Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - dział IT

57 postów w tym temacie

Cześć

W kwestii problemów z ekipa@gram.pl, znamy problem od dziś. W tym tygodniu zmienialiśmy serwery pocztowe i z tego wynika problem. Zostanie on rozwiązany w najbliższym czasie.

W kwestii Waszych Serwisów:
Dostałem informację od Łukasza, że faktycznie dwa maile od Prowadzących gdzieś zaginęły w draftach i nie zostały przekierowane do mnie.

- titanquest.gram.pl
mozemy w tej chwili włączyć (i włączyliśymy), proszę o odpowiedź na przesłanego maila

- residentevil.gram.pl
niedostępność Twojej strony wynika z przestarzałej wersji Wordpressa, a nie naszej ingerencji. Po aktualizacji bibliotek na serwerze część modułów (na pewno jeden odpowiedzialny za obsługę strony 404) przestał działać. Jutro (właściwie: dziś) zajmiemy się Twoją sprawą

Czy w czymś jeszcze mogę pomóc?

Pozdrawiam

Witam. Mam problem z działaniem sklepu. Przekazany przeze mnie błąd tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93136&u=12#end został częściowo naprawiony(logowanie i ogólnie poruszanie się po sklepie jest teraz możliwe), lecz nadal nie mogę kliknąć: "Złóż zamówienie" - nic się nie dzieje, nie przechodzę do następnej strony.

Witam !
Chciałem zgłosić problem związany z działaniem sklepu. Otóż gdy próbuję zamówić sniper elite 3: afrika premium czy jakąkolwiek inną grę to w momencie gdy klikam na" koszyk" nic się nie dzieje.

Dnia 09.05.2014 o 15:43, Thermalcake napisał:

Od czasu wyłączenia kolektywu funkcja mail() w PHP nie działa, wywala błąd.

Cześć
Już wszystko powinno działać

Dnia 15.05.2014 o 16:59, admini napisał:

Witam. Mam problem z działaniem sklepu. Przekazany przeze mnie błąd tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93136&u=12#end
został częściowo naprawiony(logowanie i ogólnie poruszanie się po sklepie jest teraz
możliwe), lecz nadal nie mogę kliknąć: "Złóż zamówienie" - nic się nie dzieje, nie przechodzę
do następnej strony.

Czy korzystasz z jakichś dodatków typu adblock? Jeśli tak spróbuj je wyłączyć na czas zamawiania

Dnia 15.05.2014 o 18:32, Sark9 napisał:

Witam !
Chciałem zgłosić problem związany z działaniem sklepu. Otóż gdy próbuję zamówić sniper
elite 3: afrika premium czy jakąkolwiek inną grę to w momencie gdy klikam na" koszyk"
nic się nie dzieje.

Mówisz o tej grze: http://sklep.gram.pl/pc/sniper-elite-v3-premium-afrika.shtml ?
Jeśli tak - powinieneś kliknąć "Zamów", nie "Koszyk"

Dnia 15.05.2014 o 19:47, Prince_Miki napisał:

Czy są jakieś szanse na przywrócenie IRC''a i kiedy będą nowe gramsajty?

Przywrócenia IRC-a w najbliższym czasie nie przewidujemy, raczej w końcowych chwilach jego działalności przebywały tam 2-3 osoby (ze mną włącznie), więc to trochę bez sensu.
Gramsajty są produkowane :)

Dnia 18.05.2014 o 00:47, doktorevil napisał:

> Od czasu wyłączenia kolektywu funkcja mail() w PHP nie działa, wywala błąd.

Cześć
Już wszystko powinno działać

Niestety, nadal jest błąd. Wysyłany mail nie dochodzi.

Dnia 18.05.2014 o 01:54, Thermalcake napisał:

Niestety, nadal jest błąd. Wysyłany mail nie dochodzi.

Cześć
Zweryfikowałem sprawę u adminów i faktycznie dla kolektywu wyłączyliśmy mail() wysyłany w ten sposób. Powinniście korzystac z serwera wysylka.gram.pl (z serwera kolektywu powinno przechodzić bez konieczności autoryzacji)

Kamil

Dnia 21.05.2014 o 05:33, Thermalcake napisał:

Rzeczywiście, ten sposób działa. Dzięki. Jakieś zabezpieczenie przed wysyłką spamu z
kolektywu?

Tak, mieliśmy z tym wiele problemów niestety.

Dnia 22.05.2014 o 14:00, Prince_Miki napisał:

Czy jest obecnie nabór na moderatora?

W tej chwili nie ma naboru na stanowisko Moderatora.

Zaktualizowaliście ostatnio w Kolektywie PHP 5.2 do 5.5.11 za co jestem bardzo wdzięczny. Moje pytanie czy planujecie zrobić podobnie z MySQL? Z tego co czytałem nowsze wersje są lepiej zoptymalizowane i szybciej wykonują zapytania do bazy.

Dnia 29.05.2014 o 21:54, Thermalcake napisał:

Zaktualizowaliście ostatnio w Kolektywie PHP 5.2 do 5.5.11 za co jestem bardzo wdzięczny.
Moje pytanie czy planujecie zrobić podobnie z MySQL? Z tego co czytałem nowsze wersje
są lepiej zoptymalizowane i szybciej wykonują zapytania do bazy.

Witam,

Tak. Aktualizacja będzie dotyczyć całego serwera, a dokładniej postawiony zostanie nowy i tam przeniesione zostaną wszelkie usługi

Pozdrawiam

Ja wysyłałem mnóstwo maili na ekipa@gram.pl i nie uzyskiwałem odpowiedzi, właśnie przeczytałem, że coś Wam szwankowało. Szkoda, bo straciłem trochę publiki przy ostatnim ogłaszaniu nowych gier Tomb Raider, Lara Croft.

Moja strona TombRaider.gram.pl dalej nie działa w kolektywie. Proszę o jej przywrócenie...

Witam serdecznie.

W wyniku zmian personalnych, w Gram.pl kolektyw Neverwinter2.gram.pl utracił kontakt z pracownikami Gram.pl wymaganymi do rozwoju Kolektywu.Jako jeden z administratorów tegoż, chciałbym jakoś się skontaktować w kilku sprawach technicznych.

Jeżeli to możliwe, to czy mógłbym prosić o kontakt na adres email z mojego profilu?

Z góry dziękuję za okazaną pomoc w imieniu administracji i użytkowników Neverwinter2.gram.pl

PS: Tożsamość potwierdzę jakby co przez dane z FTP'a ;)

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować