Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Assassin`s Creed Unity walka nie zawsze będzie najprostszym rozwiązaniem

16 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

W poprzednich częściach Assassin’s Creed łatwiej było wybić cały oddział strażników niż próbować się przekraść. W AC Unity system walki został zaprojektowany od nowa - już nie będziemy niepokonani i często sytuacja zmusi nas do ucieczki.

Przeczytaj cały tekst "W Assassin's Creed Unity walka nie zawsze będzie najprostszym rozwiązaniem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu,ale jak się nie mylę to nie pierwszy raz kiedy twórcy obiecali przemodelowanie systemu walki na bardziej wymagający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to się nic nie zmieniło. Ciągle bashujemy jeden guzik i wprowadzamy kontrę. Innowacja, że hej ! Mnie AC znudził po III części. Ta gra jest nudna normalnie już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kusza w Brotherhoodzie i Revelations też była bronią cichą. Bitch please, walka nie będzie trudna bo w końcu wychodzi dla ich ulubionego targetu, casuali i konsolaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sanders-sama

Czy ty w ogóle wiesz o czym piszesz? W ogóle grałeś kiedyś w AC na konsoli i na PC? Bo jakbyś zagrał to byś wiedział dlaczego 88% nabywców AC na PC również gra na padzie. I uważasz, że chcą zrobić łatwiejszą walkę dla konsolowców?! No chyba dla PCtowców by się to raczej przydało. Pomyśl za nim coś napiszesz, albo chociaż zaznajom się z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 16:03, UnEsCo napisał:

Czy ty w ogóle wiesz o czym piszesz? W ogóle grałeś kiedyś w AC na konsoli i na PC? Bo
jakbyś zagrał to byś wiedział dlaczego 88% nabywców AC na PC również gra na padzie. I
uważasz, że chcą zrobić łatwiejszą walkę dla konsolowców?! No chyba dla PCtowców by się
to raczej przydało. Pomyśl za nim coś napiszesz, albo chociaż zaznajom się z tematem.


Grałem we wszystkie oprócz 4 na PC, próbowałem na padzie ale się nie dało... Nadal nie wiem dlaczego uważasz że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UnEsCo

Grają na padzie nie dlatego, że na klawiaturze jest trudniej. Na padzie jest "precyzyjniej" i "wygodniej", a przynajmniej tak słyszałem bo sam gram na K+M i jakoś nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 16:12, FeelThePoveR napisał:

@UnEsCo

Grają na padzie nie dlatego, że na klawiaturze jest trudniej. Na padzie jest "precyzyjniej"
i "wygodniej", a przynajmniej tak słyszałem bo sam gram na K+M i jakoś nie narzekam.


Gram na padzie od trójki i jest tak, jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu na padzie miało by się lepiej grać, niż na klawiaturze ? Od samego początku gram na klawiaturze i nie poczułem zgorszenia czy trudności. A próbowałem na padzie też, wiele razy, bo czasami nie chce mi się siedzieć przy kompie. I niestety, pady to jest beznadzieja. Tak samo jak w shooterach. Gałka ci myszki nie zastąpi. Za wolne i beznadziejne sterownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 16:54, vegost napisał:

A czemu na padzie miało by się lepiej grać, niż na klawiaturze ? Od samego początku gram
na klawiaturze i nie poczułem zgorszenia czy trudności. A próbowałem na padzie też, wiele
razy, bo czasami nie chce mi się siedzieć przy kompie. I niestety, pady to jest beznadzieja.
Tak samo jak w shooterach. Gałka ci myszki nie zastąpi. Za wolne i beznadziejne sterownie.


Ja myślałem tak, jak Ty ale dwa lata temu zacząłem grać w AC na padzie i od tamtej pory gram już tylko i wyłącznie na padzie od X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Grałem we wszystkie oprócz 4 na PC, próbowałem na padzie ale się nie dało... Nadal nie
> wiem dlaczego uważasz że się mylę.

To, że ludzie wymyślili sztućce nie oznacza automatycznie, że zawsze nie znajdzie się jakaś osoba woląca jeść rękoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 17:10, lis_23 napisał:

Ja myślałem tak, jak Ty ale dwa lata temu zacząłem grać w AC na padzie i od tamtej pory
gram już tylko i wyłącznie na padzie od X360.


Jeśli sterowanie jest dobre na PC, to nie widzę problemu i nie zmieniam na inny kontroler. W Dark Souls nie było takiej możliwości, żeby grać na klawiaturze, bo to była magia. Przy DSII jest poprawione sterowania i grałem nim. Ale dalej wole pada, bo tam się już przyzwyczaiłem, ale na PC też bym wymiatał. Tylko zawsze zapominam jak się zmienia na drugą broń, bo tam są miksy klawiszy z shiftem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować