Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Far Cry 4 - Temat Ogólny

172 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2015 o 00:23, Ecko09 napisał:

Jest w tej grze quick save? Pod którym klawiszem się kryje?

To nie te czasy :D Stan gry zapisuje się automatycznie, nie ma quick save/load. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra na xbox360 u wszystkich wygląda tak brzydko?
Szwagier ma nowego kompa i x360.
Odpaliliśmy na kompie i gra wyglądała bardzo ładnie; potem przełączenie na konsolę i masakra, taka pikseloza, że aż oczy bolą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2015 o 11:06, Citkowsky napisał:

Czy gra na xbox360 u wszystkich wygląda tak brzydko?
Szwagier ma nowego kompa i x360.
Odpaliliśmy na kompie i gra wyglądała bardzo ładnie; potem przełączenie na konsolę i
masakra, taka pikseloza, że aż oczy bolą:P


Nie oczekuj nie wiadomo jakiej grafiki od 8 letniego sprzętu, który przechodzi już na emeryturę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2015 o 00:23, Ecko09 napisał:

Jest w tej grze quick save? Pod którym klawiszem się kryje?

Nie podważałem klawiszy, nie wiem :P
Sąsiad poważał. Mówi, że nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co oni dali możliwość zapisu gry skoro po ponownym jej uruchomieniu i tak cofa mnie do ostatniego zapisu dokonanego automatycznie przez grę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 10:56, Ecko09 napisał:

Po co oni dali możliwość zapisu gry skoro po ponownym jej uruchomieniu i tak cofa mnie
do ostatniego zapisu dokonanego automatycznie przez grę...?

Bo to działa tak jak, np. w Tomb Raiderze. Zapisuje twoje osiągnięcia (znajdźki itp.), a nie pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem "fabułę" i chyba całą grę. Zostało mi jeszcze, co prawda, kilka szczegółów, ale nie za bardzo mi się chce za tym latać, skakać czy biegać. Normalnie by mi się chciało, gdyż wręcz muszę daną grę skończyć na 100%, ale w tym przypadku wygrała nuda i monotonia, plus jedno wielkie deja vu.

To tak, jakby tego samego kotleta pozbawić starej panierki, dać mu nową "otoczkę", powiedzmy wykulać w kawiorze i podać go w towarzystwie trufli. Będzie to wyglądać wykwitnie, łechtać zapachem i ekscytować niezmiernie, ale jak posmakujesz, smak starego kotleta wszystko popsuje. Ubisoft dał ci po prostu tym schabem w pysk. :P I, w sumie, mi też. :D

Po wytknięciu wad, pora na plusy. Swoboda działania, piękne widoki i brzęczyk. A i orły. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2015 o 11:51, Citkowsky napisał:

Ale nie sądziłem, że będzie aż taka różnica;)

Teraz, gdy X360 nie jest platformą docelową, tylko robi się konwersje, to jakość grafiki spadnie.
Zamiast robić optymalizacje, to usuwa się detale aż gra zacznie płynnie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 17:34, Kakarotto napisał:

Wczoraj skończyłem "fabułę" i chyba całą grę.

Ile masz godzin na liczniku? Ja już lekko ponad 16 (jeszcze gry nie ukończyłem) i bawię się dobrze chociaż rzeczywiście czasami monotonia dobija, szczególnie to zbieractwo. I jeszcze jedno pytanie, zakończenie. Dobre? Takie sobie? Złe? Tylko proszę, bez spoilów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 19:10, Ecko09 napisał:

Orły w plusach?!


A czy widząc grupkę piętnastu bojowników, biegających w kółko z okrzykiem "orzeł, orzeł" i walczących z nim zacieklej niż z wrogami, uśmiech nie pojawia się sam? Śmiech to zdrowie, więc orły są w plusach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 19:32, Damianuss1 napisał:

Ile masz godzin na liczniku?


Brakuje 11 minut do 35 godzin.

Dnia 03.01.2015 o 19:32, Damianuss1 napisał:

Ja już lekko ponad 16 (jeszcze gry nie ukończyłem) i bawię
się dobrze chociaż rzeczywiście czasami monotonia dobija, szczególnie to zbieractwo.


Weź sobie jeszcze wykup wszystkie mapy i wtedy odechce ci się zbierania definitywnie. :P

Dnia 03.01.2015 o 19:32, Damianuss1 napisał:

I jeszcze jedno pytanie, zakończenie. Dobre? Takie sobie? Złe? Tylko proszę, bez spoilów.


Szczerze? Myślałem, że coś się pominęło w tym zakończeniu (jakiś filmik na przykład), bo ktoś tam powiedział kilka zdań i

Spoiler

coś tam się dzieje :D

i tyle. Ogólnie IMO lipa, przynajmniej z tym zakończeniem, które wybrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 19:32, Damianuss1 napisał:

I jeszcze jedno pytanie, zakończenie. Dobre? Takie sobie? Złe? Tylko proszę, bez spoilów.


Ja tam się na zakończeniu zawiodłem. Zresztą podobnie jak w trójce. :D Uwaga! Lecą spoilery, przeczytasz sobie jak przejdziesz :D

Spoiler

Okazało się, że dwójka naszych kochanych przywódców Złotego Szlaku to niezłe kanalie i tyle :P

Powinno się skończyć tak, że
Spoiler

Ajay obczai, że Amita i Sajid (czy jak on tam) to kanalie, powinien ich zabić.Po śmierci Pagan Mina, Ayaj zbierał by się już do samolotu i zatrzymałaby go Bathra. Powiedziałaby coś w stylu "Ajay, nie odjeżdżaj, w Kyracie jest wiele do zrobienia. To państwo potrzebuje króla - mądrego i silnego". I to byłby happy end! A nie zostawili nas z poczuciem, że naważyliśmy bigosu i tyle. :P



EDIT:
Spoiler

A, i liczyłem na romans z Amitą... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp, Tobie też Rick. Nie chcę sobie psuć zabawy. Zakończenie 3 moim zdaniem całkiem fajne było, zapadało mi w pamięci więc nie jest źle.

Dotarłem do momentu kiedy możemy wejść na

Spoiler

arenę

. Mogę niszczyć wszystko i wszystkich, ale kiedy do akcji wkraczają miodożery... matko jedyna, ktoś chyba popełnił jakiś błąd dając tym zwierzętom taki power, no przecież one są silniejsze niż bengalskie tygrysy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować