Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us Remastered z okrągłym wynikiem sprzedaży

12 postów w tym temacie

No ja tam wczoraj znalazłem w Media Markcie ps4 z Tlou w pakiecie za 1599 zł i pomyślałem, że to bardzo dobry moment, żeby się dorzucić do tego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W newsie chyba chodzi tylko o gry od Sony, bo kilka tytułów od innych wydawców również przekroczyło milion sprzedanych sztuk na PS4 (według vgchartz takich pozycji jest łącznie 11).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No ja tam wczoraj znalazłem w Media Markcie ps4 z Tlou w pakiecie za 1599 zł i pomyślałem,
> że to bardzo dobry moment, żeby się dorzucić do tego wyniku.

Dokładnie z tej samej promocji skorzystałem. Chociaż mam na PS3 to jednak teraz zagrywam się w multiplayera na PS4 i świetnie się ze znajomymi bawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy moja lepsza połowa postanowiła kupić PS4 też poleciłem jej zestaw z TLoU : )
Swoją drogą, tak dobry wynik sprzedaży wcale nie dziwi. Gra jest po prostu świetna, a wersja poprawiona na PS4 to już w ogóle : )
Oby więcej takich gier, oby więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyczynilem się do tego osiągnięcia, kupując fizyczna kopię za 29£ (przestałem lubić polski dubbing w grach, odkąd zacząłem ciągle słyszeć tych samych aktorów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja również przyczynilem się do tego osiągnięcia, kupując fizyczna kopię za 29£ (przestałem
> lubić polski dubbing w grach, odkąd zacząłem ciągle słyszeć tych samych aktorów).

Ponoć dubb w Tlou to jeden z lepszych od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Moooras: grałem na PS3 i z przyzwyczajenia wersja angielska wleciała i napisy polskie. Natomiast z faktu iż raz tą grę przeszedłem, korcił mnie zakup na PS4. Zakupiłem, włączyłem język polski dubbing. Masakra, jest na prawdę świetny, nie spodziewałem się takiego poziomu. Mówię to śmiertelnie poważnie. Nie dość, że gra bardzo wysokich lotów to jeszcze polska ścieżka audio niczego sobie. Wydałbym chyba każde pieniądze na tę produkcję. Ta gra zasługuje na znacznie, znacznie większą sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski dubbing ma jedną dużą przewagę nad angielskim- głos Ellie. Po prostu idealny dla nastolatki. W wersji oryginalnej słychać że to głos 30-latki, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No ja tam wczoraj znalazłem w Media Markcie ps4 z Tlou w pakiecie za 1599 zł i pomyślałem,
> że to bardzo dobry moment, żeby się dorzucić do tego wyniku.
Ja również, ponadto Xim4 zachęcił mnie do zakupu konsoli :) także czekam teraz na Destiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam :) Dodam jeszcze, że po ostatnim patchu zniknęła paskudna krew wyciekająca z trupów w postaci czerwonej plamy. Teraz po postrzale są piękne rozbryzgi. Gra jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować