SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Widać filmik się niespecjalnie spodobał. Fakt, nic niezwykłego. Ale znajomi zawsze się śmieją z mojego gruchota, że mogę 200 na wstecznym jechać, itp. Może by było śmieszniej, jakby mijał mnie rowerzysta, a ja na liczniku bym miał 120 mph (przy okazji 120 mil to niecałe 200 km)? Może innym razem. Choć wątpię.

PS. Tak, geniusze. Mam zepsuty prędkościomierz. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<rycerz> czlowieku wlasnie pobilem rekord, nie sprzatalem w pokoju przez 2 tygodnie
<frost> jakbym ja nie sprzatal w pokoju przez tydzien, to moglbym uprawiac wspinaczke wysokogorska na fotelu

20100615144336

20100615144347

20100615144357

20100615144423

20100615144451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 23:47, Mohair napisał:

Polska jest jednak wspaniałym krajem - rzadko gdzie można znaleźć aż takich patriotów
i optymistów, nieprawdaż?...


Gdyby mnie jakiś ankieter spytał czy wierzę w wygraną naszej drużyny, to wziąłbym go za idiotę i dla jaj odpowiedziałbym, że tak. Zatem nie ma co dziwić się wynikom :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mejla dostałem:)

Ja przypominam że powódź to jeden z trzech znaków dla Narodu:
Znak pierwszy - na wieść o locie LK na wiec na grobach katyńskich mgła zapadła na Smoleńsk - znak zignorowano
Znak drugi - na wieść o pochówku LK na Wawelu wulkan wyrzycił pył uniemożliwiający przylot osobistości - znak Polacy zignorowali
Znak trzeci - na wieść o kandydaturze Jarosława na Prezydenta wody zalały Polskę - nie zignorujcie tego.znaku bo to już ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 20:00, Ostrowiak napisał:

Pf. To czwarty ostateczny uber znak to Lepper z doktoratem, wtedy będzie armagiedun.


Słyszałem, że ma bronić jakoś w 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się