Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podsumowanie roku 2014 - wzloty i upadki na Kickstarterze

6 postów w tym temacie

Każdy ma prawo robić ze swoimi pieniędzmi, to na co ma ochotę.
Jeżeli ktoś czuje potrzebę, chce dzielić się, wspierać, dofinansowywać lub wręcz finansować, nieistniejące produkcje, to tylko jego sprawa.
Ja nie wpłacam na kickstartera, niczego nie oczekuję i nie żałuję.
Jak się coś pojawi i mnie zainteresuje to pieniądze wydam.
Gdybym natomiast czuł, że jakaś firma/firemka potrzebuje pieniędzy na jakiś super pomysł/grę, to prędzej dałbym wpłatę nie oczekując produktu w zamian, niż płacić, czekać i narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żadnego projektu nie wsparłem, ale zakupiłem Ouya (rewelacyjny kawałek sprzętu - rozpatruję to pod kątem cena/jakość - za nieco ponad 200zł jest więcej niż ok), Spintires, Divinity a w zeszłym tygodniu Elite. Dla porównania z gier od dużych wydawców kupiłem tylko Premium do BF3, BF4 dostałem do k. graf. i okazał się niegrywalnym crapem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wsparlem T:ToN ($45) w ramach ktorego dostalem WL2 oraz PoE + 1 xpack ($65). Bedzie co bedzie. Jak wyjdzie to super gitara bo bede miec gre jaka chcialem duzo ponizej ceny jaka bedzie miala + inne bonusy. Nie wyjdzie? Wiedzialem na co sie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto by jeszcze przygotować podobny artykuł nt. programu Early Access, który częściowo również wiąże się z crowdfundingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować