Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Titanfall - Temat Ogólny

182 postów w tym temacie

Nie zauważyłem, aby powstał temat o najnowszej grze Respawn Entertainment, czyli Titanfall, więc go zakładam. Dlaczego? Właśnie dostałem kluczyk do bety na swoją skrzynkę mailową, więc i Wy sprawdźcie czy możecie już zacząć biegać po ścianach, walczyć w swoich Tytanach.

Tak czy inaczej po gameplayach bardzo mi się gra spodobała, bo mechy jakoś zawsze mnie kręciły. Oczywiście jest wiele innych produkcji, może nawet lepszych, ale jakoś to mnie zainteresowało na początek bardziej. Teraz ciekawe co będzie po zagraniu w betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też się zdziwiłem, po czym zaczęło mi wywalać błąd o tym, że nie chce jakiegoś składnika zainstalować. Więc może być tak, że serwery EA dostają teraz świra i pokazują szybszy czas, a taki wcale być nie musi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 08:38, Muradin_07 napisał:

No właśnie też się zdziwiłem, po czym zaczęło mi wywalać błąd o tym, że nie chce jakiegoś
składnika zainstalować. Więc może być tak, że serwery EA dostają teraz świra i pokazują
szybszy czas, a taki wcale być nie musi :/

Gra się pobrała tylko instalacja stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 08:54, Muradin_07 napisał:

No dokładnie to, tylko może coś podczas pobierania mogło się rąbnąć. Zobaczymy co będzie
dalej.

Gra się zainstalowała. Przeszedłem samouczek i rozegrałem jedno starcie w multi . Jeśli tak ma wyglądać wersja finalna to nie każdemu się spodoba.

20140214094626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 08:23, Sericulum napisał:

Sprawdziłem i nie dostałem :( Ciekawe czy jeszcze rozsyłają czy to już koniec.


Coś kojarzę, ze do 17 lutego mają wysyłać klucze, ale mogę sie mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi to ktoś jak Origin to robi, że pobiera mi Titanfalla z prędkością kilka razy większą niż maksymalna prędkość mojego łącza? xD Nie to, żebym narzekał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 10:41, Ecko09 napisał:

Wyjaśni mi to ktoś jak Origin to robi, że pobiera mi Titanfalla z prędkością kilka razy
większą niż maksymalna prędkość mojego łącza? xD Nie to, żebym narzekał ;p

EA się dogadało z NSA i pożyczyło ich część łącza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem - mi pobierało tak samo, może z pierwsze 30%. Potem zwolniło do standardowego 3 MB u mnie. Tak więc jest okej. Tylko ciekawe jak teraz skasować to, co się podobno źle ściągnęło czy coś... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pie*****, o mało mnie beta nie ominęła. Z jakiegoś dziwnego powodu Thunderbird nie pobrał mi wiadomości, w której dostałem klucz i coś mnie tknęło, żeby zajrzeć do poczty na stronie, czego nie robiłem z dwa lata. Zaraz przekonamy się, czy wymagania systemowe są faktycznie tak niskie.
Mi pobiera z szybkością 15 MB/sek. Przy łączu 250 Mb/s to i tak nie na maksa, ale co tam, za kwadrans będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobie wziąłem poszperałem nieco w necie i tak naprawdę nie tylko ja mam problem z instalacją, bo jakiś sterownik dźwiękowy podobno nie działczy. Podobnie może być grafiką. Jednak z drugiej strony jest to beta, więc może po prostu nie dali tekstur HD czy coś. Tak czy inaczej pewnie w wersji finalnej będzie to o wiele lepiej wyglądało... niech tylko się w ogóle zainstaluje XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem meczyk i bardzo mi się podoba prawie wszystko. Mobilność pilotów i skakanie wszędzie, na wszystko i po wszystkim to jest to czego mi brakowało, ta dynamika rozgrywki. Wszystko intuicyjne i łatwo się zorientować. Call of Duty podkręcone o 100%. Dużo się dzieje, a walka jest złożona, ale nie przekombinowana, bardzo fajne. Celowanie na k+m jest katorgą dla konsolowca ale dla tej gry się nauczę :P Tylko ten pistolet z aimbotem i auto-headshotami mi się za bardzo nie podoba.

Ale najlepsze jest to, że gra DZIAŁA na moim kompie i działa bardzo dobrze, choć na niskich ustawieniach :) Także chyba kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 12:59, Siriondel napisał:

Ale najlepsze jest to, że gra DZIAŁA na moim kompie i działa bardzo dobrze, choć na niskich
ustawieniach :) Także chyba kupię.

W końcu to Source, a ten silnik słynie z epickiej optymalizacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yep :)

Ale już wiem w czym może leżeć problem u mnie... system 64 bity potrzebny, a ja mam 32... -_-

A miałem sobie robić przestawienia w komputerze dopiero na premierę Paczających Piesełów. No nic, chyba sobie betę odpuszczę w takim razie, bo robić formata i stawiać wszystko na nowo, ściągać Starcrafty i inne gry to raczej mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne zaskoczenie.
Te stwierdzenia, że gra jest szybsza od CoDa są jak najbardziej prawdziwe.
Niesamowicie płynne i przyjemne.
No i wielu ludziom spodoba się optymalizacja. Ja jednak liczę, że na premierę poza lepszymi teksturkami coś tam dodadzą.

No i brakuje mi bassów. Tego walnięcia z mocą gdy mój tytan ląduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować