Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Dziewiąte urodziny gram.pl - świętuj razem z nami!

264 postów w tym temacie

Ty też witaj. ;) Ha ha, pamiętam, jak kiedyś jeden gościu napisał do kogoś "jesteś *******!" (ocenzurowałaś przekleństwo), a Ty nie odpisałaś mu klasycznie "Degrad -2", tylko "a Ty wywrotowcem". :D Nie jestem typem lizusa, ale teraz taką moderację można już tylko powspominać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 20:52, TYHE napisał:

Dziewięęęć lat minęęęęłooooOOOoo jak jeeedeeeeen dzieeeEEeeń... ;)
Pozdrawiam Sol (biedna Sol, daliśmy sie jej pewnie we znaki, ale to dlatego że była zaangażowana,
ona naprawdę BYŁA z nami moderatorami i z nami userami), cedricka, bywalców DSzLSz, weteranów
forum (bo młodsi to już zapewne nie wiedzą, kim jestem)!
Miło mi, że jeszcze kilka osób mnie pamięta.
A będąc w [OLA] czasem biję Tequatla z [gram] ;)


Koniec świata :D
Witaj, co u Ciebie słychać, ojć dawno Ciebie tutaj ie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się idzie naprzód, czasami mam wrażenie że idzie zbyt szybko ;)
Ja jeszcze pamiętam tego warna od Ciebie, jakiego dostałem, a to tyle czasu temu było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 21:13, Isildur napisał:

Zgadza się idzie naprzód, czasami mam wrażenie że idzie zbyt szybko ;)
Ja jeszcze pamiętam tego warna od Ciebie, jakiego dostałem, a to tyle czasu temu było
;)

No bo wiesz, są warny i warny :]
Za naszych czasów (^_^) lubiliśmy pokazać osobowość, dowcip i ludzie to pamiętają. *
Też z kolegami ** masz okazję nadawać moderacji na forum fajny styl, pod warunkiem że show nie przeważy nad stroną merytoryczną.

* choć niektórzy pewnie bardziej są anty-fanami, lecz cóż zrobić...
** może nie wszystkimi kolegami, ale kilkoma na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 20:52, TYHE napisał:

Dziewięęęć lat minęęęęłooooOOOoo jak jeeedeeeeen dzieeeEEeeń... ;)
Pozdrawiam Sol (biedna Sol, daliśmy sie jej pewnie we znaki, ale to dlatego że była zaangażowana,
ona naprawdę BYŁA z nami moderatorami i z nami userami), cedricka, bywalców DSzLSz, weteranów
forum (bo młodsi to już zapewne nie wiedzą, kim jestem)!
Miło mi, że jeszcze kilka osób mnie pamięta.
A będąc w [OLA] czasem biję Tequatla z [gram] ;)


O bogowie, cuda się dzieją - witaj, TYHE, już myślałem, że nigdy Cię tu już nie uświadczymy :)
Co to za [OLA]? Brzmi jak jakieś MMO, które warto by poznać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 21:15, HumanGhost napisał:

A się każdemu na wspominki zebrało. :-D


To chyba dobrze prawda? Zwłaszcza, że to dobre wspomnienia :)

@TYHE

Dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji dziewiątych urodzin gram.pl życzę sobie oraz innym forumowiczom, aby starzy forumowi wyjadacze, których część odwiedziła ten temat, zostali z nami na dłużej i pomogli w ożywieniu forum i przywróceniu mu dawnej chwały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 22:07, Gumisiek2 napisał:

Z okazji dziewiątych urodzin gram.pl życzę sobie oraz innym forumowiczom, aby starzy
forumowi wyjadacze, których część odwiedziła ten temat, zostali z nami na dłużej i pomogli
w ożywieniu forum i przywróceniu mu dawnej chwały ;-)


Dołączam się, bo w sumie nie mam nic lepszego do dopowiedzenia, więc wybacz Gumisiek, że tak Ciebie wykorzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet sama Arcyksiężna objawiła!!! Wielkie święto nastąpiło! Trzeba KM namówić, by najprzedniejsze swe wywary wytoczył ze swego laboratorium :D

Gdzieś się o Pani podziewała, Matko nazwy Akademii TQ? ;)

(I tu następuje wielkie zdziwienie młodych forumowiczów, o czym ja tu wypisuje) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że całe gramowy nieboskłon pełen powracających gwiazd :) Zjazd rodzinny (prawie ) jak na wigilię Bożego Narodzenia!
Forum Gram Reaktywacja?!

Jeszcze tylko trailer nakręćcie (albo wpadnijcie grupowo/telefonicznie) na proGram do Lukasa & Myszy i będzie pełnia totalna.

A właśnie - coś tam produkują czy zapomnieli o urodzinkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 22:58, Martimat napisał:

A właśnie - coś tam produkują czy zapomnieli o urodzinkach?


Nie zapomnieli, coś się ponoć szykuje z tego co wiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 22:58, Martimat napisał:

Jeszcze tylko trailer nakręćcie (albo wpadnijcie grupowo/telefonicznie) na proGram do
Lukasa & Myszy i będzie pełnia totalna.

A właśnie - coś tam produkują czy zapomnieli o urodzinkach?


A co ty chcesz od dziadków :P Ledwo mogą nagrywać Pr0gram, a ty ich jeszcze popędzasz no nagrywania specjalnej edycji z ikonami forum? :P Pozwól odpoczywać brodaczom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyjątkowy dzień, więc możesz sobie pozwolić na skopiowanie moich życzeń ;-) Mam nadzieję, że prezentem od gram.pl będą nie tylko odświeżone GramSajty, ale i kilka zmian na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to normalnie zlot starej gwardii się zrobił, hehe :D
Żeby zobaczyć takie nicki jak Soleila, Sephirath, Szerszeń, Kukowsky i inni ... nieźle, nieźle! Poczułem się prawie jak za starych czasów :)

Skąd sie wziąłem na gramie? Widzę, że jestem tu już 2941 dni, czyli szmat czasu. Zdaje się, że zarejestrowałem się, bo wyczaiłem chyba w CDA reklamę, że tylko na gramie będzie dostępna specjalna edycja Company of Heroes, w skrzynce po amunicji. I zdaje się, że miałem parę kodów na wPLNy :)
Stare dobre czasy gimbazy, człowiek nie miał jeszcze wtedy stałego łącza :D Spamowało się, pisało głupoty, forum żyło, ludzie ścigający się by być w topce postów na dany dzień, w topce miesięcznej, masa ludzi, trolle, gramowa impreza urodzinowa! To były czasy, aż sie łezka w oku kręci :) Eh, tak wiele dobrych forumowiczów odeszło!

Teraz to siędzę dla dosłownie paru tematów na forum, głównie tego o anime i mandze, bo trzyma tam się jedna zgrana ekipa. Poza tym trochę czytam, ale to co było przeminęło już bezpowrotnie niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować