GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

442 postów w tym temacie

Zamówiłem edycje cyfrową Divinity:Grzech pierworodny, dostałem maila z informacją "Informację z danymi potrzebnymi do opłacenia zamówienia wyślemy Ci na 7 dni przed planowanym terminem jego realizacji. Przewidywany termin realizacji to 18. lipca 2014."

Moje pytanie - dlaczego kod steam dostanę dopiero 18lipca?Z informacji Larian Studio(które wasz konsultant Pepsi przytoczył w tym newsie http://www.gram.pl/news/2014/06/24/najwazniejsze-funkcje-gry-divinity-grzech-pierworodny-przedstawione-w-zwiastunie.shtml#replyBox) polska wersja cyfrowa pojawi się 30 czerwca, więc liczę na wysłanie klucza również tego samego dnia :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mi to w tym sklepie jest pre order dostałem po 10 h od premiery klucz żadna mi róznica jak bym poszedł w swoim miescie do sklepu i kupił se za tą samą kwote i do tego w pudełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 17:51, uniden40 napisał:

Zamówiłem edycje cyfrową Divinity:Grzech pierworodny, dostałem maila z informacją "Informację
z danymi potrzebnymi do opłacenia zamówienia wyślemy Ci na 7 dni przed planowanym terminem
jego realizacji. Przewidywany termin realizacji to 18. lipca 2014."

Moje pytanie - dlaczego kod steam dostanę dopiero 18lipca?Z informacji Larian Studio(które
wasz konsultant Pepsi przytoczył w tym newsie http://www.gram.pl/news/2014/06/24/najwazniejsze-funkcje-gry-divinity-grzech-pierworodny-przedstawione-w-zwiastunie.shtml#replyBox)
polska wersja cyfrowa pojawi się 30 czerwca, więc liczę na wysłanie klucza również tego
samego dnia :>


Niestety zamówienia na wersje cyfrową, będą realizowane dopiero 18 lipca, ze względu na taki termin dostawy kluczy od naszego dostawcy. Zamówienia będzie można opłacać od 11 lipca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 17:29, xchomikx napisał:

witam czy jest szansa że wyśle sklep na e-mail zakupiony klucz(pre order) do grid autosport
black edition pc jeszcze dzisiaj ?? pozdrawiam


>ale mi to w tym sklepie jest pre order dostałem po 10 h od premiery klucz żadna mi róznica jak bym poszedł w >swoim miescie do sklepu i kupił se za tą samą kwote i do tego w pudełku

Oczywiście staramy się realizować zamówienia przedpremierowe, najwcześniej jak to możliwe. Jednak w niektórych przypadkach, nie mamy możliwości wysyłki klucza np. dzień przed premierą. Zazwyczaj taka sytuacja ma miejsce ze względu na embargo nałożone przez wydawcę danego tytułu, i np. klucze możemy udostępnić dopiero o konkretnej godzinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 11:11, Y3richo napisał:

Niestety zamówienia na wersje cyfrową, będą realizowane dopiero 18 lipca, ze względu
na taki termin dostawy kluczy od naszego dostawcy. Zamówienia będzie można opłacać od
11 lipca. Pozdrawiam


Data 18 lipca miała sens w związku z wersją PL. Ale obecnie ? Jest na to jakieś logiczne wytłumaczenie ?
Nie lubią naszego kraju, CDP ma kiepskich menedżerów czy może cała EU ma przesunięta premierę ?
I podajcie chociaż jeden powód dlaczego mielibyśmy nie anulować zamówień na Divinity: Original Sin w sklepie gram.pl i kupić grę przez steam od ręki :) ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2014 o 14:15, wolverine napisał:

I podajcie chociaż jeden powód dlaczego mielibyśmy nie anulować zamówień na Divinity:
Original Sin w sklepie gram.pl i kupić grę przez steam od ręki :) ?


Cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
Co jest z tym Divinity Original Sin? Jest już 18 lipca, prawie godzinia 17 i klucza nie ma. Byłbym wdzięczny za wiadomość DZIŚ, nie po weekendzie.
Rozumiem, że wasze BOK działa do 16, ale moglibyście powiedzieć COKOLWIEK, choćby że klucze się opóźnią, nie będzie ich w weekend, nie będzie w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fearon - mój kumpel już dostał klucz do Divinity, ja nadal czekam. Dostałem też około 13 maila z supportu, że będą rozsyłali dziś późnym popołudniem... ale nie powiem, martwię się, że weekend będzie bez gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też czekam i czuję się olany, jeżeli nie dostane klucza do północy (a powinienem dostać po południu) to anuluje zamówienie i będę oczekiwał na zwrot pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniecie klucz to piszcie, jestem ciekaw czy jeszcze dziś przyjdą (bo to automat działa), czy oni to uruchamiają ręcznie i się nie wyrobili przed końcem pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na stronie FB gram.pl napisal w okolicach 18, iż właśnie dostał klucz. A skoro pracują do 16, ośmielam się sądzić, że to automat wysyła. Dlaczego jednak tylko część dostała - nie wiem.
Gram.pl ma u mnie minusa i to potężnego. Pytałem się zanim zamówiłem czy na pewno wyślą mi klucz 18. Pytałem się dzisiaj mniej więcej w jakiej porze mi wyślą. Skoro zapakowali mnie w bambuko nie powinni spodziewać się, że ujrzą moje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem, że na karcie produktu pojawiła się informacją, że towar dostępny. A swojego klucza jeszcze nie dostałem. Czy ktoś sobie robi żarty? Czy może wasz Dział Obsługi Klienta wypisuje ludziom nieprawdziwe informacje mające na celu tylko zachęcić do kupna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klucz nie dotarł. To jeszcze przeżyję, ale brak jakiegokolwiek info ze strony sklepu wygląda fatalnie. Jestem ciekaw czy cokolwiek powiedzą na ten temat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez nie otrzymalem klucza no co to ma byc? Klucze sa wysylane rowniez w weekend czy bedzie trzeba czekac do poniedzialku ? Jak tak to widac ze gram.pl ma swoich klientow totalnie w [m] 0 infa 0 zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz kiedy w tym sklepie kupuje, nabrali preorderów później okazuje się że nie mają gry! Żadnego komunikatu, maila, wiadomości, zero odzewu. Dopiero dziś wstawiono "brak towaru".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się