Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Titanfall - Temat Ogólny

182 postów w tym temacie

Gra sprawia masę frajdy, te skakanie po ścianach i double jump (double jump w dzisiejszych czasach!!!) to jest strzał w dziesiątkę, Tytani nie są przegięci, więc jest ok. Z początku myślałem, że to taki CoD z mechami, teraz bym powiedział, ze to raczej UT z mechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 14:42, QST07 napisał:

Pograłby, ciekawie się zapowiada. Kiedy jest zapowiedziana data wydania?

13.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 15:00, Dared00 napisał:

> Pograłby, ciekawie się zapowiada. Kiedy jest zapowiedziana data wydania?
13.03

Podziękował
Co do szybkich shooterow online, sprobójcie zagrać w tribes: ascend. Też bardzo dynamiczna rozgrywka, latanie skakanie, jeżdżenie, przypomina UT, albo Quake''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 17:22, Reffan napisał:

Cóż. Cały komputer wiesza mi się na amen gdy włącze trening. Wtf?


Ja w treningu miałem puste tekstury, pominąłem trening to dalej w grze online było dobrze.
Jeśli chodzi o grę, co prawda pograłem krótko, ale pierwsze wrażenie jest OK, ale szału nie ma
Obawiam się, że ta gra będzie na chwile, a później na serwerach będą panować jedynie boty, obym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobieranie jest co najmniej dziwne, ponieważ często pokazywało mi transfer ponad 6MB/s a mam łącze 1.2MB/s a gra i tak się pobrała bardzo szybko bo w nieco ponad godzinę.
Ciekawi mnie na jakiej zasadzie klucze były rozsyłane: czy trzeba sobie na nie jakoś zasłużyć przez posiadanie gier w bibliotece lub poprzez udział w poprzednich beta testach dużych gier? A może na zasadzie konfiguracji komputera?
3 GB na karcie grafiki mnie nieco zasmuciło bowiem mam GTXa 760 i specjalnie nie brałem więcej jak 2 GB bo stwierdziłem, że żadna gra z większej ilości nie skorzysta przynajmniej przez pół obecnej generacji konsol (chodzi mi o XBO i PS4).
Nie mniej jednak jutro sobie trochę pogram i zobaczę na czym polega fenomen tej gry - jest zachwalana w każdym miejscu sieci - nie wiem, czy przez dobry gameplay czy poprzez fakt samego Respawn i wspierania "biednych poszkodowanych przez Activision" twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 19:44, Agntx napisał:

Pobieranie jest co najmniej dziwne, ponieważ często pokazywało mi transfer ponad 6MB/s
a mam łącze 1.2MB/s a gra i tak się pobrała bardzo szybko bo w nieco ponad godzinę.


Też byłem zdziwiony. Transfer mam 5.1 MB/s pobierało mi 33 MB/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 22:23, Muradin_07 napisał:

Zapytam się z ciekawości - system 32 czy 64 bity? :)


64 bity. Teraz po kilku godzinach spróbowałem jeszcze raz i gra się zainstalowała. Jak zwykle obwiniam Origin bo przy każdej większej premierze/becie na tej platformie są jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, ok. Czyli może te wieści na temat tego, że przez wersję bitową nie chce się zainstalować są nieprawdziwe. No nic, spróbuję może jutro jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 22:42, Muradin_07 napisał:

Aha, ok. Czyli może te wieści na temat tego, że przez wersję bitową nie chce się zainstalować
są nieprawdziwe. No nic, spróbuję może jutro jeszcze raz :D

Prawdziwe, prawdziwe: http://www.tomshardware.com/news/electronic-arts-respawn-titanfall-fps-pc-requirements,25956.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie przeszedłem tylko samouczek bo nie mam czasu na pełnokrwistą rozgrywkę i jestem zawiedziony poziomem graficznym. Gra wygląda po prostu średnio, jeśli nie powiedzieć brzydko. Oczywiście pocinam na najwyższych detalach a obraz prezentuje się jak zwyczajny Half-Life 2 z patchem HDR a do tego nakładka z Call of Duty jeśli chodzi o interface czy zachowanie się broni lub żołnierza (mam wrażenie, że nawet HL2 lepiej wyglądał!). Ludzie chwalą Titanfall ale myślę, że albo przedwcześnie (dzięki tempu gry na początku) albo dlatego, że zrobiło to Respawn i gości tych należy pochwalić, bo przecież zue Activision ich wylało z roboty. Wiem iż sam tutorial to bardzo mało, by coś wiedzieć o grze, ale osobiście mnie tytuł już na wstępie odrzucił. A porażką całkowitą jest podziałka ekranu w tytanie - tak postrzępionej bitmapy to nawet w podstawówce nie uczą robić! No i nie rozumiem trochę wymagań odnośnie 4GB RAM jeśli tytuł ten zjada mi tylko 1,3GB gdy jest odpalona ta ostatnia plansza treningowa - może będą większe mapy i wtedy gra więcej zajmie? Co do reszty to ewidentnie da się pograć na starych kompach bo to Source, który jest dobrze zoptymalizowany.
Rzecz jasna to moje tylko pierwsze wrażenie o grafice i nic więcej na razie nie napiszę bowiem liczy się oczywiście gameplay ale Respawn mogło się bardziej postarać - liczyłem na tytuł next-genowy a nie rodem z X360. Na filmikach jakoś to lepiej wyglądało. Tymczasem ostatnia walka treningowa toczy się na płaskiej teksturze ziemi bez żadnych fajerwerków, a i efekty cząsteczkowe są nikłe jak i wybuchy. No nic, jutro (a raczej dziś) pogram i ocenię bardziej obiektywnie - a doczekać się nie mogę bowiem jest to jedna z trzech gier na PC (obok GTA 5 i Watch_Dogs), na które czekam najbardziej w 2014 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o tym, bo o tym wiem ;) Chodziło mi bardziej o zainstalowanie samej gry. Bo wtedy to sobie po prostu mogę komputer przełączyć na 64 i grać na drugim systemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś też ma problem z klatkowaniem kamery? Nie mam pojęcia, czy to przez grafikę i jakieś spadki FPS-ów, bo wydaje się, że gra chodzi ogólnie płynnie. W żadnej innej grze nie spotkałem się z czymś takim. Jeśli grafika była za dobra, to cała gra się cięła. Tutaj natomiast tylko przy obracaniu kamery, jakby przeskakuje, z dużą częstotliwością. Szarpie myszką. Przestawiam ustawienia, ale to nic nie daje. Tylko w treningu, kiedy przestawiłem wszystko na najniższe, poskutkowało. Wygląda to tak, jakby to z myszką było coś nie tak, ale ona jest sprawna!
Miał ktoś podobne doświadczenia?

I muszę pochwalić pomysł niewidzialnego celownika! Gdy robimy się niewidoczni, celownik robi się razem z nami! Cóż za realizm! Od teraz mamy pewność, że nawet po głupich kreskach w kolimatorze nie zostaniemy wykryci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 10:34, Afro69 napisał:

Czy ktoś też ma problem z klatkowaniem kamery?


Też mam taki problem ale nie mam za bardzo ochoty się z tym bawić. Tu masz opisane większość błędów na gamernexus:
http://www.gamersnexus.net/gg/1320-titanfall-crash-fixes-black-screens-mouse-lag-vsync

Podobno granie na padzie pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować