Zaloguj się, aby obserwować  
SD4HJ

Tatuaże- jakie macie, jakie zamierzacie zrobic.

196 postów w tym temacie

Ja mam aztecka twarz na potylicy, napis "Rispekt" na plecach i podobizne Matki Boskiej na przedramionach a takze napis "Pride" na wewnetrznej czesci dolej wargi i krzyze na lydkach. Dodatkowo na brzuchu planuje zrobic fragment mapy krakowa z miejscem, w ktorym mieszkam plus napis "Dejndżer zołn".

A powaznie
Kiedys myslalem zeby sobie zrobic, ale z tego wyroslem. Po co mie to? Za pare lat mi sie znudzi a dziewczyne umiem poderwac bez tatuazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 16:33, Astmatyk napisał:

/ciach/ a dziewczyne umiem poderwac bez tatuazy :P


Hehe to chyba byłby najgłupszy powód do zrobienia sobie tatuażu - podrywanie dziewczyn. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się.... Mam na prawym ramieniu różyczkę z trybalami, wymiary ok. 5 cm na 3 cm. Młoda i glupia byłam jak robiłam (to było 9 lat temu)... Ale nie żałuję :D :D :D Tylko czasem muszę się nagimnastykować, zeby nie było go widać, jak na przykład idę do sądu ;)
BTW, teraz nawet dom policji czy do wojska przyjmują z tatuażem, jeśli jest w takim miejscu, że nie widać go będzie pod mundurem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 17:00, Epiphany napisał:

BTW, teraz nawet dom policji czy do wojska przyjmują z tatuażem, jeśli jest w takim miejscu,
że nie widać go będzie pod mundurem.


Nie wiem gdzie by trzeba było sobie zrobić, aby było widać.
Może na twarzy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 17:06, Vaxinar napisał:

Może na twarzy ? :D


Na szyi, na nadgarstkach i na dloniach wystarczy. Mnie na komisji poborowej pytali czy nie zamierzam sobie zrobić w tych miejscach jeszcze jednego tatuażu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar zrobić sobie tatuaż, ale jeszcze nie wiem gdzie i co to będzie. Narazie muszę się nad jakimś ciekawym wzorem zastanowić. Jak dla mnie to najlepiej tatuaże wyglądają na czarnych (np. raperach :P). Tu przykład, mój ulubiony artysta - The Game:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 19:18, Aramill napisał:

bez urazy ale artsyta to chyba za duże słowo


Nie mam zamiru się tu z tobą kłócić, ale powiedz mi jaka jest dla ciebie definicja artysty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2006 o 16:52, HumanGhost napisał:

Hehe to chyba byłby najgłupszy powód do zrobienia sobie tatuażu - podrywanie dziewczyn. :-)


Ktos tam pisal wczesniej, ze "laski na to leca". Nie wiem czy chcialbym laske, ktora "poleciala" na mnie bo mialem dziare czy najnowsze buty nike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zgadzam się.
Dla mnie tatuaż to po prostu ozdoba. Coś jak biżuteria, tylko taka na stałe. Poza tym zauwazyłem, że coraz więcej ludzi tak traktuje tatuaże. Dlatego wązne jest jaki się ma tatuaż. Osobiscie nie rozumiem jak można sobie wytatuować jakąś paskudną czachę czy inne paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy myslalem o tym, zeby sobie zrobic tatuaz myslalem o logo Quake.... Jakze sie teraz ciesze, ze tego nie zrobilem. Tak wiec rada dla wszystkich zajawkowiczow: zastanowcie sie, czy logo quake 3 czy napis Gothic to dobry pomysl.... bo mozecie ( acz nie musicie) pozniej sobie pluc w brode. Poza tym tatuaz jesli juz, powinien byc oryginalny a ludzi z Q]I[ w samym krakowie widzialem juz z trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 22:16, Astmatyk napisał:

Poza tym tatuaz jesli juz, powinien byc oryginalny a ludzi z Q]I[ w samym krakowie widzialem juz z trzech.


Hehe nieźle.Swoją droga warto dopłacić żeby tatuażysta zrobił jakis oryginalny wzrór na zamówienie, choć nie zawsze jest to możliwe. Z moim tatuażem jeszcze nie widziałem nikogo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 16:18, HumanGhost napisał:

Miałem dac foto swojego tatuaż, wiec daję. Zastrzegam tylko, że jest to zdjecie z telefonu
a więc słabej jakości. Ale ogólnie widać o co chodzi. :-)


Ręczna robota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 22:32, HumanGhost napisał:

> Ręczna robota?

Nie kapuje. A niby jaka? Przecież maszyna mi tego nie zrobiła. ;-)

Mam na myśli igły pieczołowicie (całymi godzinami) ostrzone na drasce zapałek i robota bez żadnej maszynki 1-15 igieł z drucików ze stali hartowanej całymi tygodniami ... jednym słowem poezja, a nie maszynkowy supermarket, gdzie każdemu wciska się kit, że więcej wzoru nie wykorzysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 22:32, HumanGhost napisał:

> Ręczna robota?

Nie kapuje. A niby jaka? Przecież maszyna mi tego nie zrobiła. ;-)

Lekka przenośnia. Że niby rzeczy ręcznie robione są niepowtarzalne, nawet, jak rzemieślnik robi 10 egzemplarzy, to każdy jest ciut, ciut inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe aha, kapuje już. No fakt, tak o tym nie myślałem. W sumie nie da się chyba idealnie odtworzyć tego samego, zawsze są jakies róznice. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować