Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Adidas czy Nike? A może Reebok...

112 postów w tym temacie

dziwny temat no ale dobra. Ja tam nie mam ulubionej firmy. Jeżeli chodzi o odzież to poprostu ubrania, buty czy takie tam muszą mi się podobać i nie być tanetne. No firmy które wymieniłeś mają dość wysokie ceny w porównaniu do innych firm odzieżowych niejednokrotnie mających fajniejsze kolekcje. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 13:14, BuuBuu napisał:

dziwny temat no ale dobra. Ja tam nie mam ulubionej firmy. Jeżeli chodzi o odzież to poprostu
ubrania, buty czy takie tam muszą mi się podobać i nie być tanetne. No firmy które wymieniłeś
mają dość wysokie ceny w porównaniu do innych firm odzieżowych niejednokrotnie mających fajniejsze
kolekcje. Pozdro



Wiem że dziwny temat ale nie mogłem nic innego wymyślić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te wszystkie marki butów i odzieży to istne tandety. Mój znajomy kupił adiki za 300 zł i po 3 dniach się popsuły. Dlatego ja nie kupuje teraz takich drogich rzeczy, bo wiadomo, że płaci się za marke, a nie za jakość kupionego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 13:35, dna16 napisał:

Moim zdaniem te wszystkie marki butów i odzieży to istne tandety. Mój znajomy kupił adiki za
300 zł i po 3 dniach się popsuły. Dlatego ja nie kupuje teraz takich drogich rzeczy, bo wiadomo,
że płaci się za marke, a nie za jakość kupionego towaru.


No tak to trzeba przyznać lecz nie zawsze tak jest.Ostatnio[3 lata temu :P] kupiłem sobie piłke do koszykówki Nike i do dzisiaj się trzyma lecz już np.mój kumpel kupił piłke do nogi Adidasa i po tygodniu jej nie miał.Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 13:35, dna16 napisał:

Moim zdaniem te wszystkie marki butów i odzieży to istne tandety. Mój znajomy kupił adiki za
300 zł i po 3 dniach się popsuły. Dlatego ja nie kupuje teraz takich drogich rzeczy, bo wiadomo,
że płaci się za marke, a nie za jakość kupionego towaru.


Niekoniecznie. Tak naprawdę niewiele sklepów sportowych ma licencję i działa jakos oficjalny sklep danej marki. Przeważnie jest to kilka, kilkanaście w mieście, a reszta sprzedaje towar nie wiadomo (pisze sie razem, czy oddzielnie? :P) skąd. Ogólnie jeśli chodzi o buty mam zaufanie do marki Adidas i Caterpillar. Moje stare dobre adiki wytrzyzmały 4 lata i w zasadzie jeszcze spokojnie mogę grać w nich w nogę, czy nosić na wf :). Z kolei kupiłem Conversy za 300 zł i rozpadły sie po kilku miesiącach, teraz nie nadają sie już do niczego. Także nie ma reguł i trzeba uwazać gdzie sie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 13:52, Budo napisał:

nie wiadomo (pisze sie razem, czy oddzielnie? :P)


Wiesz, że nie mam pojęcia :D

Dnia 26.06.2006 o 13:52, Budo napisał:

Z kolei kupiłem Conversy za 300 zł i
rozpadły sie po kilku miesiącach, teraz nie nadają sie już do niczego


Chyba jest coś takiego jak gwarancja?

Ja mam zaufanie nie do Nike, nie do Adidasa, nie do Reeboka tylko do Pumy :) Mam koszulkę. Jest świetna. Zrobiona z niegnącego się materiału, nie przykleja się do ciała i jest przyjemna w dotuku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam buty Nike, koszulke Adidas oraz Puma więc jak widać firma nie robi mi znacznej różnicy - niech tylko fajnie wygląda jakaś koszulka itp a ją kupie (o ile mam kase) ;)

PS 1: Może by tak zamieszczać fotki tych rzeczy które mamy - może akurat ktoś wyczai fajny "ciuch" i poleci gdzieś jego kupno itp? Co wy na to??

PS 2: Ja fotki zamieszcze później lub jutro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 14:09, Markus89 napisał:

Ja mam buty Nike, koszulke Adidas oraz Puma więc jak widać firma nie robi mi znacznej różnicy
- niech tylko fajnie wygląda jakaś koszulka itp a ją kupie (o ile mam kase) ;)

PS 1: Może by tak zamieszczać fotki tych rzeczy które mamy - może akurat ktoś wyczai fajny
"ciuch" i poleci gdzieś jego kupno itp? Co wy na to??

PS 2: Ja fotki zamieszcze później lub jutro ;D


Świetny pomysł :] Jestem Ci wdzięczny za pomoc bo wiesz dopiero zaczynam istnieć na forum.Jeszcze raz dzięki i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować