Zaloguj się, aby obserwować  
danielbr

Empire Earth - Temat ogólny

163 postów w tym temacie

Niedawno w Exktra Klasyce pojawiła się gra Empire Earth wraz dodatkiem,więc ja zagorzały fan strategi od razu kupiłem ;).Co o niej sądzicie i czy miło was zaskoczyła.

Mnie się podoba może troszke grafika brzydka, ale rozgrywka jest na wysokim poziomie.Narazie przechodze kampanie grecką i chyba zaczne przechodzić dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 14:21, danielbr napisał:

Niedawno w Exktra Klasyce pojawiła się gra Empire Earth wraz dodatkiem,więc ja zagorzały fan
strategi od razu kupiłem ;).Co o niej sądzicie i czy miło was zaskoczyła.
Mnie się podoba może troszke grafika brzydka, ale rozgrywka jest na wysokim poziomie.Narazie
przechodze kampanie grecką i chyba zaczne przechodzić dodatek

Też kupiłem. Nie zgodzę się, ze grafika jest brzydka. Pamiętaj, że ta gra ma już trochę latek.
Ja aktualnie przechodzę tutoriala i muszę przyznać, że nie podoba mi się polonizacja. Lektor strasznie przeciąga słowa, czyta beznamiętanie, nie stosuje się do znaków przestankowych. Mało tego, tekst nie zawsze zgadza się z mową. Niby nie przeszkadza to w grze, ale drażni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 14:24, walgierz napisał:

> Niedawno w Exktra Klasyce pojawiła się gra Empire Earth wraz dodatkiem,więc ja zagorzały
fan
> strategi od razu kupiłem ;).Co o niej sądzicie i czy miło was zaskoczyła.
> Mnie się podoba może troszke grafika brzydka, ale rozgrywka jest na wysokim poziomie.Narazie

> przechodze kampanie grecką i chyba zaczne przechodzić dodatek
Też kupiłem. Nie zgodzę się, ze grafika jest brzydka. Pamiętaj, że ta gra ma już trochę latek.
Ja aktualnie przechodzę tutoriala i muszę przyznać, że nie podoba mi się polonizacja. Lektor
strasznie przeciąga słowa, czyta beznamiętanie, nie stosuje się do znaków przestankowych. Mało
tego, tekst nie zawsze zgadza się z mową. Niby nie przeszkadza to w grze, ale drażni :/


No i jakość napisów mogła by być troszke lepsza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 14:33, Achim napisał:

Niestety szybko grałem i szybko skończyłem - wtórność bez polotu


EE w dniu premiery bylo prekursorem, ktore zmiazdzylo nawet slynne AoE. Nigdzie nie bylo tak epickich walk i ogromu epok itd ale minelo troche czasu...


@Tomek sprobuj reinstal. Pamietaj by dodatek instalowac w innym miejscu niz podstawka. Jak zainstalowalem w tym samym folderze to sie gra kaszanila :P

EE juz kiedys mialem(w dniu premiery) ale dodatku jeszcze nigdy. Pytanie za 100pkt. Jak zagrac w tej 15 epoce? W grze wlasnej nie ma mozliwosci startu w tej epoce ^_^ W sumie to jeszcze nie szukalem tej opcji bo nie mialem czasu na gre ale wole wiedziec za wczasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 18:04, TOMEKGORCZYNSKI napisał:

Proszę o pomoc. Kupiłem gre EMPIRE EARTH Złota Edycja i kiedy włączam grę to w menu głównym
nie ma żadnych napisów i w czasie gry . Czy jest na to jakiś patch ???


Może sćiągnij nowe strery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:04, danielbr napisał:

> Proszę o pomoc. Kupiłem gre EMPIRE EARTH Złota Edycja i kiedy włączam grę to w menu głównym

> nie ma żadnych napisów i w czasie gry . Czy jest na to jakiś patch ???


Sory za spam ale się pomyliłem

Może ściągnij nowe stery do karty graficznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 10:45, TOMEKGORCZYNSKI napisał:

Dzieks danielbr podziłało. Wreszcie mogę sie roskoszować tą wspaniałą grą.


Spoko do usług ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos rozgryzl co i jak z tym dodatkiem?

Zainstalowany w tym samym folderze co EE to nie dziala. A nie jest chyba samodzielnym dodatkiem? Nie moge ustawic w nim tej nowej epoki kosmicznej. Troche to dziwne wszystko. dodatki powinny sie dogrywac do gry i bylby spokoj a nie jakies cyrki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 12:49, Lailonn napisał:

Czy ktos rozgryzl co i jak z tym dodatkiem?

Zainstalowany w tym samym folderze co EE to nie dziala. A nie jest chyba samodzielnym dodatkiem?
Nie moge ustawic w nim tej nowej epoki kosmicznej. Troche to dziwne wszystko. dodatki powinny
sie dogrywac do gry i bylby spokoj a nie jakies cyrki...


ale w tej epoce nie da sie chyba ropoczynać gry ,jesli o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z uruchomieniem dodatku gdy wlaczam gre wyskakuje mi taki komunikat gra nie zostanie uruchomiona poniewaz gra nie wykryla karty muzycznej pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyz sobie kupilem, lubie gry, gdzie moge grac prymitywami z maczugami albo robotami, fajna rzecz. Nie mialem ostatnio za duzo czasu na granie ale bardzo na pierwszy rzut kojarzy sie z seria Age of Empires. ( z jedynka i dwojka bo w trojke nie gralem). Wszystko jest bardzo podobne. Ale gra przyjemna, nie powiem. Poki co u mnie jesli chodzi o rtsy kroluje w40kDoWWA, ale EA jest mila odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze polonizacja jest delikatnie mówiąc kiepska. chcąc grać w XV epoce w losowym scenariuszu trzeba jako ostatnią epokę ustawić "Epoka Losowa". Tą przedostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok ale jak instalowac dodatek? W osobnym folderze? To nie jest "stand alone" wiec nie powinno tak byc. ja chce grac w EE +AoW a nie EE lub AoW ;/ beznadziejne rozwiazanie. Po co takie kombinacje, zwykly dodatek nie wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować