GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - Dział Obsługi Klienta

307 postów w tym temacie

Witam

Pare lat temu kupiłem Medieval 2 Total War , wtedy też pisaliście że dajecie dożywotnią gwarancje na płytki itp.
płytka mi się porysowałą na tyle że nie mogę zainstalować gry , chciałbym ją wymienić ale z moich 20 gier które miałem kiedyś u was zajerestrowanych nie mam teraz ani jednej .

Można z tym coś zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2015 o 19:27, Kondi_Rozpruwacz napisał:

Witam

Pare lat temu kupiłem Medieval 2 Total War , wtedy też pisaliście że dajecie dożywotnią
gwarancje na płytki itp.
płytka mi się porysowałą na tyle że nie mogę zainstalować gry , chciałbym ją wymienić
ale z moich 20 gier które miałem kiedyś u was zajerestrowanych nie mam teraz ani jednej
.

Można z tym coś zrobić ?


Cześć, proszę podeślij mi na przemyslaw.starczynowski@gram.pl adres e-mail na którym masz zarejestrowane konto w gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do każdej zakupionej gry pudełkowej wrzucamy Wiedźmińskie Medaliony :)"


właśnie odebrałem paczkę z FIFĄ16 i w niej tych medalionów nie ma, to jak z tym jest? kod na FC3 BD dostałem ale bryloka już nie... już drugi raz tak mam, kiedyś przy pre oderu Football Managera nie dostałem długopisu który miałbyć załączony. Widzę że nie zmieniło się nic z rzetelnością :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2015 o 13:03, AXA88 napisał:

"Do każdej zakupionej gry pudełkowej wrzucamy Wiedźmińskie Medaliony :)"


właśnie odebrałem paczkę z FIFĄ16 i w niej tych medalionów nie ma, to jak z tym jest?
kod na FC3 BD dostałem ale bryloka już nie... już drugi raz tak mam, kiedyś przy pre
oderu Football Managera nie dostałem długopisu który miałbyć załączony. Widzę że nie
zmieniło się nic z rzetelnością :/


Cześć, proszę podaj numer zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2015 o 14:12, pstarczynowski napisał:

> "Do każdej zakupionej gry pudełkowej wrzucamy Wiedźmińskie Medaliony :)"
>
>
> właśnie odebrałem paczkę z FIFĄ16 i w niej tych medalionów nie ma, to jak z tym
jest?
> kod na FC3 BD dostałem ale bryloka już nie... już drugi raz tak mam, kiedyś przy
pre
> oderu Football Managera nie dostałem długopisu który miałbyć załączony. Widzę że
nie
> zmieniło się nic z rzetelnością :/

Cześć, proszę podaj numer zamówienia.

DT05511507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2015 o 14:17, AXA88 napisał:

> > "Do każdej zakupionej gry pudełkowej wrzucamy Wiedźmińskie Medaliony :)"
> >
> >
> > właśnie odebrałem paczkę z FIFĄ16 i w niej tych medalionów nie ma, to jak z
tym
> jest?
> > kod na FC3 BD dostałem ale bryloka już nie... już drugi raz tak mam, kiedyś
przy
> pre
> > oderu Football Managera nie dostałem długopisu który miałbyć załączony. Widzę
że
> nie
> > zmieniło się nic z rzetelnością :/
>
> Cześć, proszę podaj numer zamówienia.
DT05511507


Dzięki. W poniedziałek dam znać co udało mi się ustalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Bardzo proszę o informację, kiedy dostanę klucz do zamówienia DY03441577?

Chodzi o grę "Sid Meiers Civilization: Beyond Earth - Rising Tide". Na stronie pisze, że towar jest dostępny i jest go duża ilość, ale klucza wciąż nie dostałem. Z góry dziękuję za szybką (i mam nadzieję pozytywną) odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witam!
> Bardzo proszę o informację, kiedy dostanę klucz do zamówienia DY03441577?
>
> Chodzi o grę "Sid Meiers Civilization: Beyond Earth - Rising Tide". Na stronie pisze,
> że towar jest dostępny i jest go duża ilość, ale klucza wciąż nie dostałem. Z góry dziękuję
> za szybką (i mam nadzieję pozytywną) odpowiedź.

Witam,

Mam ten sam problem, grę kupiłem wczoraj o 11 i opłaciłem. Wpłata jest potwierdzona a kodu nie dostałem...
Od 20 godzin w szczegółach zamówienia istnieje informacja: Status twojego zamówienia: opłacone, zostanie udostępnione do pobrania wkrótce. Moje zamówienie to: DU01151543
Jakbym wiedział, że będzie to tak wyglądać to kupiłbym grę w sklepie. Specjalnie kupiłem ją w wersji cyfrowej abym nie czekał do wieczora na wyjazd do sklepu a ostatecznie wygląda to tak jak opisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Witam!
> > Bardzo proszę o informację, kiedy dostanę klucz do zamówienia DY03441577?
> >
> > Chodzi o grę "Sid Meiers Civilization: Beyond Earth - Rising Tide". Na stronie pisze,
>
> > że towar jest dostępny i jest go duża ilość, ale klucza wciąż nie dostałem. Z góry
> dziękuję
> > za szybką (i mam nadzieję pozytywną) odpowiedź.
>
> Witam,
>
> Mam ten sam problem, grę kupiłem wczoraj o 11 i opłaciłem. Wpłata jest potwierdzona a
> kodu nie dostałem...
> Od 20 godzin w szczegółach zamówienia istnieje informacja: Status twojego zamówienia:
> opłacone, zostanie udostępnione do pobrania wkrótce. Moje zamówienie to: DU01151543
> Jakbym wiedział, że będzie to tak wyglądać to kupiłbym grę w sklepie. Specjalnie kupiłem
> ją w wersji cyfrowej abym nie czekał do wieczora na wyjazd do sklepu a ostatecznie wygląda
> to tak jak opisałem.
>
Czy uda się coś podziałać w temacie kluczy do Rising Tide? Czekamy już drugi dzień i końca nie widać... Przypominam mój numer zamówienia: DY03441577.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Witam!
> > > Bardzo proszę o informację, kiedy dostanę klucz do zamówienia DY03441577?
>
> > >
> > > Chodzi o grę "Sid Meiers Civilization: Beyond Earth - Rising Tide". Na stronie
> pisze,
> >
> > > że towar jest dostępny i jest go duża ilość, ale klucza wciąż nie dostałem.
> Z góry
> > dziękuję
> > > za szybką (i mam nadzieję pozytywną) odpowiedź.
> >
> > Witam,
> >
> > Mam ten sam problem, grę kupiłem wczoraj o 11 i opłaciłem. Wpłata jest potwierdzona
> a
> > kodu nie dostałem...
> > Od 20 godzin w szczegółach zamówienia istnieje informacja: Status twojego zamówienia:
>
> > opłacone, zostanie udostępnione do pobrania wkrótce. Moje zamówienie to: DU01151543
>
> > Jakbym wiedział, że będzie to tak wyglądać to kupiłbym grę w sklepie. Specjalnie
> kupiłem
> > ją w wersji cyfrowej abym nie czekał do wieczora na wyjazd do sklepu a ostatecznie
> wygląda
> > to tak jak opisałem.
> >
> Czy uda się coś podziałać w temacie kluczy do Rising Tide? Czekamy już drugi dzień i
> końca nie widać... Przypominam mój numer zamówienia: DY03441577.

Przekazałem sprawę do IT. W poniedziałek powinniście otrzymać kody, przepraszam za zaistniałą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kody dla dodatku Sid Meiers Civilization: Beyond Earth - Rising Tide zostały wysłane.
Niestety, u mnie wciąż pisze "Status twojego zamówienia: opłacone, zostanie udostępnione do pobrania wkrótce". Mój numer zamówienia: DY03441577
Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Kody dla dodatku Sid Meiers Civilization: Beyond Earth - Rising Tide zostały wysłane.
>
> Niestety, u mnie wciąż pisze "Status twojego zamówienia: opłacone, zostanie udostępnione
> do pobrania wkrótce". Mój numer zamówienia: DY03441577
> Bardzo proszę o pomoc
Klucz do mnie dotarł, wszystko działa, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 17:47, Faerendil napisał:

> > Kody dla dodatku Sid Meiers Civilization: Beyond Earth - Rising Tide zostały
wysłane.
>
> Niestety, u mnie wciąż pisze "Status twojego zamówienia: opłacone, zostanie udostępnione

> do pobrania wkrótce". Mój numer zamówienia: DY03441577
> Bardzo proszę o pomoc
Klucz do mnie dotarł, wszystko działa, dziękuję :)


Super, jeszcze raz w imieniu sklepu gram.pl przepraszam za zaistniałą sytuację. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2015 o 14:17, AXA88 napisał:

> > "Do każdej zakupionej gry pudełkowej wrzucamy Wiedźmińskie Medaliony :)"
> >
> >
> > właśnie odebrałem paczkę z FIFĄ16 i w niej tych medalionów nie ma, to jak z
tym
> jest?
> > kod na FC3 BD dostałem ale bryloka już nie... już drugi raz tak mam, kiedyś
przy
> pre
> > oderu Football Managera nie dostałem długopisu który miałbyć załączony. Widzę
że
> nie
> > zmieniło się nic z rzetelnością :/
>
> Cześć, proszę podaj numer zamówienia.
DT05511507


Oczekuj przesyłki od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Chciałbym się dowiedzieć co się dzieje z moim zamówieniem. Status mówi, że zostało ono wysłane wczoraj i powinno przyjść dziś (kurier) jednak dziś nikt się u mnie nie pojawił, nie dostałem też mejla z potwierdzeniem wysłania i numerem przesyłki. Dzwoniłem też na infolinię i Pani od Was powiedziała żeby poczekać na numer nadania przesyłki. W związku z tym chciałbym zapytać kiedy mogę oczekiwać przesyłki i czy została ona faktycznie już wysłana? Numer: DI01701520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam podobny problem co Aithieel zamówiłem tydzień temu dodatek do wiedźmina 3 serce z kamienia i powinno dzisiaj dojść jednak nie dostałem nawet potwierdzenia wysyłki... nr zamówienia DR03331501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się