Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja - Inkwizytor i Towarzysze na nowym zwiastunie

36 postów w tym temacie

Brak romansu z Lelianą boli mnie strasznie.. wydaje się że tylko ta Sera będzie jedynym ciekawym towarzyszem z którym da się romansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 20:09, Noma napisał:

Brak romansu z Lelianą boli mnie strasznie.. wydaje się że tylko ta Sera będzie jedynym
ciekawym towarzyszem z którym da się romansować.

Nie dali możliwości romansu ze względu na relacje, jakie mógł mieć Warden. Podobnie z Morrigan i Alistairem. Sera z kolei będzie tylko dla pani inkwizytor.

Widać znowu Hawke w trailerze (przez chwilę w 2:19-2:21). Być może przez jakiś czas będzie za nami tam podążać. Ciekawe w ogóle, ile pomysłów wykorzystali z tego anulowanego dodatku do DA2, Exalted March.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie to tłumaczenie "mogła mieć romans z Warden''em" denerwuje, mogła albo nie mogła. Wiele osób wybrało właśnie Alistara czy Morrigan. Ja wybrałem Lelianę akurat ale co z tego. W normalnym życiu nie szukałbyś nowej miłość bo kiedyś tam 9 lat temu (czy ile to minęło poprzez DA2), miałeś ukochaną osobę która nagle poszła w świat Bóg wie gdzie ? Raczej nie, prawda? Każdy chyba chce mieć tą osobę bliską i być kochanym.. A w szczególności Leliana którą zapamiętałem z DA:O, przecież to była dobra, naiwna dziewczyna która łatwo się zakochała w Warden''ie i wdawała się w romanse. Zawsze wydawała mi się taką dziewczyną która by szukała nowej osoby z którą może się związać.. Moim zdaniem zj@#$li to strasznie i zmienię je tylko gdy w grze zobaczę scenę gdzie Leliana zwierza się Inkwizytorowi, że Warden/ka była jej najbliższą osobą i nadal ją kocha bla bla bla..

Co do Sery, to wiem że będzie ona tylko dla pani inkwizytor co akurat mi jest obojętne bo i tak gram zawsze płcią piękną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiadomo, osobowość Leliany trochę przez te lata się zmieniła. Na jednym z demonstracyjnych gameplayów (ten z zamku Redcliffe) wydaje się być bardziej brutalna, w porównaniu do jej zachowania z DA1. Wychodzi na to, że przez te 10 lat (bo chyba tyle minęło od pierwszej części) jej osobowość uległa przemianom niezależnym od decyzji Wardena. Fakt, naiwnie to zabrzmi, jeśli Leliana (romansowana w jedynce) wciąż będzie tak wspominać o Wardenie/ce :)

Dnia 21.10.2014 o 21:16, Noma napisał:

Co do Sery, to wiem że będzie ona tylko dla pani inkwizytor co akurat mi jest obojętne bo i tak gram zawsze płcią > piękną.

No to odwrotnie niż ja, bo zawsze wybieram postać męską. Mojemu inkwizytorowi zostaną do wyboru Cassandra i Josephine (z czego ta pierwsza wydaje się lepszą opcją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Brak romansu z Lelianą boli mnie strasznie.. wydaje się że tylko ta Sera będzie jedynym
> ciekawym towarzyszem z którym da się romansować.

Z trupią twarzą >< Wygląda ona gorzej niż Strzyga( po przemianie)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bla bla bla a w tle ciągła kolorowa walka, rozbłyski i siekanina.
Gra pewnie będzie fajna, ale te trailery wcale do mnie nie przemawiają. Przekaz, który odbieram, to "kolorowa sieczka", a to trochę za mało jak na cRPG jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol to jedyna gra która zaczyna interesować przy oglądaniu kolejnych materiałów.
Wszystko inne aż boli.
Bo jak można w kółko grać w to samo ale w gorszym wydaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako nie pasuje mi ten caly Dragon age !.Brakuje w niej tego czegos.Tej magji i tego serca !.Taka typowa gra Rpg ( Hack and slash moim zdaniem po tych trailerach ;] ) zrobiona przez amerykanow dla amerykanow z gimnazjum hehe.

To nie Elder Scrolls ani zaden tam Baldurs Gate czy Wiedzmin nawet.Dziwnie ta gra wyglada.Wszystko takie piekne i wymalowane.Wszyscy maja wlosy na zelu ;].Bleee.Nie tak sobie wyobrazam FANTASY ;].
We Wladcy pierscieni filmie wszystko mialo serce i dusze i wygladalo realistycznie a zarazem fantastycznie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> bla bla bla a w tle ciągła kolorowa walka, rozbłyski i siekanina.
> Gra pewnie będzie fajna, ale te trailery wcale do mnie nie przemawiają. Przekaz, który
> odbieram, to "kolorowa sieczka", a to trochę za mało jak na cRPG jak dla mnie.


Dokladnie ;].Jakas taka dziwna ta Dragon Age !.Nie moj typ Fantasy.A uwielbiam Fantastyke ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak mnie to tłumaczenie "mogła mieć romans z Warden''em" denerwuje, mogła albo nie mogła.
> Wiele osób wybrało właśnie Alistara czy Morrigan. Ja wybrałem Lelianę akurat ale co z
> tego. W normalnym życiu nie szukałbyś nowej miłość bo kiedyś tam 9 lat temu (czy ile
> to minęło poprzez DA2), miałeś ukochaną osobę która nagle poszła w świat Bóg wie gdzie

I to jest problem tego, że BioWare zdecydowało się pominąć postać Strażnika przy okazji Inkwizycji jednocześnie rezerwując ważne role w fabule dla OBU jego potencjalnych LI.

Tym samym nasikali sobie do piwa zarówno u fanów romansu z Lelianą, jak i Morrigan. O ile z tego drugiego są jeszcze w stanie wybrnąć mglistym tłumaczeniem o przechodzeniu przez Eluvian (tyle, że co wtedy w grze robi sama Morrigan? Czy nawiąże do romansu/posiadania dziecka ze Strażnikiem?), to w przypadku Słowika temat jest nie do (sensownego) uratowania. Bo przecież nie mówimy o jakimś paziu, ale bohaterze Fereldenu, postaci, zdaje się, cholernie istotnej dla całego uniwersum DA. Ciężko kupić fakt, że po prostu "oddalił się w niewiadomym kierunku", olewając wszystkich byłych towarzyszy.

Tak swoją drogą i już zupełnie abstrahując od tematu - miałem nadzieję, że BioWare zrobi coś totalnie szalonego i stworzy erpega z nie jednym i nie dwoma, ale TRZEMA głównymi bohaterami w drużynie (Inkwizytor + Hawke + Strażnik). To by było coś, szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, przyznam ze nie najlepiej wypadła ona na tym trailer''ze. Ale pozostałe postacie żeńskie z którymi będzie można romansować również nie grzeszą pięknością. A poza tym, spójrz na to zdjęcie..

http://www.dragonage.com/media/cache/full/content/dam/ea/DragonAgeInquisition/news/06092014/sera-news-screenshot.jpg

Ja, jako prosty facet jestem już kupiony za te za przeproszeniem "wary.." wiadomo kogo. :D
A swoją drogą wydaje mi się że ona będzie jedną z tych zabawniejszych i ciekawszych postaci coś w stylu Varric''a, Zevran''a czy Izabeli. Zresztą już mały przedsmak mieliśmy na tym trailer''ze właśnie pokazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku wszystko to wygląda mało zachęcająco. Zupełnie inaczej podchodziłem do premiery DA:O. Materiały były ciekawsze, miały to coś. Tutaj nie zachwyca zupełnie nic. Za dużo fajerwerków, wybuchów itd. Zbyt chaotycznie i cyrkowo jak dla mnie.
Niech każdy mówi co chce, ale ja nadal bardzo miło wspominam Origin, który gdzieś po drodze został wyprany ze wszystkiego co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> poza tym, spójrz na to zdjęcie..
>
> http://www.dragonage.com/media/cache/full/content/dam/ea/DragonAgeInquisition/news/06092014/sera-news-screenshot.jpg
>
> Ja, jako prosty facet jestem już kupiony za te za przeproszeniem "wary.." wiadomo kogo.
> :D

Możesz sobie być kupiony za dowolną kwotę - z Serą poromansują tylko kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikogo nie bawi to jak wygląda twarz Byka w porównaniu z jego masywną sylwetką? ^^ Oraz czyżbym był pierwszym który zauważył że chyba będzie ponowny powrót do Ostagaru? (sosny, barykady, zamki i śnieg)

Co do Leliany i braku romansu z nią... Dzisiaj się właśnie zastanawiałem jak to z nią będzie, skoro najwyraźniej z Cullenem będzie można romansować... Obstawiałem że romans będzie dostępny, jeśli wgra się stan gdzie Warden z nią nie romansował, bo inaczej trochę to śmieszne że taka wielka miłość itp, a tutaj nowy bohater się pojawia i ma postać z jedynki w dupie. Zwłaszcza że gdy

Spoiler

poświęciłeś się na końcu to w epilogu było że popełniła samobójstwo by być z Tobą

, co jest bzdurą kompletną bo przecież ona żyje nie ważne co się zrobi... W sumie cieszę się że nie będzie z nią romansu i pozostanie wierna, to już nie ta sama naiwna dziewczynka z Początku, o nie :)

@Arcling
Jeśli te gdybania o Koryfeuszu są prawdziwe, to obecność Szarych Strażników, Wardena i Hawke'a jest jak najbardziej uzasadniona, gdyż to
Spoiler

Dark Spawn

i będzie trzeba go rozwalić. Hawke był odpowiedzialny za
Spoiler

wypuszczenie go

więc tym bardziej będzie musiał pomóc z tym bałaganem. Ciekawe też czy wyjaśni się gdzie obaj bohaterowie przebywali skoro nikt ich nie mógł znaleźć. Nadal zastanawiam się dlaczego Cassandra poszukiwała go w dwójce.. Czyżby właśnie dlatego że go
Spoiler

wypuścił

? Chyba nie, bo to DLC było traktowane jak poboczna przygoda.... Poboczna przygoda która będzie pewnie związana z fabułą DA:I znając EA/BW :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 00:23, TFClecho napisał:

Możesz sobie być kupiony za dowolną kwotę - z Serą poromansują tylko kobitki.

Pisał przecież, że będzie grał kobitką :P Na marginesie, największy wybór romansów dostały właśnie elfka i człowiek - Cullen tylko dla kobiet tych ras i Solas jedynie dla elfki.

No trochę szkoda, że Warden w ogóle w grze się nie pojawi. Bohaterowie poprzednich części nie musieliby być kompanami, ale fajnie by było zobaczyć jak biorą oni udział w finałowej bitwie. Z Wardenem ten problem, że nie miał głosu i było sporo zmiennych w postaci różnych ras/pochodzenia oraz możliwych zakończeń, z możliwością zastąpienia go w dodatku nowym bohaterem przysłanym z Olrais, w przypadku śmierci poprzedniego. Nie wiadomo jeszcze, na jak długo Hawke się w grze się pojawi. Jego/ją zresztą o wiele łatwiej wprowadzić do gry, bo to postać z głosem, jedna rasa i wybrać można w Keep będzie jedną z 3 osobowości, takie jakie były w dialogach. Tu już jak najbardziej dałoby się zrobić kompana, nawet jeśli tylko tymczasowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować