasa761 napisał:

Witam. Z checia bym pogral od czasu do czasu w zgranym zespole w bf4. Mam 20 lat w bf3
261 h przegrane , jesli jest taka mozliwosc to i w inne gry z chesia zagram . Moj nick
kasa761


Wysłałem Ci zaproszenie na battlelogu :) Na razie mieliśmy jedno spotkanie, kiedy pograliśmy w 5 osób, i kilka kiedy graliśmy w trzy osoby - ja, Bralo i Majot15. Z chęcią powitamy kolejne osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 19:13, arturof napisał:

Jak byście grali tak jeszcze i kogoś wam brakowało to mogę pograć.


Podaj swój nick na battlelogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie mnie też. Jestem totalnym newbie, cóż myślałem że potrafię grać w FPSY ale bf4 mnie mocno testuję, generalnie dostaję baty od 2 tygodni, coś tam coś tam przypadkiem zabijam, ale generalnie lepiej mi wychodzi padanie na ziemie niż uśmiercanie. Teach me:P Moj nick na battlelogu PhyrielPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ... proszę o radę :)
stałam sie jakis czas temu posiadaczką Battlefield 2 i 3 na xbox 360. Chcialabym teraz zacząc grać w trybie wieloosobowym ale piokazuje mi sie informacja, że nie mam uprawnień... Co zrobić żeby zdobyc takie uprawnienia ? Czy aby grać na multiplayer muszę wykupować konto gold ? Inaczej sie nie da ? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znalazłaby się jakaś dobra dusza, która zagrałaby ze mną i pozwoliła zdobyć na sobie broń l85a2? Cholernie mi na tym sprzęcie zależy, a w rozgrywce nie jest to zbyt proste do odblokowania, zawsze czegoś zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować