Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Adidas czy Nike? A może Reebok...

112 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2006 o 13:06, WolfClub napisał:

Powiem szczerze ze z wiekiem wychodzi sie z tych adasiow pum i calej reszty :]
Mi sie juz nie podobaja jako buty dobre polecam Skechersy naprawde dobry buty :]

Red Indian są dobre, Salomon i wiele innych uznanych na rynku amrek nieznanych przez chłopaków z osiedla. Ja mam takie korki jak Krzysiek Kotorowski, a chciałem te co miał Pele w reklamie i Ebi, ale nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 13:06, WolfClub napisał:

Powiem szczerze ze z wiekiem wychodzi sie z tych adasiow pum i calej reszty :]
Mi sie juz nie podobaja jako buty dobre polecam Skechersy naprawde dobry buty :]


Raczej z dresów się wychodzi;) bo z butów to chyba nie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2006 o 13:08, kobe92 napisał:

Raczej z dresów się wychodzi;) bo z butów to chyba nie:).

Czemu ja teraz bym się nie pokazał w butach mająych na całej długości łyżwę widoczną z odległości 5kilometrów. Wiocha i tyle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ale buty Adidasa żeby pojeździć na rowerze czy pobiegać są giit:). Sam chodzę w butach do tenisa z Decathlonu, bo Adasie mi się przejadły:) Kupiłem firmy Inesis chyba, nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 13:14, kobe92 napisał:

Ja też, ale buty Adidasa żeby pojeździć na rowerze czy pobiegać są giit:). Sam chodzę w butach
do tenisa z Decathlonu, bo Adasie mi się przejadły:) Kupiłem firmy Inesis chyba, nie pamiętam

A ja mam Adio:P Kto wie co to jest ma punkcik. I w ciuchach Adidas/Nike nie łażę. Clinic i Akademiks forever togehter:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 13:26, kobe92 napisał:

Wiedza wyniesiona z THPS i ESPN Classic Sport:P <---to mój ulubiony kanał w TV:)

Cartoon Network i C+ Sport forever koniec OT:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, moimi pierwszymi butami do piłki były Nike Tiempo i nie narzekałem:). Nie chciałem się ich pozbywać, ale były na mnie za małe po roku:)
P.S.
Fataem, nie wiesz co to za piłkarz w tamtej grze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2006 o 13:32, kobe92 napisał:

Fataem, nie wiesz co to za piłkarz w tamtej grze?:)

Jakbym nie grał w FM teraz to bym pewnie kiedyś zgadł a tak...Moje pierwsze to były z bazarku jak byłem maluczki, a tak na serio to Adidas Coś kilka lat temu, a teraz mam lat 15 na 16 i zmądrzałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę sie tu bo nie mogłem znaleźć osobnego tematu w związku z Nike
Bo ja mam takie pytanko:
Czy można jakoś zamówić darmowy katalog Nike? Bo na stronie Nike jest oferta Zapisz się i wybierasz co mają Ci przesyłać, ale nie wiem czy chodzi tu o pocztę czy o email.
A dziwie się, bo do mojej mamy i siostry przysłali po katalogu Nike, ale For Women.
A ja chciałbym For Men, bądź Football i się zastanawiam czy to możliwe jakość.
Może ktoś będzier wiedział i pomoże.
Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem z tych trzech najbardziej lubie Nike...ale nic nie przebije butow Pumy ferrari!!!!!!!!!!!!uwielbiam je ale cena jest zwalajaca z nog:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie, mój nick chyba doskonala starcza za odpowiedź postawioną w temacie, chociaż zwolennikiem dresów tej firmy nie jestem, to już butami nie pogardzę, i piłeczką też nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie góruje Nike bo jest to firma najpopularniejsza w polsce,potem Adidas bo Adidas66 to ziom:]A na końcu Reebok bo jakoś mi nie pasi:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze najbardziej podobały mi się rzeczy z Adidasa. Co z tego, że dosyć szybko się niszczyły. Od jakiegoś roku jednak przekonuję się do Nike. Jeśli chodzi o Reeboka to jakoś nigdy nie miałem za dużo rzeczy z tej firmy, ale coraz częściej słyszę o nim wiele dobrego, zwłaszcza o butach. Muszę się kiedyś przejść do jednego ze sklepów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 13:08, fataem napisał:

Red Indian są dobre


moja ulubiona marka na lato - chociaż oni chyba od tego roku się ''redy'' nazywają
na pozostałe pory roku dr.martens
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona firma buty, koszulki - adidas np. koszulki piłkarskie adidasa są bardzo porządne . Potem Puma i Reebok , pumy buty są ok ale reeboka buty mi się już nie podobają. Fajne są buty Puma BMW Sauber ;] a na końcu Nike jakoś nie przepadam za tą firmą choć zła nie jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować