Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Far Cry 4 - Temat Ogólny

172 postów w tym temacie

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152012694786370&set=a.336368711369.156689.321526841369&type=1&theater

Pojawiło się na koncie Ubisoftu, a na fanpage''u Far Cry pojawiła się nowa grafika w tle i na avatarze. Czyli jest to jak najbardziej potwierdzona informacja ;)

Ewentualnie ja bym spodziewał się nieco innej okładki, bo faktycznie - jest ona dosyć dziwna, choć jeśli ten gość w różowym (:3) garniaku ma być kolejnym złym... nie wiem, mnie to zaskoczyła ta zapowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 18:17, Muradin_07 napisał:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152012694786370&set=a.336368711369.156689.321526841369&type=1&theater

Pojawiło się na koncie Ubisoftu, a na fanpage''u Far Cry pojawiła się nowa grafika w
tle i na avatarze. Czyli jest to jak najbardziej potwierdzona informacja ;)

Ewentualnie ja bym spodziewał się nieco innej okładki, bo faktycznie - jest ona dosyć
dziwna, choć jeśli ten gość w różowym (:3) garniaku ma być kolejnym złym... nie wiem,
mnie to zaskoczyła ta zapowiedź :D

Mam nadzieję żę tą okładkę zmienią na jakaś lepszą ;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy co uważamy za "lepszą okładkę". Jeśli będzie to ten typek siedzący na figurze buddyjskiej, co sugerować może coś w stylu "jestem bogiem" to jest ok. Mam tylko nadzieję, że wiedzą co robią i dadzą coś na poziomie trójki, a przy okazji odmiennego.

I raczej to fake nie jest. Ubisoft jest w stanie zapowiedzieć swoją grę od tak i wydać coś naprawdę dobrego. Tak się niekiedy im zdarza ;)

https://www.ubisoftgroup.com/comsite_common/en-US/images/pressrelease_downloadablemm_20140515_033108_ubisoftfy14earningsenglishfinaltcm99143210.pdf - tutaj jeszcze potwierdzenie w małym dokumencie o planach na ten i przyszły rok od Ubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 18:22, Muradin_07 napisał:

To zależy co uważamy za "lepszą okładkę". Jeśli będzie to ten typek siedzący na figurze
buddyjskiej, co sugerować może coś w stylu "jestem bogiem" to jest ok. Mam tylko nadzieję,
że wiedzą co robią i dadzą coś na poziomie trójki, a przy okazji odmiennego.

I raczej to fake nie jest. Ubisoft jest w stanie zapowiedzieć swoją grę od tak i wydać
coś naprawdę dobrego. Tak się niekiedy im zdarza ;)

Mam nadzieję również i pewnie Ty też że świat będzie lepiej zagospodarowany i będzie więcej do robienia niż w trójce, bo tam świat był duży ale hmm activity do robienia były na dość małym obszarze ;/. No i fabularnie niech będzie dłuższe, bo nie chce znów dostać sandboxa na 15h tylko minimum 25h :). P.S. Jęsli to nie fake to w tym roku otrzymamy jeszcze co najmniej 3 wielkie gry Ubi, WD, AC i FC 4 ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, ja się bawiłem przednio i naprawdę sporo czasu spędziłem na maksowaniu wszystkiego, co można. Nie wiem ile ostatecznie grałem, ale będzie gdzieś koło 30 godzin z pewnością plus potem Blood Dragon, którego liczę jako takie DLC do Far Cry''a i w sumie jego część, mimo że to standalone.

Na pewno będzie sporo wspinania się, przemieszczania się po linii wertykalnej, co może być super.

A to jeszcze takie małe przypomnienie: a pamiętacie jak to było w przypadku właśnie Blood Dragon? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było by wspaniale gdyby to była prawda, ale kurcze, ta okładka zupełnie mi nie pasuje do tej gry i może się to okazać fejkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 18:26, Muradin_07 napisał:

Czy ja wiem, ja się bawiłem przednio i naprawdę sporo czasu spędziłem na maksowaniu wszystkiego,
co można. Nie wiem ile ostatecznie grałem, ale będzie gdzieś koło 30 godzin z pewnością
plus potem Blood Dragon, którego liczę jako takie DLC do Far Cry''a i w sumie jego część,
mimo że to standalone.
Na pewno będzie sporo wspinania się, przemieszczania się po linii wertykalnej, co może
być super.

Wiesz maksowanie maksowaniem, gdy ja maksowałem to też sporo czasu na liczniku miałem ale chodzi o samą treść fabularną, ale pożyjemy zobaczymy, podobno twórcy się "ucza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 18:26, Gar napisał:

Było by wspaniale gdyby to była prawda, ale kurcze, ta okładka zupełnie mi nie pasuje
do tej gry i może się to okazać fejkiem.

Informacje są na oficjalnych profilach Ubi, to nie fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mnie ta okładka nie zdziwiła- Ubisoft ma poczucie humoru i być może ta częśc ma być czymś pomiędzy FC3, a Blood Dragon. Bardziej prześmiewcza, to by mi się podobało ;)
Co do zagospodarowania terenu - rzeczywiście sam teren mógłby by być trochę mniejszy, ale gęściej upakowany. W FC3 byly rejony, które w sumie widziało się tylko raz, a nawet takie, w które się w ogole nie zapuszczało. Sam odkrylem wszystkie znajdźki i warto było - trafiłem w wiele niesamowitych miejsc, mam nadzieję, że tu będzie podobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 18:34, pawbuk napisał:

W sumie mnie ta okładka nie zdziwiła- Ubisoft ma poczucie humoru i być może ta częśc
ma być czymś pomiędzy FC3, a Blood Dragon. Bardziej prześmiewcza, to by mi się podobało ;)

Ubi po prostu nie przewidziało, że Vaas będzie aż tak lubiany w FC3, więc teraz robią grę i będziemy mieli Vaasa 2, który będzie BARDZIEJ, WIĘCEJ, MOCNIEJ i będzie zapewne terkotał jak Handsome Jack w Borderlandsach. Oby nie przedobrzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Oby nie przedobrzyli.

Według mnie przedobrzyli już z samym wyglądem. :P Nie wiem co o nim myśleć... oryginalny typ jak na grę. Na razie wolę nie oceniać po jednej postaci, więc czekam na trailer, w którym zobaczymy go w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z miejsca Top 2 Na liście najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier ( bo na 1 Watch dogs ale już tylko niecałe 2 tyg ;) ) trójka była świetna więc licze na to że to też bedzie coś dobrego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 18:32, Dared00 napisał:

Informacje są na oficjalnych profilach Ubi, to nie fake.


W sumie racja :) no to nic tylko trzeba otwierać szampana :) Oho, i na innych stronach właśnie ogłosili o nadchodzącym FC4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 19:11, Dandzialf napisał:

Saints Row + Far Cry = Far Cry 4
Mam taką nadzieję :)

Dla mnie oby nie xd nie lubie Saints row ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż nie ograłem trójeczki.
Czekam na kolejną przecenę na steamie, bo lubię mieć wszystko w jego bibliotece.

Btw. czy wersja steam Far Cry 3 jest w pełni polska? Obiło mi się o uszy, że jest spolszczone....tylko menu. Ale coś nie chce mi się wierzyć, więc pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 18:22, Muradin_07 napisał:

Mam tylko nadzieję,
że wiedzą co robią i dadzą coś na poziomie trójki, a przy okazji odmiennego.

No właśnie tu jest problem - na poziomie trójki, ale jednak odmiennego :) Wiemy jak to w takich grach wygląda w jakichś 90% przypadków, kiedy fabuła, wyglądająca fajnie w zapowiedziach, okazuje się być na poziomie kiczowatego filmu sensacyjnego (akurat FC3 to nie dotyczy, tam opowieść IMO świetna).
Generalnie to rozchodzi mnie się o to, że nie lubię, kiedy już sama okładka nasuwa oczywiste pomysły na temat fabuły. Toż to od razu widać przecie, że ten gość w garniaku to jest ten "zły", zarozumiały bogaty pan pochodzący z kraju pierwszego świata, z drwiącym uśmieszkiem, który będzie trzeba mu zetrzeć z pyska. Pewnie kolejny handlarz żywym towarem albo inny lokalny watażka z armią najemników. Dobrze widzę, że gość ma zawleczkę na palcu od granatu, który trzyma w dłoniach ten klęczący biedak? Kolejny psychopata w takim razie. Wiadomo, to tylko obrazek, a ja sobie tak gadam, ale po prostu nie lubię, kiedy sama okładka podsuwa mi takie oczywistości, nawet jeżeli okaże się to czymś zupełnie innym :P

Ale na bohatera godnego miana następcy Vaasa wcale bym się nie obraził, bo gość był mistrzowsko zaprojektowany i zagrany. Rzadko kiedy zdarza się, że już po jednym trailerze można powiedzieć, że to na pewno jest "ten" gość, jakiego w grach nie było. No i sama gra ogólnie była bardzo dobra, multi zaskoczyło pozytywnie, co-op był jedynie słaby, ale to nieważne. Także o poziom rozgrywki można być spokojnym, ale daty 20 Listopada to ja bym nie brał za bardzo na poważnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować