Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Pierwszy Age of Empires legalnie i za darmo do pobrania,czy to prawda?!.

9 postów w tym temacie

Kumple mówili mi,że podczas surfowania w google wyświetliły im się liczne miejsca skąd rzekomo za darmo można ściągnąć AoE,ale boją sie pobierać i wogóle wchodzić na te strony,bo niewiedzą czy to legalne.Ja również mam smaka na tę kultową gierkę,dlatego uderzam tu z pytaniem,które jest zawarte w temacie.Prosze o odpowiedź.Tzn czy pobranie AoE jest legalne?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 17:31, morthi napisał:

jest :)
http://www.direct2drive.com/

z tej strony mozesz pobrac wiele gier w tym najwieksze hity jak heroes 5 jak i obliviona :)co
tylko cie interesuje :)


Tak,tyle tylko,że to wszystko tam kosztuje.
Ale interesuje mnie odpowiedź na pytanie zawarte w temacie,więc napisałeś lekko nie na temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, myśle, że AoE niem ożna legalnie ściągnąć za darmo gdyż Cenega aktualnie go wprowadza do swojej serii Kolekcji Klasyki gdzie AoE już za darmo nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 17:38, Mistic napisał:

Hm, myśle, że AoE niem ożna legalnie ściągnąć za darmo gdyż Cenega aktualnie go wprowadza do
swojej serii Kolekcji Klasyki gdzie AoE już za darmo nie jest :P

Ha!,tak też myślałem wielkie dzięki,musz dać cynk qmplom. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

owszem na roznych serwisach sie gra pojawila juz dosc dawno bo z racji tego, ze aktualnie w mdozie jest AOE3 i dodatek za pasem o jedynce nikt nie mysli. Licza po prostu na brak reakcji ze strony tworcow ;]

Jak najbardziej NIE mozna legalnie pobrac tej gry z netu. Ale po co skoro mozna kupic z dodatkiem oryginal za 25zl(czasem i 20)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 17:46, kombesista napisał:

Sorry,że zrobię tu offtop,ale identyczne pytania mam co do pierwszego Ground Control.


Tutaj jest chyba taka sama sprawa jak z AoE - legalnie raczej za darmo tego nie ściągniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 17:47, Markus89 napisał:

> Sorry,że zrobię tu offtop,ale identyczne pytania mam co do pierwszego Ground Control.


Tutaj jest chyba taka sama sprawa jak z AoE - legalnie raczej za darmo tego nie ściągniesz...


Ha!,mylisz się!.
Właśnie,wygrzebałem jeden ze starych numerów CDA (9/2004) przy recenzji Ground Control II:Operation Exoduos
jest ramka z adnotacją,że pierwszą część GG można legalnie pobrać ze strony twórców.Na wp.pl tez właśnie przeczytałem,że można legalnie to ściągnąć z FilePlanet!.Brać i grać!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować