Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Nabór na Moderatorów forum gram.pl

92 postów w tym temacie

No jeśli ktoś sobie coś poważnego naskrobał lub też dość często był nagradzany to sam sobie takową stworzył, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 15:39, Tyler_D napisał:

Takich sytuacji się właśnie obawiałem. xD


Wątpię, by taka sytuacja się wydarzyła. Sito będzie gęstsze, niż najbardziej gęste.

A jeśli chodzi o sedno, jestem bardzo, ale to bardzo ciekawy, kto zostanie wybrany. Raczej ktoś z najstarszej lub starej gwardii, a może z nowszej albo najnowszej gwardii? W sumie, nie zdziwi mnie, gdy niebieskim panem zostanie ktoś, w ogóle mi nie znany. :P
W tym przypadku chętny musi zgłosić się sam, więc lwia część naszego archiwum forumowych antyków, jeśli nie całość, godnych tytułu Moderatora, w ogóle nie wykona jakiegokolwiek kroku. Ciekawe... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak Wojman został moderatorem. Też pojawiły się głosy, że nieznajomy, ja go pierwszy raz widziałem podczas prezentacji nowych modów. A okazało się, że po prostu udzielał się winnych tematach niż ja. :P Więc nieznany ze starą gwardią się nie wyklucza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 21:02, Rick napisał:

Pamiętam jak Wojman został moderatorem. Też pojawiły się głosy, że nieznajomy, ja go
pierwszy raz widziałem podczas prezentacji nowych modów. A okazało się, że po prostu
udzielał się winnych tematach niż ja. :P


To nie tylko kwestia innych tematów - Wojman udzielał się wtedy mało, uaktywnił się dopiero jako mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 21:02, Rick napisał:

Pamiętam jak Wojman został moderatorem. Też pojawiły się głosy, że nieznajomy, ja go
pierwszy raz widziałem podczas prezentacji nowych modów. A okazało się, że po prostu
udzielał się winnych tematach niż ja. :P Więc nieznany ze starą gwardią się nie wyklucza.


Wtedy były jeszcze inne czasy. Obecnie jedynie niedobitki starej i najstarszej gwardii się udzielają, wśród nich szukałbym kandydatów, ale jak pisałem, trzeba wyjść ze swoją inicjatywą, a kto ma na to czas? Priorytety życiowe przez te lata się poprzestawiały, a forum spadło głęboko w dół tej listy.

Z drugiej strony, nic nie wiem o tym forum, to, co wiedziałem już się przedawniło. Stara gwardia umarła, nowej nie znam, więc czekam na wyniki naboru. ;)

Zabawnym byłoby, gdy nikt się nie okazał godzien. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2014 o 21:22, Kakarotto napisał:

Wtedy były jeszcze inne czasy. Obecnie jedynie niedobitki starej i najstarszej gwardii
się udzielają, wśród nich szukałbym kandydatów...


Kurcze, ja wymienie osoby na placach jednej ręki, które jeszcze widuję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 21:34, Rick napisał:

Kurcze, ja wymienie osoby na placach jednej ręki, które jeszcze widuję. :P


Ze mną tak było, że dopiero niedawno mi się znów zachciąło pisać, chociaż przeglądałem regularnie. Ale jest parę osób, których mi brakuje (Fiarot, Monk of War, GeoT, Polish Werewolf....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 21:48, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Ze mną tak było, że dopiero niedawno mi się znów zachciąło pisać, chociaż przeglądałem
regularnie. Ale jest parę osób, których mi brakuje (Fiarot, Monk of War, GeoT, Polish
Werewolf....)


Ciebie Alexei to w ogóle nie było tyle czasy, że ho ho. Ale widziałem "twoją wymówkę" w którymś wątku, więc spoko. :D O rany... Modest Vermin, Human Ghost... w sumie też jakoś nie widuję osób z którymi byłem na zjeździe gram.pl. Kafar się jeszcze pokazuje, ale Stwora już nie widzę. Kamilosa i Lifara też nie. Ech, nostalgia mnie dopadła... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 21:14, rob006 napisał:

To nie tylko kwestia innych tematów - Wojman udzielał się wtedy mało, uaktywnił się dopiero
jako mod.


Społeczność gram.pl i wtedy i dzisiaj to nie tylko forum. I może faktycznie na forum udzielałem się nie za dużo, to jednak byłem aktywny na innych polach. Sam dość często podsyłałem długie maile o tym co moim zdaniem można by było poprawić i ulepszyć. I to też zostało docenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 21:53, Rick napisał:

Ciebie Alexei to w ogóle nie było tyle czasy, że ho ho. Ale widziałem "twoją wymówkę"
w którymś wątku, więc spoko. :D O rany... Modest Vermin, Human Ghost... w sumie też jakoś
nie widuję osób z którymi byłem na zjeździe gram.pl. Kafar się jeszcze pokazuje, ale
Stwora już nie widzę. Kamilosa i Lifara też nie. Ech, nostalgia mnie dopadła... :P


Wymówka... Życie po prostu, życie mnie dopadło;pp

@Prince Miki

A ja nadal będę się upierał, że kNot był najlepszym modem w historii (Wojman, nie obraź sie;).

A co do samego naboru, to ja osobiście nie sądzę, żeby w dzisiejszych czasach moderatorzy mieli dużo do roboty. Porządnego Trolla to już dawno tu nie widziałem, za to na serwisach sportowych mają "wyżerkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2014 o 23:22, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Wymówka... Życie po prostu, życie mnie dopadło;pp

Nie wiedziałem jakiego słowa użyć, więc napisałem w cudzysłowie. ;)

Swoją drogą racja, takiego porządnego trolla to już dawno nie było. Choć w sumie... jest za czym tęsknić? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 23:26, Rick napisał:

Nie wiedziałem jakiego słowa użyć, więc napisałem w cudzysłowie. ;)

Swoją drogą racja, takiego porządnego trolla to już dawno nie było. Choć w sumie... jest
za czym tęsknić? ;P


Przynajmniej pośmiać się czasem było z czego, a teraz to forum dla... "wapniaków"?:D

Dobra, koniec tego offtopu, bo nas Wojman pozabija:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kamilosa i Lifara też nie. Ech, nostalgia mnie dopadła... :P
Kamiloos czasami z rzadko coś skrobnie ale się zdarza a Lifar? Jeżeli mnie pamięć nie myli i jeżeli mówimy o tej samej osobie to chyba został zbanowany. Sorry ale nie chce mi się sprawdzać w statsach.

btw, ty byłeś na jakimś gramowym zlocie? Jakoś mi ten nick nic nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 15:36, Tyler_D napisał:

Kamiloos czasami z rzadko coś skrobnie ale się zdarza a Lifar? Jeżeli mnie pamięć nie
myli i jeżeli mówimy o tej samej osobie to chyba został zbanowany.


Owszem był zbanowany, ale w tej chwili - znaczy się od 2010 roku - nie jest. Myślę, że starczy tego off topic i skupmy się o dyskusji o naborze na Moderatorów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 23:14, Wojman napisał:

(...) Sam dość często
podsyłałem długie maile o tym co moim zdaniem można by było poprawić i ulepszyć. I to
też zostało docenione.


Gdy za pierwszym razem zostałeś wybrany Moderatorem, też napisałeś długiego maila w tej sprawie? I dlatego obecnie też trzeba napisać długiego maila, i przez to także, ma być wysyłany do ciebie? :D

Rozgryzłem cię czy tylko mnie poniosła wyobraźnia? :P

Edit: Te pytania są związane z naborem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2014 o 15:36, Tyler_D napisał:

btw, ty byłeś na jakimś gramowym zlocie? Jakoś mi ten nick nic nie mówi.

Byłem, w 2008 roku, w Bałtowie. ;)

A tak swoją drogą, to będzie to tych "kilku szczęśliwców" czy zależnie od zgłoszeń? Czyli np. mogą zostać wybrane 3 osoby, albo jedna lub żadna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 17:14, Rick napisał:

A tak swoją drogą, to będzie to tych "kilku szczęśliwców" czy zależnie od zgłoszeń? Czyli np. mogą zostać wybrane 3 osoby, albo jedna lub żadna?

Kogoś wybierzemy na pewno ;) Konkretna liczba "szczęśliwych zwycięzców" nie jest jednak z góry określona, może będzie to jedna osoba, a może dwie lub nawet trzy (choć to ostatnie jest mało prawdopodobne). Wiele będzie zależało od zgłoszeń i tego jak obiecująco będą się zapowiadać kandydaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować