Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Insurgency - recenzja

11 postów w tym temacie

> BF4 kosztuje teraz 60 zł więc Insurgency kosztuje połowę, a nie 1/4 :) Poza tym wygląda
> nieźle - chyba sobie sprawie tą gierkę

Racja, ale ja odwołuję się do początkowej, premierowej ceny BF4. :) "To jedna czwarta ceny, którą trzeba było zapłacić za nowego, nieskończonego Battlefielda." / Generalnie polecam, bo gra fajna i wciągająca, a jak masz jeszcze znajomych co także się w Insurgency wyposażą - zabawa podwójna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A jak z serwerami? Nie ma problemów ze znalezieniem gry?

Raczej nie. Z reguły wyszukuje mi setkę dedykowanych dla jednego trybu i kolejnych kilkadziesiąt dla następnego. Najczęściej przyłącza mnie do serwerów usytuowanych w Niemczech - nie ma problemu z pingiem ani też problemu z popularnością, szczególnie wieczorami bez problemu dołączamy do serwów wypełnionych w 3/4. Nie da się jednak ukryć, że to nie ten poziom popularności co CS, niestety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w kwestii Red Orchestry 2/Rising Storma. W następnym patchu (co najmniej z miesiąc przyjdzie jeszcze poczekać) oprócz map i transporterów opancerzonych dojdzie oficjalny tryb Search and Destroy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 14:07, Zaix_91 napisał:



Dzięki. Zakupiłem, pograłem trochę i jest naprawdę fajnie. Miejscami widać, że budżet produkcji był ograniczony, ale gra jednak broni się silidną mechaniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

http://prsclan.pl

Jestem jednym z administratorów strony internetowej klanu [PRS] Jesteśmy stosunkowo młodą i krótko działająca ekipą, która po miesiącu pracy kilku zapaleńców, zdążyła się całkiem nieźle zorganizować.
Posiadamy wlasną stronę wraz z forum, TS3 oraz kilka serwerów gier do Insurgency oraz Killing Floor 2 Day of Infamy, CS:GO i inne. Nie prowadzimy obowiązkowych składek. Od nowych członków wymagamy jedynie akceptacji ogólnych zasad, panujących w klanie, złożenia krótkiego podania i chęci integracji nie tylko na klanowym TS (info w odp. zakładce na stronie). Przede wszystkim jednak cenimy sobie dobre towarzystwo na klanowym TS, minimum zaangażowania w życie klanu i odrobinę poczucia humoru.
Jesteśmy w różnym wieku. Jest i młodzież gimnazjalna, ale są i dziadkowie niewiele przed czterdziestką :) Gra i wspólne przebywanie na TS nie jest całym naszym życiem a jedynie hobby i dobrym pretekstem, by w te beznadziejną pogodę- żonę wysłać na siłownię, dzieci do babci a samemu otworzyć butelkę oranżady i pograć w fajnej ekipie:)
Dobrze się ze sobą dogadujemy.

Aktulnie chcielibyśmy zmontować ekipę do Killing Floor 2 (ale graczy Insurgency, czy innych gier także zapraszamy). Posiadamy dwa serwery (na obu, oprócz oficjalnych map- są także customy) Gra w grupie sprawia nieporównywalnie większą frajdę, niż w pojedynkę, więc jeśli ktoś chciałby spróbować- zapraszam na naszą stronę www, także na klanowy TS3, gdzie niemal każdego wieczoru można pograć w milej atmosferze wśród kulturalnych ludzi;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować