Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - redakcja

40 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2014 o 14:55, Fhaeil napisał:

Ja również czekam na klucz.

A ja czekam na jedno potwierdzenie chęci odebrania nagrody. Po drodze robiłem dwie wcześniejsze partie wysyłki. Jeśli ktoś do dziś nie dostał kodu, to znaczy, że musi koniecznie jeszcze raz odpisać na mail informujący o wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2014 o 10:05, lajkbass96 napisał:

Jeszcze nic nie wiadomo w sprawie publikacji wyników konkursu "wymarzony pojazd"?
Niedługo minie drugi miesiąc odkąd nie ma wyników.

Mam dobre wieści, że pewnie jeszcze dziś będą dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od jakiegoś czasu urwał się kontakt z osobą odpowiedzialną za kolektyw gram.pl. Nikt na pożganie nie przekazał nowego kontaktu, również nikt nowy nie przedstawił się jako osoba odpowiedzialna za kolektyw. Adresy e-mail, na które ostatnio odpisywaliśmy nie istnieją. Akurat złożyło się, że mam bardzo pilną sprawę do omówienia z kimś kto aktualnie jest odpowiedzialny za kolektyw i nikt nie raczy odpowiedzieć. Tak wiec piszę nawet na forum. Proszę o kontakt do osoby odpowiedzialnej za kolektyw.


Pozdrawiam
Administrator Tawerny Gothic
Od 8 lat w kolektywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 23:27, isentor_tg napisał:

Witam,

Od jakiegoś czasu urwał się kontakt z osobą odpowiedzialną za kolektyw gram.pl. Nikt
na pożganie nie przekazał nowego kontaktu, również nikt nowy nie przedstawił się jako
osoba odpowiedzialna za kolektyw. Adresy e-mail, na które ostatnio odpisywaliśmy nie
istnieją. Akurat złożyło się, że mam bardzo pilną sprawę do omówienia z kimś kto aktualnie
jest odpowiedzialny za kolektyw i nikt nie raczy odpowiedzieć. Tak wiec piszę nawet na
forum. Proszę o kontakt do osoby odpowiedzialnej za kolektyw.


Pozdrawiam
Administrator Tawerny Gothic
Od 8 lat w kolektywie.


Cześć,

Poproszę maila na michal.mielcarek w gram.pl, spróbujemy załatwić temat.

Pozdrawiam,
Mielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2014 o 19:31, Muradin_07 napisał:

Mi się wydaje, że odpowiedzi na to pytanie powinieneś poszukać w tym miejscu ;)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93139&u=46


Mnie interesuje tylko kto jest za to odpowiedzialny, nie działające linki niech sobie takie zostaną jak chcą.
Linki są tylko dodatkiem do pytania głównego.

Sam jakoś pół tora roku temu też miałem stronę w kolektywie, ale gdy odszedł stary CM straciłem dostęp do strony, nie mogłem się zalogować. Jako że miałem mało contentu, to przemyślałem czy to w ogóle ma jakiś sens. I nie pisałem już do gramu, że coś mi nie działa poddałem się. Odejście tamtego CMa spowodowało pewne zamieszanie, z powodu braku info kto nowy się tym zajmię. Nawet teraz nie bardzo wiedzą, sam red nacz stara się wyjść z problemu z głową i prosi do pisanie do niego, ale to nie tłumaczy kto jest odpowiedzialny za to. Bo red nacz napewno nie, taki ktoś ma inne zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odpowiedziałem teoretycznie na drugą część tego, o co zapytałeś - tam jest odpowiedź na to dlaczego strony w Kolektywie mają problemy z działaniem. Nie wszystkie, ale większość ;)

Natomiast co do tego, kto jest odpowiedzialny ogólnie za wszystko to z tego co widzę wiele rzeczy stara się ogarniać na bieżąco Mielu i do niego zapewne z niektórymi sprawami warto się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 14:45, Muradin_07 napisał:

A ja odpowiedziałem teoretycznie na drugą część tego, o co zapytałeś - tam jest odpowiedź
na to dlaczego strony w Kolektywie mają problemy z działaniem. Nie wszystkie, ale większość
;)


Okey początkowo nie kliknąłem pierwszej strony i nie zauważyłem wpisu, sugerowałem się tylko działem do którego mnie skierowałeś :P

Dnia 25.08.2014 o 14:45, Muradin_07 napisał:

Natomiast co do tego, kto jest odpowiedzialny ogólnie za wszystko to z tego co widzę
wiele rzeczy stara się ogarniać na bieżąco Mielu i do niego zapewne z niektórymi sprawami
warto się udać.



Mielu niech się gramem zajmię tak jak zajmował do tej pory, po co mu więcej roboty. Ja rozumiem że naczelny dba o dobre imię gram.pl i ewentualnie może się tym kolektywem zająć, ale to problemu nie naprawia jakim jest niedobór pracowników, czy chętnych na te stanowisko. Jak tam Mielu nie ma nikogo to mogę zostać Konsulem Kolektywu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 16:20, Sephrio napisał:

Mielu niech się gramem zajmię tak jak zajmował do tej pory, po co mu więcej roboty. Ja
rozumiem że naczelny dba o dobre imię gram.pl i ewentualnie może się tym kolektywem zająć,
ale to problemu nie naprawia jakim jest niedobór pracowników, czy chętnych na te stanowisko.
Jak tam Mielu nie ma nikogo to mogę zostać Konsulem Kolektywu :)


Ale przecież wcześniej podobnymi sprawami zajmował się także Krzysiek Ogrodnik, więc w sumie w tej sprawie nic się nie zmieniło. Może po prostu teraz jest to o wiele bardziej widoczne. Każdy ma swój styl działania. Jedni działają aktywniej, inni mniej. Poza tym już nie raz toczyła się rozmowa na temat Community Managerów. Czyli to w temacie o Forum, czy w temacie o Obradach, czy w temacie o Moderatorach. Po co otwierać kolejną dyskusję skoro tam już było sporo powiedziane, wyjaśnione? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2014 o 16:26, Muradin_07 napisał:

Ale przecież wcześniej podobnymi sprawami zajmował się także Krzysiek Ogrodnik, więc
w sumie w tej sprawie nic się nie zmieniło.


Nie znam gościa :P , Ja jak zgłaszałem stronę do kolektywu i później rozmawiałem tylko z Piotrem Szyfterem (lub jakoś tak). Więc pan Ogrodnik (fajne nazwisko) jest dla mnie kimś nowym w tej sprawie :).

>Po co otwierać kolejną dyskusję

Dnia 25.08.2014 o 16:26, Muradin_07 napisał:

skoro tam już było sporo powiedziane, wyjaśnione? :)

No okey nie kontynuuje jej, dzięki za info. Teraz zasnę w spokoju ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie w trakcie korespondencji mailowej z niejakim Marc''iem Doyle''m z Metacritic.
Zaproponowałem mu, aby w swoich ocenach brali pod uwagę recenzje zamieszczane na gram.pl, jako że w tej chwili korzystają jedynie z recenzji z GRYOnline.pl i CD-Action.
Marc odpowiedział, że coroczny proces oceny nowych źródeł recenzji rozpocznie się 15 grudnia i jeśli jesteście (jako redakcja) zainteresowani to prześle Wam kwestionariusz.
Myślę, że byłoby to dobrym pomysłem, aby recenzje z gram.pl miały zasięg, powiedzmy, międzynarodowy : )
Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Następnym razem gdy będziecie pisać artykuł o grach z kickstartera, może moglibyście napisać również o duchowym następcu serii Street Legal? Jestem fanem tej serii i bardzo bym chciał by ta zbiórka zakończyła się sukcesem a dodatkowy rozgłos na pewno by jej nie zaszkodził.
Link do kickstartera: https://www.kickstarter.com/projects/473961744/street-tuning-evolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przystoi redaktorowi portalu o grach pisac slow: Niestety, żadna kwota nie sprawi, by Charles użył młotka do walnięcia się w głowę zamiast zniszczenia konsoli. w oficjalnym newsie na Panstwa stronie? Czy osoby odpowiedzialne za redakcje zdaja sobie sprawe co ich redaktorzy pisza oraz aprobuja takie zdania? Ja rozumiem, ze kazdy moze miec wlasne zdanie, ale takie slowa kieruja redakcje gram w strone miejsca, ktore nie powinnismy nazywac perfumeria.

Czy Pan Piotr Bajda moze odpowiedziec co keirowalo go piszac takie slowa i czy podpada to juz do nawolywania do agresji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więc nie ma co liczyć że tak łatwo je oddadza na smartfony. A konwertujac gry z telefonow N poszerza swoja oferte, przez co wiecej graczy bedzie rozpatrywalo kupno ich handheldu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować