SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

O Kwasach widzę gramowy świat zapomniał.... ostatni post niby dwa miesiące temu. Choć rzeczywisty czas to prawie dwa miesiące. Pies to gryzł ale ogólnie to nigdy nie było tu takiej posuchy. Wcale mnie to nie dziwi.... Chcąc nie chcąc do dopiero Kwas :D :D w Kwasach

Ale.... gramowy świat zapomniał o tym temacie ale czy pamiętacie serię wielkich mixów youtube ? :D

https://www.youtube.com/watch?v=-zjLGL33MrY to tak nostalgicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2015 o 19:19, Kirabaxior napisał:

Mocarny kanał :) Żarty w fajnym stylu, styl inny niż to co do tej pory widziałem.

A żebyś wiedział. Taki bardziej na poziomie a nie jakaś Śmiechawa TV.... widziałem to u znajomka. Ten kawał nie sprzedaje żartów nawet z poziomu suchara.... to wręcz mąka jest... tego nie da się jeść. ;/ czytaj oglądać i słuchać.
Czerstwość na poziomie zapomnianych wsi przez bóstwa :#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2015 o 18:28, Braveheart napisał:

A żebyś wiedział. Taki bardziej na poziomie a nie jakaś Śmiechawa TV.... widziałem to

Ja sie nie wypowiem, bo jestem z Podlasia :P Mieszkają kilkadziesiąt kilometrów ode mnie i tam kręcą filmy. Ci goście ostro wyśmiewają się z takiego Podlaskiego wizerunku i życia. Pewnie musiałbyś tutaj zamieszkać by to zrozumieć, gdzie idąc przez Białystok wszędzie słychać disco-polo, a gdy z flachą w ręku wchodzisz do nieznanego towarzystwa, to jesteś ich przyjacielem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2015 o 00:11, Kirabaxior napisał:

Ja sie nie wypowiem, bo jestem z Podlasia :P Mieszkają kilkadziesiąt kilometrów ode mnie
i tam kręcą filmy. Ci goście ostro wyśmiewają się z takiego Podlaskiego wizerunku i życia.

Auto ironia ? Autokrytyka ? hmmm do you ? ;-)

Dnia 26.11.2015 o 00:11, Kirabaxior napisał:

Pewnie musiałbyś tutaj zamieszkać by to zrozumieć, gdzie idąc przez Białystok wszędzie
słychać disco-polo, a gdy z flachą w ręku wchodzisz do nieznanego towarzystwa, to jesteś
ich przyjacielem :P

Widzisz, Ty to wiesz bo stamtąd pochodzisz.... i pewnie wiedzą to też wszyscy ci z Twoich stron.
Ale czy wie albo może wiedzieć to ktoś z innej strony kraju. Że tak to ujmę. Jam jest "łest sajdowiec" ;-)
Druga strona kraju. Zachodniopomorskie wita. Szczecin i okolice. Do Rajchu mam naprawdę niedaleko :P
Więc tego nie wiem ale już wiem dzięki Tobie. Ale śmiechawa to i tak dla mnie czerstwość. Wiele odcinków robionych na zasadzie "dlaczego ja" i to jest jeszcze lajkowane :#
No sorry Panie, ale jak sobie chcę zrobić bekę z tego typu produkcji i z aktorzyn tam występujących to oglądam prawdziwe "dlaczego ja?" albo trudne sprawy ;-)
A i tak najlepsze są pamiętniki z wakacji i odcinek z mięsnym jeżem :D
Masz... przypomnij sobie ten wspaniały i wyborny specjał
https://www.youtube.com/watch?v=RH44nVDsxsU#t=0m26s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2015 o 03:28, Braveheart napisał:

Ale czy wie albo może wiedzieć to ktoś z innej strony kraju. Że tak to ujmę. Jam jest
"łest sajdowiec" ;-)


No gusta guściki - w moich rejonach jest to zabawne - i sam się z tego śmieje :D widzę w tych filmikach historie pisane rodem z małych podlaskich wiosek, gdzie wszyscy po skończonej robocie wyciągają wódę, bo nie ma co robić wieczorem po pracy.

Mnie za to na przykład nie śmieszy taki Karol Paciorek, który jak już nie ma jak być śmieszny to wspomina o Radku Kotarskim, czy pranksterzy których śmiesznośc kończy się na zapytaniu "srasz?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2015 o 12:36, kuba9876543210 napisał:

Hahaha, próby samobójcze, hahahhhaha, zmiana płci, haha pozwy i odrzucenie rodziny...
A na serio: to ma być kwaśne, zabawne, coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się