Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

King`s Bounty: Dark Side - Mroczna Siła - recenzja

16 postów w tym temacie

Ile można. Serio ktoś poza recenzentami gra jeszcze w te dodatki? Z drugiej strony - koszta produkcji są pewnie minimalne, więc nawet mierna sprzedaż może dawać zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legendę i dodatki przeszedłem po kilka razy. Mroczną Siłę też pewnie ukończę wielokrotnie. Tak to jest, jak jakaś formuła przypadnie do gustu. Wiadomo - chciałoby się jakichś większych zmian i nowego silnika, ale będzie na to miejsce w pełnoprawnej "dwójce" o ile powstanie. Na razie to co otrzymuję, sprawia mi sporo radochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem Legendę. Bardzo fajna gra. Wojowniczą Księżniczkę, to w połowie mi się znudziła.
Co do reszty, to nawet nie próbowałem. I raczej nie kupię, bo nie chce mi się. Swoją drogą moim zdaniem powinni wydać 2, a nie skupić się na EKSPLOATOWANIU Marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo dobra, wbrew pozorom nie jest to powtórka z rozrywki. Ciekawe nowe jednostki, jak również misje. Bawiłem się doskonale 9/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do schematu w walkach to można często zmieniać armie którą dowodzisz a
jeśli chodzi o poziom trudności to spróbuj se zagrać magiem na maksymalnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2014 o 21:49, Komentor napisał:

Co do schematu w walkach to można często zmieniać armie którą dowodzisz a
jeśli chodzi o poziom trudności to spróbuj se zagrać magiem na maksymalnym .


Tylko że magiem najłatwiej się akurat grało w pierwszych 3 rundach czarami robiłeś u wroga 80-75% mniej armii wroga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram we wszystkie części, włącznie z dodatkiem wg opowieści Mai Lidii Kossakowskiej. Fakt, że grafika prawie w ogóle się nie zmieniła, w dwóch ostatnich częściach są nowe grafiki przy nowych czarach, którewyglądają jak rysowane wg zdjęcia. Sam schemat się nie zmienił, choć dodano sporo nowych czarów i parę nowych jednostek W każdym razie nie zauważyłem, żeby po dwóch godzinach można było mieć armię z jednostek piątego poziomu. No, ale może się nie przykładałem. Na takie jednostki natknąłem się na początku gry, gdy nie mogłem ich zarekrutować ze względu na małą ilość punktów dowodzenia, a cofnąć się tam nie można. Na pewno można się przyczepić o wtórność, ale mi to nie przeszkadza. Drzewka rozwoju bohaterów zmieniają się w każdej części, zawsze są nowe czary i nowe jednostki czy nowe przedmioty. Szkoda tylko, że twórcy zrezygnowali z jaszczurów. Nie mam pojęcia dlaczego, bo to były świetne jednostki.
Szkoda, że gracze jakoś nie polubili edytora do tej gry. Z wyjątkiem moda do którejś części o nazwie Red Sands i może innych modów nie stworzono żadnej mapy, którą można byłoby ściągnąć. Lubię te gry, więc pograłbym sobie w coś nowego, nawet stworzonego przez graczy, a przecież wielu z nich nie można odmówić pomysłowości. Do tego, żeby pograć we wspomniane Red Sands trzeba mieć angielską wersję gry. Nie wiem czy zmiana języka może tu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Gra ktoś ?

Mam problem jestem na początku gry. Mam problem z ukończeniem misji dot. zęba smoka - idę z nim do króla ale on mówi że wilkołaki nie mogą nic dostać. (Nagrodą ma być księżniczka i pół królestwa - ze smokiem się umówiłem, że dam mu ją tą księżniczkę. Co robić dalej ? Smok czeka. A ząb musi do czegoś służyć bo piszę na nim dostarcz go do króla. :/

Pomoże ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Gra ktoś ?

Mam problem jestem na początku gry. Mam problem z ukończeniem misji dot. zęba smoka - idę z nim do króla ale on mówi że wilkołaki nie mogą nic dostać. (Nagrodą ma być księżniczka i pół królestwa - ze smokiem się umówiłem, że dam mu ją tą księżniczkę. Co robić dalej ? Smok czeka. A ząb musi do czegoś służyć bo piszę na nim dostarcz go do króla. :/

Pomoże ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Gra ktoś ?

Mam problem jestem na początku gry. Mam problem z ukończeniem misji dot. zęba smoka - idę z nim do króla ale on mówi że wilkołaki nie mogą nic dostać. (Nagrodą ma być księżniczka i pół królestwa) - ze smokiem się umówiłem, że dam mu ją tą księżniczkę. Co robić dalej ? Smok czeka. A ząb musi do czegoś służyć bo piszę na nim dostarcz go do króla. :/

Pomoże ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować