Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w gramsajtach piszczy #108 - Urodziny Steam, Simsy i futurystyczny wilkołak

16 postów w tym temacie

Michał Grabowski

W ubiegłym tygodniu na Gramsajtach mogliście poznać co o jedenastych urodzinach Steam może powiedzieć jeden użytkownik z trzech perspektyw, dowiedzieć się jak wstępnie prezentuje się The Sims 4, a także pojawił się konkurs związany z asasynami. Zapraszam na kolejne podsumowanie gramsajtowej aktywności!

Przeczytaj cały tekst "Co w gramsajtach piszczy #108 - Urodziny Steam, Simsy i futurystyczny wilkołak" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi! :)

Teoretycznie mówi się, że nie zawsze ilość znaczy jakość, ale też nie raz Gramowicze pokazywali, że potrafią wrzucać na swoje Gramsajty wiele ciekawych tekstów w tygodniu. Aż ciężko było te najciekawsze wrzucać do podsumowania tyle tego było, a każde warte wyróżnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy opcja wysyłania pytań na maila zmniejsza liczbę zainteresowanych? ;p

A z innej beczki - chętnie bym zrobił wywiad z kandydatem, który się nie zakwalifikował. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Na pewno łatwiej jest to zbierać niż po całym forum szukać odpowiednich postów z pytaniami ;)

Co do swojego wywiadu - zawsze po coś ma się swojego Gramsajta... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 22:04, Kadaj napisał:

A z innej beczki - chętnie bym zrobił wywiad z kandydatem, który się nie zakwalifikował. ;d


To byłby chyba najnudniejszy wywiad ever ;D

- Co się stało po wysłaniu zgłoszenia?
- Dostałem maila, że niestety odpadłem.

KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to miłe, że znowu został wyróżniony mój wpis. :) Uprzedzam jednak, że to był już ostatni odcinek "FPS" - nie planuję kolejnych odsłon z tej serii, przynajmniej przez wiele wiele miesięcy.

PS Wczoraj udostępniłem kolejny obszerny artykuł, tyle że na na innym blogu (na konkurencyjnej stronie). Zastanawiam się, czy bo go nie przerzucić również tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 22:11, Muradin_07 napisał:

Nie wiem. Na pewno łatwiej jest to zbierać niż po całym forum szukać odpowiednich postów
z pytaniami ;)

No w sumie... Przynajmniej moderator nie znajdzie autora pytań. ;d

@up
Jej, jacy mało kreatywni jesteście. A gdzie opowieść o pocie, łzach i niespełnionych marzeniach? #dlaczegoja ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że nadal możecie wysyłać nam swoje pytania do nowych Moderatorów. Do środy myślę, że będzie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze było jajko, przeca to prosta odpowiedź, kiedyś wszystko jak powstawało to pierw było dzieckiem, potem stare se zostało. Pierw była jaskiniokura, potem dinokura, a teraz jes kura - ostatni etap ewolucji - już nic nowego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2014 o 12:22, Muradin_07 napisał:

Przypominam, że nadal możecie wysyłać nam swoje pytania do nowych Moderatorów.

I co z tymi wywiadami? ;p

Nikt pytań nie wysłał? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, będą prawdopodobnie w następnym tygodniu. Głównie nie chciałem robić większego zamieszania ze względu na to, co się przez ostatnie dni działo. Już teraz emocje nieco opadły, więc myślę że można się za to zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować