GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - Dział Obsługi Klienta

307 postów w tym temacie

Nie znalazłem opcji edycji więc pisze pod spodem.

Postanowiłem kupić w waszym sklepie Trials Fusion. Przegapiłem majową przecenę, czekałem, czekałem aż się doczekałem. Cały weekend zastanawiałem się czy kupić Trials Fusion i Season Pass do niego jako osobne pozycje czy za jednym zamachem wersje Deluxe. Niestety na stronie z opisem cyfrowej wersji Trials Fusion Deluxe http://sklep.gram.pl/digi/trials-fusion-deluxe-edition-wersja-cyfrowa.shtml brak jest jakiejkolwiek informacji na tym tego czym wersja Deluxe różni sie od zwykłem. Pisałem do Was z tym pytaniem. Odpowiedzi nie dostałem. Sprawdziłem w innych sklepach co zawiera ta wersja. W każdym sklepie gdzie wersja Deluxe składa się z podstawowej gry oraz dodatków w formie Season Passa. Nawet w waszym sklepie wersja pudełkowa jest w ten sposób opisana. Tak więc zdecydowałem się na zakup.
W efekcie otrzymałem tylko klucz do podstawowej wersji gry bez "Season Passa".
Czy coś można z tym zrobić?

Mój numerek ticketa to [DOK #41734]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch napisanych emailach i jednej rozmowie telefonicznej pisanie tutaj jest chyba ostatnią szansą na otrzymanie zamówionego produktu zanim aktywniej zacznę się o to starać, bo cała sytuacja i traktowanie klientów w Waszym sklepie zakrawa o kpinę.
W zeszłą środę (a więc półtora tygodnia temu, nie dużo ale wiem, że inni zamawiający otrzymywali klucze już tego samego dnia po opłaceniu zamówienia) zakupiłem DLC do gry - klucz elektroniczny. Mimo pozornego zrealizowania zamówienia pole mające zawierać klucz steam jest puste. Na dwie moje wiadomości email nie dostałem odpowiedzi, podczas rozmowy telefonicznej otrzymałem wiadomość, że dział IT wygeneruje nowy klucz - nic takiego się nie stało przez tydzień.
Ponowię to co pisałem w wiadomościach - proszę o podanie mi klucza do gry albo o zwrot pieniędzy.

Numer zamówienia - P205531573 (zamawiane nie z konta z którego piszę, ale to nie powinien być problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2015 o 08:52, pstarczynowski napisał:

> Rzeczywiście smoka dało się odebrać. Niestety ticket wciąż bez odpowiedzi.

Jest już wszystko ok? Jeśli nie to proszę podeślij numer zamówienia.



Zamówienie:
Złożone w Pn., 19.10.2015 o godz. 11:17, numer zamówienia: DK01051526

Ticket do supportu - [DOK #41734]

Nie chodziło mi Blood Dragona (fajnie, że jest ale o niego bym się nie wykłócał) ale o to co kupowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2015 o 22:43, Mateuszencjowaty napisał:

Witam,
18. października, wraz ze znajomym, złożyliśmy zamówienie na DLC do Euro Truck Simulator
2 "High Power Cargo Pack". Po opłaceniu dostaliśmy e-mail, że wszystko przebiegło pomyślnie
i kod już jest dostępny. Tyle że właśnie nie dostaliśmy kodu - w e-mailu, tam gdzie powinien
być kod, jest pusta rubryka, to samo po wejściu w "moje zamówienia" na stronie sklepu.
Maile do działu obsługi klienta zostały wysłane w niedzielę, drugi dzień bez odpowiedzi
mija. Widzę że w wątku na forum odpowiedzi są szybsze, to jeszcze tutaj kieruję sytuację.

Numery zamówień: DJ06311584; DJ07131523


I jak, doczekamy się realizacji zamówień? Dziś mija już 8 dni od kiedy zapłaciliśmy, a na produkt dalej oczekujemy. Dziwne, że wysyłka mailowa kluczy działa wolniej niż Poczta Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2015 o 08:05, raist napisał:

Nie znalazłem opcji edycji więc pisze pod spodem.

Postanowiłem kupić w waszym sklepie Trials Fusion. Przegapiłem majową przecenę, czekałem,
czekałem aż się doczekałem. Cały weekend zastanawiałem się czy kupić Trials Fusion i
Season Pass do niego jako osobne pozycje czy za jednym zamachem wersje Deluxe. Niestety
na stronie z opisem cyfrowej wersji Trials Fusion Deluxe http://sklep.gram.pl/digi/trials-fusion-deluxe-edition-wersja-cyfrowa.shtml
brak jest jakiejkolwiek informacji na tym tego czym wersja Deluxe różni sie od zwykłem.
Pisałem do Was z tym pytaniem. Odpowiedzi nie dostałem. Sprawdziłem w innych sklepach
co zawiera ta wersja. W każdym sklepie gdzie wersja Deluxe składa się z podstawowej gry
oraz dodatków w formie Season Passa. Nawet w waszym sklepie wersja pudełkowa jest w ten
sposób opisana. Tak więc zdecydowałem się na zakup.
W efekcie otrzymałem tylko klucz do podstawowej wersji gry bez "Season Passa".
Czy coś można z tym zrobić?

Mój numerek ticketa to [DOK #41734]


Podeślij adres e-mail do wysyłki Season Passa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2015 o 17:20, pstarczynowski napisał:

> Nie znalazłem opcji edycji więc pisze pod spodem.
>
> Postanowiłem kupić w waszym sklepie Trials Fusion. Przegapiłem majową przecenę,
czekałem,
> czekałem aż się doczekałem. Cały weekend zastanawiałem się czy kupić Trials Fusion
i
> Season Pass do niego jako osobne pozycje czy za jednym zamachem wersje Deluxe. Niestety

> na stronie z opisem cyfrowej wersji Trials Fusion Deluxe http://sklep.gram.pl/digi/trials-fusion-deluxe-edition-wersja-cyfrowa.shtml

> brak jest jakiejkolwiek informacji na tym tego czym wersja Deluxe różni sie od zwykłem.

> Pisałem do Was z tym pytaniem. Odpowiedzi nie dostałem. Sprawdziłem w innych sklepach

> co zawiera ta wersja. W każdym sklepie gdzie wersja Deluxe składa się z podstawowej
gry
> oraz dodatków w formie Season Passa. Nawet w waszym sklepie wersja pudełkowa jest
w ten
> sposób opisana. Tak więc zdecydowałem się na zakup.
> W efekcie otrzymałem tylko klucz do podstawowej wersji gry bez "Season Passa".
> Czy coś można z tym zrobić?
>
> Mój numerek ticketa to [DOK #41734]

Podeślij adres e-mail do wysyłki Season Passa.


Nie wiem czy tu są PM a mój mail i tak znają wszystkie boty więc napiszę tutaj : raistand(at)gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2015 o 17:28, raist napisał:

> > Nie znalazłem opcji edycji więc pisze pod spodem.
> >
> > Postanowiłem kupić w waszym sklepie Trials Fusion. Przegapiłem majową przecenę,

> czekałem,
> > czekałem aż się doczekałem. Cały weekend zastanawiałem się czy kupić Trials
Fusion
> i
> > Season Pass do niego jako osobne pozycje czy za jednym zamachem wersje Deluxe.
Niestety
>
> > na stronie z opisem cyfrowej wersji Trials Fusion Deluxe http://sklep.gram.pl/digi/trials-fusion-deluxe-edition-wersja-cyfrowa.shtml

>
> > brak jest jakiejkolwiek informacji na tym tego czym wersja Deluxe różni sie
od zwykłem.
>
> > Pisałem do Was z tym pytaniem. Odpowiedzi nie dostałem. Sprawdziłem w innych
sklepach
>
> > co zawiera ta wersja. W każdym sklepie gdzie wersja Deluxe składa się z podstawowej

> gry
> > oraz dodatków w formie Season Passa. Nawet w waszym sklepie wersja pudełkowa
jest
> w ten
> > sposób opisana. Tak więc zdecydowałem się na zakup.
> > W efekcie otrzymałem tylko klucz do podstawowej wersji gry bez "Season Passa".

> > Czy coś można z tym zrobić?
> >
> > Mój numerek ticketa to [DOK #41734]
>
> Podeślij adres e-mail do wysyłki Season Passa.

Nie wiem czy tu są PM a mój mail i tak znają wszystkie boty więc napiszę tutaj : raistand(at)gmail.com


Wysłane, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2015 o 17:08, bl4desofglory napisał:

> Witam,
> 18. października, wraz ze znajomym, złożyliśmy zamówienie na DLC do Euro Truck Simulator

> 2 "High Power Cargo Pack". Po opłaceniu dostaliśmy e-mail, że wszystko przebiegło
pomyślnie
> i kod już jest dostępny. Tyle że właśnie nie dostaliśmy kodu - w e-mailu, tam gdzie
powinien
> być kod, jest pusta rubryka, to samo po wejściu w "moje zamówienia" na stronie sklepu.

> Maile do działu obsługi klienta zostały wysłane w niedzielę, drugi dzień bez odpowiedzi

> mija. Widzę że w wątku na forum odpowiedzi są szybsze, to jeszcze tutaj kieruję
sytuację.
>
> Numery zamówień: DJ06311584; DJ07131523

I jak, doczekamy się realizacji zamówień? Dziś mija już 8 dni od kiedy zapłaciliśmy,
a na produkt dalej oczekujemy. Dziwne, że wysyłka mailowa kluczy działa wolniej niż Poczta
Polska...


O proszę! I się doczekaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2015 o 17:36, bl4desofglory napisał:

> > Witam,
> > 18. października, wraz ze znajomym, złożyliśmy zamówienie na DLC do Euro Truck
Simulator
>
> > 2 "High Power Cargo Pack". Po opłaceniu dostaliśmy e-mail, że wszystko przebiegło

> pomyślnie
> > i kod już jest dostępny. Tyle że właśnie nie dostaliśmy kodu - w e-mailu, tam
gdzie
> powinien
> > być kod, jest pusta rubryka, to samo po wejściu w "moje zamówienia" na stronie
sklepu.
>
> > Maile do działu obsługi klienta zostały wysłane w niedzielę, drugi dzień bez
odpowiedzi
>
> > mija. Widzę że w wątku na forum odpowiedzi są szybsze, to jeszcze tutaj kieruję

> sytuację.
> >
> > Numery zamówień: DJ06311584; DJ07131523
>
> I jak, doczekamy się realizacji zamówień? Dziś mija już 8 dni od kiedy zapłaciliśmy,

> a na produkt dalej oczekujemy. Dziwne, że wysyłka mailowa kluczy działa wolniej
niż Poczta
> Polska...

O proszę! I się doczekaliśmy


Super, w imieniu sklepu przepraszam za wszelkie niedogodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2015 o 02:04, Wooler napisał:

Po dwóch napisanych emailach i jednej rozmowie telefonicznej pisanie tutaj jest chyba
ostatnią szansą na otrzymanie zamówionego produktu zanim aktywniej zacznę się o to starać,
bo cała sytuacja i traktowanie klientów w Waszym sklepie zakrawa o kpinę.
W zeszłą środę (a więc półtora tygodnia temu, nie dużo ale wiem, że inni zamawiający
otrzymywali klucze już tego samego dnia po opłaceniu zamówienia) zakupiłem DLC do gry
- klucz elektroniczny. Mimo pozornego zrealizowania zamówienia pole mające zawierać klucz
steam jest puste. Na dwie moje wiadomości email nie dostałem odpowiedzi, podczas rozmowy
telefonicznej otrzymałem wiadomość, że dział IT wygeneruje nowy klucz - nic takiego się
nie stało przez tydzień.
Ponowię to co pisałem w wiadomościach - proszę o podanie mi klucza do gry albo o zwrot
pieniędzy.

Numer zamówienia - P205531573 (zamawiane nie z konta z którego piszę, ale to nie powinien
być problem).


Cześć, z informacji które uzyskałem mamy problem z kluczami. W imieniu sklepu przepraszam za wszelkie niedogodności, w dniu dzisiejszym po 15:00 zostanie dokonany zwrot środków za to zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piszę w związku z zamówieniem nr DN00171504 z 26.10. br. ( gra pudełkowa), odebranym i opłaconym kurierowi 27.10. br. W paczce nie było medalionu wiedźmińskiego, ale to mogę darować. Natomiast zależy mi na kodzie do Far Cry 3. Na stronie www. gram.pl/prezent/ po wpisaniu nr zamówienia i emaila wyskakuje info, że zamówienie nie zostało odnalezione lub opłacone (może zapłata za pobraniem nie została zaksięgowana). Ponieważ kończy się miesiąc promocji obawiam się, że przepadnie mi kod do Far Cry 3. Czy mogę liczyć na ten kod i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2015 o 12:44, Anek napisał:

Witam. Piszę w związku z zamówieniem nr DN00171504 z 26.10. br. ( gra pudełkowa), odebranym
i opłaconym kurierowi 27.10. br. W paczce nie było medalionu wiedźmińskiego, ale to mogę
darować. Natomiast zależy mi na kodzie do Far Cry 3. Na stronie www. gram.pl/prezent/
po wpisaniu nr zamówienia i emaila wyskakuje info, że zamówienie nie zostało odnalezione
lub opłacone (może zapłata za pobraniem nie została zaksięgowana). Ponieważ kończy się
miesiąc promocji obawiam się, że przepadnie mi kod do Far Cry 3. Czy mogę liczyć na ten
kod i kiedy?


Cześć, wyślemy do Ciebie brakujący medalion. Proszę prześlij mi na maila przemyslaw.starczynowski@gram.pl adres do wysyłki z numerem telefonu. Odnośnie FC 3 BD, kurier musi dostarczyć nam $$$ i dopiero wtedy będziesz mógł odebrać kod. Strona promocyjna będzie funkcjonować do połowy listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Cieszę się, że promocyjna strona będzie działać do połowy listopada. Z medalionu rezygnuję, a na możliwość pobranie klucza do FC 3 BD będę cierpliwie czekać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Złożyłem zamówinie DH00821595 dnia 17.10, a do tej pory nie otrzymałem gry (2 tygodnie czekania na paczkę).
W tym czasie złożyłem 5 ticketów (niby jest 24 godzin na odpowiedź BOK, a tylko jeden z waszych pracowników dał radę odpisać w mojej sprawie).
~25.10 okazało się, że muszę zmienić miejsce dostawy, co wykonałem w ciągu 30 minut. Strona wyświetla wysłanie zamówienia 26.10 oraz odbiór ~27.10, ale oczywiście nikt nic nie wie o mojej paczce (kod awizo nieaktywny). Złożyłem kolejne zapytanie odnośnie zamówienia do jedynego Pana z BOK-u, który chciał się zająć moją sprawą (chyba należy mu się podwyżka). Dostałem informację, że paczka zostanie wysłana w czwartek. Jednak jak się spodziewałem - kod awizo ciągle nieaktywny oraz 0 odpowiedzi od BOK''u w tej sprawie.
Czy mógłbym w końcu otrzymać informację, czy długo jeszcze będę musiał czekać na realizację zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się