SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2013 o 21:24, Tyler_D napisał:

Wybaczcie - może i to będzie suche dla niektórych ale ja z tego po prostu nie mogę. :-D

http://www.youtube.com/watch?v=epCqnLn6G7k

Nie ma sucharów, są tylko ciołki które uważają że jak Oni coś widzieli to wszyscy widzieli.
A ptak z miejsca bije pewnie 90% współczesnej popowej sceny muzycznej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 22:44, Ventil napisał:


Zastanawia mnie o co dokładnie chodzi w tym jego biznesie? Chyba tak to można nazwać, skoro oferuje acziki z gier za kilkaset dolców. Jaka jest korzyść z tego dla kupujących? Są za to jakieś punkty, które można wymieniać na gry czy co? Pytam, bo kontakt z PS mam sporadyczny i ciekawi mnie jak to działa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 14:25, nightfaler napisał:

E-penis ONLY


I za to ludzie gotowi są płacić nawet 1000$? (zakładając, że ktoś to kupuje, ale pewnie tak, skoro takie ceny). Nie rozumiem już dzisiejszego świata ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 14:28, Wszystkozajete napisał:

I za to ludzie gotowi są płacić nawet 1000$? (zakładając, że ktoś to kupuje, ale pewnie
tak, skoro takie ceny). Nie rozumiem już dzisiejszego świata ;/

Ja ostatnio miałem niezłe zdziwko gdy zajrzałem do sklepiku w WoWie oferującym mounty i pety, jeden mount kosztował praktycznie 80 zł (20 euro) to prawie tyle co dwumiesięczny abonament XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 14:33, Hubi_Koshi napisał:

Ja ostatnio miałem niezłe zdziwko gdy zajrzałem do sklepiku w WoWie oferującym mounty
i pety, jeden mount kosztował praktycznie 80 zł (20 euro) to prawie tyle co dwumiesięczny
abonament XD


Już pomijam praktycznie zerową satysfakcję z posiadania takiego aczika nie zdobywając go samemu (przecież na tym to ma polegać). Nawet za darmo bym nie chciał bym mieć osiągnięcia, którego sam nie zdobyłem, a tu jeszcze płać za to grubą kasę. Jak widać na dzisiejszym rynku potrafi się stworzyć popyt na naprawdę dziwne rzeczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 14:54, Wszystkozajete napisał:

Już pomijam praktycznie zerową satysfakcję z posiadania takiego aczika nie zdobywając
go samemu (przecież na tym to ma polegać). Nawet za darmo bym nie chciał bym mieć osiągnięcia,
którego sam nie zdobyłem, a tu jeszcze płać za to grubą kasę. Jak widać na dzisiejszym
rynku potrafi się stworzyć popyt na naprawdę dziwne rzeczy ;D

Zaprawdę, cała przyjemność z posiadania achievemneta to właśnie świadomość że się go samemu zdobyło i można się chwalić kumplom którzy też w to grają. W sumie może to i ma sens bo można się pochwalić nie zdradzając jednak że się komuś za to zapłaciło. Poza tym ludzie obecnie ciągle gdzieś gonią i się śpieszą się więc nie mają czasu. Stąd np. wszelkie oferty levelowania postaci czy golda w takim WoWie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiązując do tematu...

Niepotwierdzone info od kumpla : mBank wprowadził w swojej bankowości internetowej... achievementy. Tak. Dokładnie to. Osiągnięcia na koncie bankowym. Zarzeka się że w tym tygodniu się zorientował gdy robił przelew.

Jutro zamyka konto i szuka innego :D

EDIT : oł shit, its tru http://www.mbank.pl/indywidualny/serwis-transakcyjny/mgra/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 15:49, zadymek napisał:

Cóż, gamifikacja świata postępuje ;)

Ona istnieje od dawna, wojskowi przecież mają własne Achievementy nazywane Medalami XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mój przyjaciel powiedział, że wierzy w ludzi. Zawsze podziwiałem tę wiarę, zważywszy jak ludzie potrafią być oszukani. Przeglądam sobie zimowe promocje i trafiłem na coś takiego

http://s22.postimg.org/oh9ew77lt/Promocje_steam.png

WUJKU GABE, UFAM TOBIE

http://linkdeadgaming.files.wordpress.com/2012/04/saint-gaben.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe i zabawne. Tylko z jednej strony owe skrypty właściwie od zawsze były widoczne we wszystkich CoDach więc to jakby nie jest żadna nowość. Mnie się nowy CoD mocno średnio podoba mówiąc delikatnie ale to z innych względów. Niemniej jednak materiał daje radę. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się