GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

442 postów w tym temacie

Witam :)

Zakupiłem u was grę Euro Truck Simulator 2: Edycja Roku, 18.10.15, i do tej pory wciąż nie dostałem klucza z grą. Pisałem do was E-Maile, ale nie było odpowiedzi. Metodą płatności był PayPal i numer zamówienia to DJ05041589.

Z góry dziękuję za odpowiedź i mam nadzieję że problem zostanie rozwiązany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status twojego zamówienia: zamówienie oczekuje na dostępność wszystkich produktów. A dostepnosc gry jest bardzo duza.

Złożone w Sobote., 24.10.2015 o godz. 12:15, numer zamówienia:
DV00501585

informujemy o pozytywnym zakończeniu Państwa płatności w sklepie/serwisie sklep.gram.pl
i przekazaniu środków do jego dyspozycji.

Szczegóły płatności:

- identyfikator w systemie PayU: 611551879
- kwota transakcji: 31,90 PLN
- forma płatności: Płać z ING
- tytuł płatności: DV005015

Zaplacilem, pobralo z konta 31,90, przeszlo przez paypal potem przekierowanie na strone ing gdzie po zalogowaniu dalem wyslij kasa poszla w sobote 24.10.2015 o 12.15 a jest poniedzialek i nie dostalem jeszcze kodu cyfrowego. Gra BATMAN AKRHAM CITY GAME OF THE YEAR EDITON na STEAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2015 o 11:58, pawelm2304 napisał:

Status twojego zamówienia: zamówienie oczekuje na dostępność wszystkich produktów. A
dostepnosc gry jest bardzo duza.

Złożone w Sobote., 24.10.2015 o godz. 12:15, numer zamówienia:
DV00501585

informujemy o pozytywnym zakończeniu Państwa płatności w sklepie/serwisie sklep.gram.pl
i przekazaniu środków do jego dyspozycji.

Szczegóły płatności:

- identyfikator w systemie PayU: 611551879
- kwota transakcji: 31,90 PLN
- forma płatności: Płać z ING
- tytuł płatności: DV005015

Zaplacilem, pobralo z konta 31,90, przeszlo przez paypal potem przekierowanie na strone
ing gdzie po zalogowaniu dalem wyslij kasa poszla w sobote 24.10.2015 o 12.15 a jest
poniedzialek i nie dostalem jeszcze kodu cyfrowego. Gra BATMAN AKRHAM CITY GAME OF THE
YEAR EDITON na STEAM.


PROSZĘ O ODPOWIEDŹ W TEJ SPRAWIE. BO CZEKAM NA KLUCZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2015 o 15:24, priinglesss napisał:

Witam :)

Zakupiłem u was grę Euro Truck Simulator 2: Edycja Roku, 18.10.15, i do tej pory wciąż
nie dostałem klucza z grą. Pisałem do was E-Maile, ale nie było odpowiedzi. Metodą płatności
był PayPal i numer zamówienia to DJ05041589.

Z góry dziękuję za odpowiedź i mam nadzieję że problem zostanie rozwiązany :)


Kod wysłałem na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2015 o 10:47, pawelm2304 napisał:

No i gdzie ta odpowiedź w sprawie Batmana?? Bo inaczej będę musiał prosić o zwrot kasy,
i kupić gierkę gdzie indziej.

tytuł płatności: DV005015


Cześć, z informacji które uzyskałem czekamy na dostawę kluczy. Do końca tego tygodnia wszystko powinno być ok. Jeśli niestety nie możesz zaczekać do tego czasu, to możemy dokonać zwrotu środków. W imieniu sklepu przepraszam za wszelkie niedogodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie (szukałem trochę na forum ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi)
Czy gdy zamawiam grę w pre-orderze (chodzi konkretnie o fallout 4)
to klucz dostaje od razu (po wplacie, zaksiegowaniu ect)
czy bedzie to dopiero dzien premiery gry?
Chodzi mi o to czy zdąze sciagnąć gre przed premierą (słaby internet)
edit:
wiem ze taka informacja znajduje sie na stronie sklepu
"Po złożeniu zamówienia i pomyślnym zweryfikowaniu płatności (wymagana płatność z góry), klucz do gry zostanie przesłany na Twój adres e-mail"
ale jak mowilem jest niejednoznaczna poniewaz juz w "Planowanej wysyłce" widnieje 10 listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2015 o 08:44, Raymano napisał:

Witam

Mam pytanie (szukałem trochę na forum ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi)
Czy gdy zamawiam grę w pre-orderze (chodzi konkretnie o fallout 4)
to klucz dostaje od razu (po wplacie, zaksiegowaniu ect)
czy bedzie to dopiero dzien premiery gry?
Chodzi mi o to czy zdąze sciagnąć gre przed premierą (słaby internet)
edit:
wiem ze taka informacja znajduje sie na stronie sklepu
"Po złożeniu zamówienia i pomyślnym zweryfikowaniu płatności (wymagana płatność z góry),
klucz do gry zostanie przesłany na Twój adres e-mail"
ale jak mowilem jest niejednoznaczna poniewaz juz w "Planowanej wysyłce" widnieje 10
listopad.


Opłacone cyfrowe pre-ordery gry Fallout 4 zostaną wysłane najpóźniej w dniu premiery. W ramach możliwości postaramy się je jednak wysłać 9 listopada ale nie mogę Ci tego obiecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czekam od tygodnia na załatwienie sprawy mailowo w tym temacie DOK #41788 po 2 tygodniowych wcześniejszych problemach z programem.
Nie otrzymuje żadnych odpowiedzi na maile - jestem po prostu przez was olany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zakupiłem u was COD III w wersji cyfrowej. Zrobiłem to, abym mógł rozpocząć grę bez czekania na dostawę wersji pudełkowej. Niestety do chwili obecnej nie otrzymałem klucza i mój zakup stał się bezcelowy, bo teraz zamiast instalować z płyty będę ściągał masę GB po terminie.
W weekend nie ma z wami żadnego natychmiastowego kontaktu.
Moje zamówienie: FI01391533 opłacone 04.11.15, premiera gry 06.11.15, dzisiaj jest 08.11.15...
Czekam na szybką reakcje i informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2015 o 13:12, mark574 napisał:

Witam
Zakupiłem u was COD III w wersji cyfrowej. Zrobiłem to, abym mógł rozpocząć grę bez czekania
na dostawę wersji pudełkowej. Niestety do chwili obecnej nie otrzymałem klucza i mój
zakup stał się bezcelowy, bo teraz zamiast instalować z płyty będę ściągał masę GB po
terminie.
W weekend nie ma z wami żadnego natychmiastowego kontaktu.
Moje zamówienie: FI01391533 opłacone 04.11.15, premiera gry 06.11.15, dzisiaj jest 08.11.15...
Czekam na szybką reakcje i informację.


W imieniu sklepu przepraszam za opóźnienie. Gra powinna być dostępna w szczegółach zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2015 o 07:05, PRED napisał:

Witam.

Czekam od tygodnia na załatwienie sprawy mailowo w tym temacie DOK #41788 po 2 tygodniowych
wcześniejszych problemach z programem.
Nie otrzymuje żadnych odpowiedzi na maile - jestem po prostu przez was olany.


W dniu dzisiejszym zostanie dokonany zwrot środków. Przepraszam za wszelkie niedogodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2015 o 12:56, pstarczynowski napisał:

> Witam
>
> Mam pytanie (szukałem trochę na forum ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi)

> Czy gdy zamawiam grę w pre-orderze (chodzi konkretnie o fallout 4)
> to klucz dostaje od razu (po wplacie, zaksiegowaniu ect)
> czy bedzie to dopiero dzien premiery gry?
> Chodzi mi o to czy zdąze sciagnąć gre przed premierą (słaby internet)
> edit:
> wiem ze taka informacja znajduje sie na stronie sklepu
> "Po złożeniu zamówienia i pomyślnym zweryfikowaniu płatności (wymagana płatność
z góry),
> klucz do gry zostanie przesłany na Twój adres e-mail"
> ale jak mowilem jest niejednoznaczna poniewaz juz w "Planowanej wysyłce" widnieje
10
> listopad.

Opłacone cyfrowe pre-ordery gry Fallout 4 zostaną wysłane najpóźniej w dniu premiery.
W ramach możliwości postaramy się je jednak wysłać 9 listopada ale nie mogę Ci tego obiecać.



Czy są jakieś nowe informacje w tej sprawie? Keidy zostaną rozesłane klucze, jeśli 10 listopada to czy 10 listopada 0:01 po północy czy 10 listopada o 23? Pre-load gry rozpoczął się już w piątek a m.in. wasza konkurencja - muve - rozsyłało już klucze.
Gra odblokowywana jest na steamie już o północy - słabą sytuacją byłoby gdyby pre-order był wolniejszą metodą otrzymania klucza niż zakupienie go po prostu w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ,Zakupiłem u was COD III w wersji cyfrowej, kupione 05.11.2015 i odrazu zapłacone dzisiaj jest 09.11.15, a kodu nie widać.
Moje zamówienie: FP00341553.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do pytania w sprawie Fallout 4 w wersji cyfrowej, a konkretnie wysyłki klucza Steam dla Fallout 4 od Państwa.
Steam jak wiadomo odblokowywuje klucze od północy.
Opłaciłem pre-order wczoraj a klucza brak na mailu podanym przy zamówieniu, podczas gdy np. na Muve.pl można pobierać preload gry już od wczoraj czy nawet wcześniej. Na stronie z zamówieniem jest informacja, że klucze zostaną wysłane dopiero 10 listopada ?
Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2015 o 12:08, Veevoir napisał:

> > Witam
> >
> > Mam pytanie (szukałem trochę na forum ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi)

>
> > Czy gdy zamawiam grę w pre-orderze (chodzi konkretnie o fallout 4)
> > to klucz dostaje od razu (po wplacie, zaksiegowaniu ect)
> > czy bedzie to dopiero dzien premiery gry?
> > Chodzi mi o to czy zdąze sciagnąć gre przed premierą (słaby internet)
> > edit:
> > wiem ze taka informacja znajduje sie na stronie sklepu
> > "Po złożeniu zamówienia i pomyślnym zweryfikowaniu płatności (wymagana płatność

> z góry),
> > klucz do gry zostanie przesłany na Twój adres e-mail"
> > ale jak mowilem jest niejednoznaczna poniewaz juz w "Planowanej wysyłce" widnieje

> 10
> > listopad.
>
> Opłacone cyfrowe pre-ordery gry Fallout 4 zostaną wysłane najpóźniej w dniu premiery.

> W ramach możliwości postaramy się je jednak wysłać 9 listopada ale nie mogę Ci tego
obiecać.


Czy są jakieś nowe informacje w tej sprawie? Keidy zostaną rozesłane klucze, jeśli 10
listopada to czy 10 listopada 0:01 po północy czy 10 listopada o 23? Pre-load gry rozpoczął
się już w piątek a m.in. wasza konkurencja - muve - rozsyłało już klucze.
Gra odblokowywana jest na steamie już o północy - słabą sytuacją byłoby gdyby pre-order
był wolniejszą metodą otrzymania klucza niż zakupienie go po prostu w dniu premiery.


Jutro rano kod powinien być dostępny w szczegółach zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2015 o 16:38, chcecoskupic napisał:

Dołączam do pytania w sprawie Fallout 4 w wersji cyfrowej, a konkretnie wysyłki klucza
Steam dla Fallout 4 od Państwa.
Steam jak wiadomo odblokowywuje klucze od północy.
Opłaciłem pre-order wczoraj a klucza brak na mailu podanym przy zamówieniu, podczas gdy
np. na Muve.pl można pobierać preload gry już od wczoraj czy nawet wcześniej. Na stronie
z zamówieniem jest informacja, że klucze zostaną wysłane dopiero 10 listopada ?
Dziękuję za odpowiedź.


Jutro rano kod powinien być dostępny w szczegółach zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2015 o 14:47, anathe napisał:

Witam ,Zakupiłem u was COD III w wersji cyfrowej, kupione 05.11.2015 i odrazu zapłacone
dzisiaj jest 09.11.15, a kodu nie widać.
Moje zamówienie: FP00341553.


Kod został do Ciebie wysłany. Sprawdź maila/szczegóły zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się