Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii – Watch Dogs nadal liderem, Enemy Front daleko poza dziesiątką

22 postów w tym temacie

Adam Berlik

Watch Dogs kolejny, trzeci już tydzień z rzędu, zajmuje pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii – informuje organizacja Chart-Track. Zestawienie obejmuje jedynie dystrybucję pudełkową.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii – Watch Dogs nadal liderem, Enemy Front daleko poza dziesiątką" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Murdered: Soul Suspect został dość chłodno przyjęty, ale nie każdemu się dogodzi ;p.
"Za bycie najlepszą grą tego roku."
Chyba rozczarowanie roku. Gra jest niezła, ale nie oszukujmy się, najlepszą grą tego roku to to ona nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 13:25, wolverine napisał:

A tak swoją droga czemu publikujecie sprzedaż gier w UK a nie chociażby w Polsce :) ?

Bo z UK są takie dane, a z Polski nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu graczy właśnie jak na razie jest. Co do rozczarowania roku .. nawet tego nie będe komentował chyba że dla Ciebie wszystkie gry poniżej 90% na metacritic to rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 13:33, Morrdin napisał:

Dla wielu graczy właśnie jak na razie jest. Co do rozczarowania roku .. nawet tego nie
będe komentował chyba że dla Ciebie wszystkie gry poniżej 90% na metacritic to rozczarowania

Każdy ma swój gust i tyle ;). Ale widzę, że większość sugeruje się metacriticiem, zamiast mieć własne zdanie. No gra to rozczarowanie niestety, głównie przez zmarnowany potencjał i dość monotonną rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No i za co 1 miejsce ja się pytam?
"Najczęściej kupowana gra", co oznacza tyle że.... jest najczęściej kupowaną grą... i tyle. Nie że jest najlepsza, nie że ma najlepszą grafikę.... po prostu ludzie najczęściej ją kupują bo hype jest tak nakręcony że ludzie z ciekawości chcą w nią pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda gra ma wady ;) Dla mnie takie GTA IV było dużo bardziej monotonne od tej gry . Ja dostałem dokładnie to czego się spodziewałem i chyba tylko FC4 I AC:Unity mogą dla mnie stanowić konkurencje dla WD w kategorii gra roku . Ale to moje zdanie i każdy ma inne , dla mnie np dużym rozczarowaniem okazało się wychwalane pod niebiosa Dark Souls 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A tak swoją droga czemu publikujecie sprzedaż gier w UK a nie chociażby w Polsce :) ?
Może dlatego bo mieszka tam wielu Polaków którzy również grają i kupują tam gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HE co to za porównanie WD do EF ? 19 miejsce to i tak nie jest źle pierwsza dwudziestka, najdziwniejsze jest to iż osobiście posiadam oba tytuły i EF przeszedłem całego bez znudzenia a WD niestety mnie nudzi, tu też zakupiłem Mafie II bo była w promocji za 7,5zł:) Fajny jest WD ale nudny cały czas robi się to samo. Mimo to EF nie ma tej monotonii. Ale porównywać ich jako tako nie będę bo obie gry są innymi gatunkami i nie jest to dobry wzór na porównanie tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 16:49, M_Siwy napisał:

HE co to za porównanie WD do EF ?

Żadne, tylko stwierdzenie faktu.

Dnia 16.06.2014 o 16:49, M_Siwy napisał:

Fajny jest WD ale nudny cały czas robi się to samo.

EF to jakiś wyróżniający się jest?

Dnia 16.06.2014 o 16:49, M_Siwy napisał:

Mimo to EF nie ma tej monotonii.

To normalnie interesujące.

Dnia 16.06.2014 o 16:49, M_Siwy napisał:

Ale porównywać ich jako tako nie będę

Nikt tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 15:35, Yaboll29A napisał:

Może dlatego bo mieszka tam wielu Polaków którzy również grają i kupują tam gry.


Chyba jednak w Polsce mieszka ich więcej i tez kupują gry :)
Jak dla mnie znacznie ciekawsza jest sprzedaż gier u nas niż gdzieś za granicą. Dane są, ktoś tylko musiałby je zebrać. Ale ok,rozumiem że w Polsce nie ma firmy/organizacji która by się czymś takim zajmowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za to że to bardzo dobra gra i zdecydowanie najlepsza jak na razie w tym roku ;P
Gra jest slaba fabulranie.

Jak dla mnie to przecietny sredniak i wiele osob sie z tym zgodzi.
Ta gra jest nudna i fabularnie bardzo slaba , oczywiscie kazdy ma swoje zdanie i trzeba je uszanowac.
Sam widzisz opinie graczy to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 09:26, adam_wielki napisał:

Gra jest slaba fabulranie.

Jak dla mnie to przecietny sredniak i wiele osob sie z tym zgodzi.
Ta gra jest nudna i fabularnie bardzo slaba , oczywiscie kazdy ma swoje zdanie i trzeba
je uszanowac.
Sam widzisz opinie graczy to wystarczy.

Tak widzę ;) jednym się gra podoba , drugim nie , jeszcze inni twierdzą że GTA V może się chować więc jak przy większości gier opinie są dość zróżnicowane , to normalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 13:00, MisioKGB napisał:

No i za co 1 miejsce ja się pytam?

Za to, że było o niej głośno, a wydaje mi się, że nawet ten szum wokół downgrade'u napędził sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować