GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - Dział Obsługi Klienta

307 postów w tym temacie

Od dwóch dni próbuję się skontaktować z Działem Obsługi Klienta, zarówno telefonicznie jak i poprzez formularz. Telefonów nikt nie odbiera, a na zapytanie w formularzu nikt nie odpisuje. Dochodzę do wniosku, że dział pomocy w tym serwisie zwyczejnie nie istnieje.

Jakiś czas temu zamowiłem pre-order Divinity Grzech Pierworodny w edycji kolekcjonerskiej. 3 dni temu otrzymałem (w niedzielę) wiadomość e-mail z poleceniem zapłaty. Gdy zalogowałem się na swoje konto gram.pl następnego dnia, okazało się, że termin wysyłki został przesunięty o prawie miesiąc, a w szczegółach zamówienia widnieje informacja, że informacje o zapłacie dostanę 11 lipca! Co to ma być? Dlaczego nie zostałem poinformowany, że termin wysyłki uległ zmianie? Dlaczego wysłano mi polecenie zapłaty tuż przed tym, jak zmieniono datę wysyłki? Dlaczego wysyłkę zaplanowano 18 dni po dacie premiery?
Nie mogę usyskać od gram.pl żadnych informacji, więc nie wiem nawet, czy termin zapłaty, o którym poinformowano mnie w wiadomości e-mail jest dalej aktualny, czy 11 lipca dostanę nową wiadomość z nowym terminem. Prosze o szczegółowe informacje i wyjaśnienia. Również na temat niesitniejącego działu pomocy.

Nie wiem na ile bezpieczne jest podawanie tu nr zamówienia, więc chętnie go podam, ale po jakimś kontakcie kogoś z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 13:32, norolim napisał:

Od dwóch dni próbuję się skontaktować z Działem Obsługi Klienta, zarówno telefonicznie
jak i poprzez formularz. Telefonów nikt nie odbiera, a na zapytanie w formularzu nikt
nie odpisuje. Dochodzę do wniosku, że dział pomocy w tym serwisie zwyczejnie nie istnieje.

Jakiś czas temu zamowiłem pre-order Divinity Grzech Pierworodny w edycji kolekcjonerskiej.
3 dni temu otrzymałem (w niedzielę) wiadomość e-mail z poleceniem zapłaty. Gdy zalogowałem
się na swoje konto gram.pl następnego dnia, okazało się, że termin wysyłki został przesunięty
o prawie miesiąc, a w szczegółach zamówienia widnieje informacja, że informacje o zapłacie
dostanę 11 lipca! Co to ma być? Dlaczego nie zostałem poinformowany, że termin wysyłki
uległ zmianie? Dlaczego wysłano mi polecenie zapłaty tuż przed tym, jak zmieniono datę
wysyłki? Dlaczego wysyłkę zaplanowano 18 dni po dacie premiery?
Nie mogę usyskać od gram.pl żadnych informacji, więc nie wiem nawet, czy termin zapłaty,
o którym poinformowano mnie w wiadomości e-mail jest dalej aktualny, czy 11 lipca dostanę
nową wiadomość z nowym terminem. Prosze o szczegółowe informacje i wyjaśnienia. Również
na temat niesitniejącego działu pomocy.

Nie wiem na ile bezpieczne jest podawanie tu nr zamówienia, więc chętnie go podam, ale
po jakimś kontakcie kogoś z gram.pl



Cześć,

Wydawca poinformował nas o przesunięciu daty premiery na 18 lipca. Dlatego wszystkie dotychczasowe maile z prośbą o płatność uznaj proszę za nieważne. Nowy mail z prośbą o płatność/potwierdzenie zamówienia dostaniesz 11 lipca.

Co do naszego działu to trwają prace techniczne więc mogą pojawić się drobne problemy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Przyznam, że trzeba było o nią wytrwale walczyć. Poziom obsługi jest w serwisie tak niski, że gdyby nie brak dostępności tytułu w innych sklepach, chętnie anulowałbym zamówienie. W każdym bądź razie wiem już gdzie NIE zamawiać, gdy będę miał wybór co do sklepu. Gratulacje dla ekipy gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy macie coś z głowami nie tak w tym gram.pl!!?? Właśnie dostałem wiadomość e-mail, że moje zamówienie zostało ANULOWANE Z POWODU BRAKU PŁATNOŚCI!!!!!!!!!!!!!! CO TO MA BYĆ?!!!!!!!!!!! Biuro obsługi wciąż nie istnieje. Żądam natychmiastowego rozwiązania problemu.

Zamówiłem jeszcze raz, ale to nie ma znaczenia. Moje poprzednie zamówienie ma zostać przywrócone. Natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobie anulowali zamówienie z powodu braku płatności, a mnie anulowali wykonaną płatność i dobijają się teraz na maila z prośbą o... dane do zwrotu przelewu...

Istna komedia ten cały sklep. Gdyby nie fakt, że jako jedyni sprzedają EK Divinity, to bym już dawno sobie odpuścił. Na przyszłość jednak wiem już, gdzie nie robić zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 11:45, Set5 napisał:

Hej! Coś się dzieje z Waszymi zamówieniami? Problem z zakupem czy aktywacją gry? Zastanawiacie
się co wybrać z naszej oferty? Czy może chcecie po prostu pogadać jak gracz z graczem?
Piszcie do mnie!

Witam,
Sprawa dotyczy zamówienia gry Sniper Elite V3 Premium Afrika. Nr:YK01091437. Zamówienie złożone 22.05.2014. Opłacone 19..06.2014 z szybką dostawą kurierską -kurier miejski za 16 zł. Miało być dostarczone w dniu premiery , czyli 27.06.2014.Gra nie dotarła. Kiedy zostanie wysłana? I co to jest za status zamówienia "zostanie wysłane wkrótce"?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Anulować zamówienie gry Sniper Elite V3 Premium Afrika. Nr:YK01091437. Zamówienie złożone 22.05.2014. Opłacone 19..06.2014 z szybką dostawą kurierską -kurier miejski za 16 zł. Nr rachunku do zwrotu podany w mailu do bok. Obiecujecie dostawę w dniu premiery ,premiera była 27.06 a gry nie dostarczono. Można ją natomiast kupić w Saturnie i Empiku bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podajecie państwo numer telefonu kontaktowego do działu obsługi klienta to wypadałoby, żeby ktoś jednak telefony odbierał. W maile/formularze kontaktowe itd. nie mam ochoty się z państwa sklepem bawić, nie interesuje mnie dalsza współpraca, dokonałam anulowania zamówienia produktów. Straciliście państwo właśnie klienta. Cóż ktoś inny zarobi :). Pozdrawiam i udanych wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem po raz TRZECI "pilną" prośbę o przesłanie danych do zwrotu "przedwczesnej" wpłaty za Divinity: Original Sin, choć pieniądze zostały mi już zwrócone w zeszłym miesiącu. Dziś dostaję natomiast przypomnienie o moim zamówieniu i prośbę o uregulowanie wpłaty, na którą mam "jeszcze tylko dni!", a dokładnie 10 dni, choć z tego co czytałem o wpłatę powinniście się upomnieć na 5 dni przed premierą.

Bałagan jak nigdzie. Martwicie się o "względy podatkowe", ale klientowi to mieszacie równo. Nie wiem czy to wina automatu, czy po prostu kiepskiej organizacji pracy, ale prawdę mówiąc ręce opadają. Mam w końcu wpłacać te pieniądze, czy znowu za dwa dni dostanę maila, że za wcześnie, że zwracać trzeba, i będę miał czekać do premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 12:35, SuavekS napisał:

Wczoraj dostałem po raz TRZECI "pilną" prośbę o przesłanie danych do zwrotu "przedwczesnej"
wpłaty za Divinity: Original Sin, choć pieniądze zostały mi już zwrócone w zeszłym miesiącu.
Dziś dostaję natomiast przypomnienie o moim zamówieniu i prośbę o uregulowanie wpłaty,
na którą mam "jeszcze tylko dni!", a dokładnie 10 dni, choć z tego co czytałem o wpłatę
powinniście się upomnieć na 5 dni przed premierą.

Bałagan jak nigdzie. Martwicie się o "względy podatkowe", ale klientowi to mieszacie
równo. Nie wiem czy to wina automatu, czy po prostu kiepskiej organizacji pracy, ale
prawdę mówiąc ręce opadają. Mam w końcu wpłacać te pieniądze, czy znowu za dwa dni dostanę
maila, że za wcześnie, że zwracać trzeba, i będę miał czekać do premiery?


Cześć,

Zamówień na ten tytuł było bardzo dużo przed ogłoszeniem przesunięcia premiery, mogło się więc zdarzyć że dublował się mail do Ciebie. Z naszej strony przepraszamy za to. Teraz otrzymasz mail z prośbą o opłacenie zamówienia (najpewniej w piątek) i tych pieniędzy Ci już nie oddamy ;)

Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

08.07.14 otrzymałem wiadomość o możliwości uregulowania opłaty za pre-order Divinity: Original Sin (zamówienie numer IU00901480) za pomocą usługi Paypal. Przy każdej próbie otrzymuję informację zwrotną serwisu o treści "This transaction is invalid. Please return to the recipient''s website to complete your transaction using their regular checkout flow".

Próbowałem się tez połączyć, tak wczoraj jak i dzisiaj, z działem obsługi klienta (tel (22) 33 22 232), jednak nikt nie odbierał.

Uprzejmie proszę o wyjaśnienie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 11:38, Sabi_SS napisał:

Witam.

08.07.14 otrzymałem wiadomość o możliwości uregulowania opłaty za pre-order Divinity:
Original Sin (zamówienie numer IU00901480) za pomocą usługi Paypal. Przy każdej próbie
otrzymuję informację zwrotną serwisu o treści "This transaction is invalid. Please return
to the recipient''s website to complete your transaction using their regular checkout
flow".

Próbowałem się tez połączyć, tak wczoraj jak i dzisiaj, z działem obsługi klienta (tel
(22) 33 22 232), jednak nikt nie odbierał.

Uprzejmie proszę o wyjaśnienie sprawy.



Cześć,

Komunikat wskazuje na jakiś błąd po stronie PayPal. Napisz do nas na dok@gram.pl, podaj nr zamówienia i informacje na jaką formę płatności zmienić Twoje zamówienie.

Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 14:25, Set5 napisał:

Cześć,

Komunikat wskazuje na jakiś błąd po stronie PayPal. Napisz do nas na dok@gram.pl, podaj
nr zamówienia i informacje na jaką formę płatności zmienić Twoje zamówienie.

Pozdrowienia!


Ależ ja nie chcę zmieniać formy płatności - przelew bankowy nie wchodzi w grę, a paczka lub kurier kosztują tyle, że mógłbym spokojnie za takie same pieniądze kupić grę w sklepie, a cały rabat w związku z pre-orderem przestałby mieć znaczenie.

Kompletnie nie rozumiem, czemu zablokowaliście możliwość płatności przy odbiorze w przypadku odbioru osobistego w punktach (opcja ta była zablokowana, kiedy starałem się wybrać punkt odbioru).

Czy nie można porozumieć się z serwisem Paypal, tak, aby umożliwić mi płatność, zgodnie z tym, co oferujecie w swoim sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze dodać dwa pytania uzupełniające do poprzedniego postu:

1) Czy, analogicznie do poprzednich osób zgłaszających problemy z preorderem gry Divinity: Original Sin, wpłata nie może być dokonana ze względu na to, że otrzymałem emaila zbyt wcześnie (tj, stanie się możliwa w piątek 11.07.14 lub na 5 dni przed planowanym terminem wysyłki, tj 14.07.14)?

2) Czy gdybym złożył równoległe zamówienie, wybierając opcję "przelew bankowy" - czy opcja ta obejmuje również przelew pocztowy? (Który, przy założeniu, iż zostałby wysłany w czwartek, 10.07, "doszedłby" prawdopodobnie w poniedziałek 14.07).

Od razu dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z preorderem gry Divinity Original Sin. Zamówiłem grę z odbiorem osobistym w punkcie. I pytanie jest takie kiedy mogę się spodziewać dostarczenia gry do punktu (Warszawa na Ursynowie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 20:57, Nufiko napisał:

Mam pytanie związane z preorderem gry Divinity Original Sin. Zamówiłem grę z odbiorem
osobistym w punkcie. I pytanie jest takie kiedy mogę się spodziewać dostarczenia gry
do punktu (Warszawa na Ursynowie)?


Cześć

Gry możesz się spodziewać w poniedziałek 21 lipca.

Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 10:31, Nor2323 napisał:

Nie mam możliwości śledzenia paczki z Divinity, czy mam się martwić że jej dzisiaj nie
zobaczę ?

Mnie dopiero dzisiaj pojawił się Numer przewozowy, który sugeruje, że przesyłka została nadana dziś, nie w piątek jak obiecywano, i jeszcze nawet nie dotarła do mojego miasta...

Nie ukrywam, że jak dziś nie dotrze, to się szczerze wścieknę. Nie dość, że premiera/wysyłka co chwila przekładane, to jeszcze nie po to brałem kuriera, by czekać kolejne dni. No ale może do wieczora dotrze, więc się wstrzymam chwilowo z osądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ktoś musi być tą wredną świnią i o to zapytać:

http://blog.cdp.pl/2014/07/18/oswiadczeniecdp-pl-w-sprawie-polskiej-wersji-divinity-original-sin/
"Wszystkie osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na Orignial Sin w jednym ze sklepów z listy [Ultima, Gram.pl, Komputronik, Konsole i Gry, G4L.pl, muve.pl, GryOnline.pl, Abasim.pl] albo cyfrowo w cdp.pl otrzymają zadośćuczynienie w postaci gratisowego kodu do pobrania innej gry. Szczegóły otrzymacie bezpośrednio od sklepów, w których złożyliście zamówienia przedpremierowe."

Kiedy możemy się spodziewać informacji od gram.pl nt. "zadośćuczynienia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 16:07, luzac napisał:

ciach

Sprawdź pocztę, w rekompensacie dali kod steam do Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2.
Co do całej sytuacji i z zamówieniami i rekompensatą komentarz jaki można zrobić to chyba "ha ha".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się