Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might & Magic III HD - recenzja

59 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2015 o 22:17, aope napisał:

Sugerujesz, że jeśli ktoś grał w HOMM3 w czasach, gdy miała ona premierę, teraz ma 30+
lat na karku i kompletnie nie ma ani czasu ani ochoty szukać w sieci jakiś modów, babrać
sie z nimi próbując uruchomić grę przy której spędził kiedyś te kilkaset godzin, to jest
"herosowym Januszem"? A idź pan wiesz gdzie.

Ojoj, czyżby tak bardzo dotknęła Cię moja wypowiedź? Wiesz już w takim wypadku, jakie kompleksy musisz u siebie leczyć. ;)
Tak, jest "herosowym Januszem", bo pewnie gra sposobem "szybko budujemy do kapitolu!", ergo nie umie grać za dobrze. Napisałem to zresztą w cudzysłowie nie bez przyczyny - między innymi po to, żeby nadgorliwcy nie czepiali się mnie na siłę. Nie pomogło. ;)
Ja jestem na przykład tanecznym Januszem i nie uważam tego za powód do wstydu, bo chyba każdy ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie?

Dnia 03.02.2015 o 22:17, aope napisał:

Co ma rozegranie kilku scenariuszy i poprzestanie na tym do niewielkiej ilości włożonej
pracy? I co to znaczy "jak za pełnoprawny produkt"? To HoMM3 HD nie jest pełnoprawnym
produktem?

Tyle zabawy oferuje podstawka, tym bardziej dla człowieka, który już kiedyś dostępne mapy przerobił. Dodatki i rozszerzenia (dodatkowe kampanie, generator map losowych, nowe miasto i stworki, więcej scenariuszy) zapewniły grze dodatkowe lata (świetlne, żebyś mógł się do czegoś przyczepić) żywotności - głównie wspomniany generator map na multi, którego powszechnie używa się na różnorakich turniejach i wokół którego stworzono trochę zasad turniejowych.
Pełnoprawny produkt to gra stworzona przez studio od podstaw, a nie raptem poprawienie teksturek i podrasowanie trochę grafiki. Jest to zwykłe żerowanie na cudzym pomyśle, za który żądają 15 euro - istnieje multum dobrych gier o takiej samej cenie premierowej, gdzie producent musiał wykazać się jakąś wizją artystyczną, pomysłem i poświęceniem, aby stworzyć grę, zamiast kraść dorobek innego studia.

Dnia 03.02.2015 o 22:17, aope napisał:

Przypomina mi się pitolenie tych wszystkich nastolatków co to myslą że są cool, bo w
kilkanaście lat po premierze takiego Baldurs Gate czy HoMM odpalili je na modach i wow.
Oczywiście w tym pierwszym przypadku też jeździli po wersji EE. Że niby tez dojenie z
kasy, że mody, że na GOGu to samo. Zabawne.

Historia bez przesłania. Zabawne.
Naście lat już dawno nie mam, w Heroesy 3 grałem i pamiętam jeszcze z wersji premierowej (kiedy kosztowały 200 zł). Nie rozumiem, co to ma do rzeczy.

Dnia 03.02.2015 o 22:17, aope napisał:

Tzn. jakich? Takich że wydają coś, co stary fan może odpalić bez godzin szukania po sieci
jakiś modów?

Jeśli wpisanie prostego hasła w Google i ściągnięcie 10 Mb pliku zajmuje Ci godziny, to zaczynam odczuwać żal z Twojego powodu. Więcej czasu zmarnowałeś na odpisywanie na mojego posta.

Dnia 03.02.2015 o 22:17, aope napisał:

W co może zagrać w dobrej jakości od razu po zakupie?

Jeśli dobrą jakość utożsamiasz z trochę ulepszoną oprawą graficzną, znowu - moje kondolencje.

Dnia 03.02.2015 o 22:17, aope napisał:

Że ktoś nie chce siedzieć
z lupą przy monitorze, a chce mieć dostęp do multiplayera, odświezonej oprawy i Steam
Workshop a w drodze do pracy zrobić sobie kilka tur na tablecie? Straszne praktyki, faktycznie.

Wymieniłeś dokładnie te plusy, które ja wymieniłem, więc to chyba logiczne i oczywiste, że dla osób traktujących je za priorytet zakup może okazać się dobrą inwestycją, dla całej reszty - nie.

Dnia 03.02.2015 o 22:17, aope napisał:

Rozumiem, że grasz bez moda "HD"? Bo inaczej według swoich własnych słów nie jestes do
końca normalny.

Nie, "geniuszku". Było tu poruszane wielokrotnie, że mod HD nie zmienia grafiki, a samo skalowanie rozdzielczości. Techniczne rzecz ujmując grafika jest ta sama. ;)
Poza tym HD mod upraszcza przerzucanie jednostek i wprowadza kilka innych drobiazgów, czyniąc rozgrywkę przyjemniejszą i bardziej płynną.

Dnia 03.02.2015 o 22:17, aope napisał:

> Niestety cała reszta to krok w tył

To jest oryginalny HoMM3. Jaki krok w tył?

W porównaniu do całego dorobku HoMM 3, wypuszczonych do niego dodatków, modów i usprawnień, wydawanie samej podstawki to regres. Wszystko trzeba Ci tłumaczyć jak krowie na rowie?
Uprzedzam pretensje: wymówki i usprawiedliwienia, że nie mają kodów źródłowych mnie nie interesują - dla mnie, jako klienta, liczy się efekt końcowy i dostarczony produkt.

Dnia 03.02.2015 o 22:17, aope napisał:

Patrzysz z pogarda na podstawkę trójki przystosowaną do dzisiejszego sprzętu? Współczuje.

Gdyby trójka nigdy nie ujrzała światła dnia i miała swoją premierę dzisiaj w tej postaci, prawdopodobnie śpiewałbym na jej cześć peany. Może też bym ją olał, bo nie byłaby niczym odkrywczym - nie wiem.
Wiem natomiast, że w stosunku do gołej trójki poczyniono przez lata wiele zmian, które uczyniły z niej jeszcze lepszą grę. Wracanie do gorszego pierwowzoru jest co najmniej nieuzasadnione (oprócz niektórych osób, które nad życie cenią sobie plusy wymienione przeze mnie wcześniej, a także wydawcy, dla którego uzasadnieniem jest łatwo nabita kabza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2015 o 21:11, Jaracz napisał:

Wow, zaszalałeś. Odniosłeś się do różnic graficznych pomiędzy HD a HD modem, co już przynajmniej
kilkukrotnie zostało wyjaśnione w tym wątku, natomiast olałeś całą resztę wypowiedzi
swojego rozmówcy.

Olałem resztę, bo odniosłem się głównie do bzdury wygłoszonej przez wspomnianego przez Ciebie rozmówcę, który mimo tego, iż różnica była wyjaśniana w tym wątku wielokrotnie, uparł się, że efekt moda i edycji HD jest taki sam.

Z recenzji wyszedł tekst mocno subiektywny co nie dziwi, ale przed publikacją przydałoby się chociaż dać ją komuś do sprawdzenia, żeby uniknąć błędów merytorycznych. Bo taki "recenzent" napisał, że mod HD robił dokładnie to samo i olał oficjalną informację odnośnie braku dodatków z zawiści chyba wrzucając do tekstu chciwą (w domyśle) politykę marketingową wydawcy. Potem wspomniane przez kogoś "Janusze" czytają takie nierzetelne całkowicie stronnicze informacje (czego w recenzji powinno się uniknąć, no ale każda opinia jest przecież subiektywna) i powtarzają w ciemno bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak za pół roku Ubi każe wam zapłacić po 10 euro za Armageddon''s Blade i Shadow of Death to inaczej będziecie śpiewać. Zamiast się trochę przyłożyć, to tak jak w przypadku M&MH6 dostajemy produkt wybrakowany który ma się jak najszybciej sprzedać i zarobić na nostalgii.

Pieprzę nostalgię, przez nią nadal wierzę, że z M&MH7 coś jeszcze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2015 o 15:15, Kaerobani napisał:

A może kupują, bo nie wiedzą, że co jest dla nich dobre?

A może kupują dlatego, że doskonale wiedzą czego chcą?

Dnia 03.02.2015 o 15:15, Kaerobani napisał:

Jest to zwykłe żerowanie na cudzym pomyśle, za który żądają 15 euro - istnieje multum dobrych gier o takiej
samej cenie premierowej, gdzie producent musiał wykazać się jakąś wizją artystyczną, pomysłem i
poświęceniem, aby stworzyć grę, zamiast kraść dorobek innego studia.

Jakie "kraść"? Licencja należy do nich i mogą sobie robić z tym, co im się podoba. Poza tym - nie podoba się wersja HD? To jej nie kupuj, wersja z GoGa nigdzie na razie się nie wybiera. To nie produkt dla fanów H3, bo oni mają juz pierdyliard wydań tej gry, tylko dla nowych graczy lub dla osób, które chcą pograć na innych platformach niż PC. A za samo przeportowanie gry na te platformy już się należy te 15 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 09:04, luzac napisał:

Jak za pół roku Ubi każe wam zapłacić po 10 euro za Armageddon''s Blade i Shadow of Death
to inaczej będziecie śpiewać.

Nie będziemy, bo te dodatki w 99% nie zostaną nigdy wydane, bo nie ma materiału źródłowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 09:04, luzac napisał:

Jak za pół roku Ubi każe wam zapłacić po 10 euro za Armageddon''s Blade i Shadow of Death
to inaczej będziecie śpiewać.


Tak. Powiedzą "Musisz kupić, bo jak nie to wiemy gdzie mieszkacie".

Co to z w ogóle za podejście? Jak wydadzą Wolfenstein 3D za 300 euro to ich sprawa. Jak wydadzą Pong za pisionc dolarów to ich sprawa czy im się to opłaci. I jeśli ja będę chciał to kupić to kupię. Ciebie do tego nikt nie zmusza.

Chyba że chcesz rozpocząć wojnę przeciw wyzyskowi i w ramach wielkiego buntu nie kupić. I hejtować wszystkich, którzy nie daj Boże kupią w tej barbarzyńskiej cenie. Na pewno aż w pięty pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że autor spodziewał się nie wiadomo, czego po wersji HD i w dodatku pozwala sobie na porównanie wersji Heroes III RoE do wersji Complette. Miałem przyjemność gry w wersję oryginalną Heroes III jeszcze na windowsie 98 i stwierdzam, że różnic jest sporo. AI na niektórych mapach jest bardziej agresywne i 2x złapało mnie z „opuszczonymi gaciami”, bo nie spodziewałem się takiego zachowania. Warto zwrócić uwagę, że wprowadzono najnowszy patch optymalizujący balans np. Archanioły kosztują 5000 złota + 2 klejnoty zamiast tylko 5000 złota. Usprawnienia typu naciśnięcie spacji i po raz kolejny wejście do budynku dodawało z tego, co pamiętam dopiero SoD, (choć pewnie nic nie stało na przeszkodzie żeby się pojawiło w wersji HD). Idąc dalej wielu twierdzi, że wersję HD zastąpi HD Mod, który jedyne, co robi to dostosowuje ekran do wielkości ekranów panoramicznych poprzez zmniejszenie wszystkiego na ekranie, przez co dostaje się taki śmieć jak ostatni screen z polem walki w tej recenzji. Grałem w r rozdzielczości 1920x1200 i nie miałem z tym problemów. Oczywiście nie obyło się bez problemów np. zła animacja Czempiona, brak muzyki w filmach, źle zapętlona muzyka w grze, problemy z płynnością, ale Ubi reaguje na błędy i na dniach powinien pojawić się patch. Niestety największym błędem jest brak dodatków, ale mam nadzieje, że jak się „kasa będzie zgadzać” do wydadzą i dodatki. Na tą chwilę jest to ciekawy projekt odświeżający grę, a jeśli wydadzą dodatki to będzie to wielki powrót mistrza, a HD mod odejdzie w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 09:39, Henrar napisał:

Jakie "kraść"? Licencja należy do nich i mogą sobie robić z tym, co im się podoba.

Aha! Jak mają licencję, to wszystko wporządero!
W sytuacji, w której ktoś by nieudolnie żerował na Twoim dorobku intelektualnym lub artystycznym i psuł dobre imię marki, którą tworzyłeś od podstaw przez lata, bo kupił licencję, też wszystko byłoby okej! ;)

Dnia 04.02.2015 o 09:39, Henrar napisał:

Poza
tym - nie podoba się wersja HD? To jej nie kupuj, wersja z GoGa nigdzie na razie się
nie wybiera.

Nie zamierzam, tak samo jak nie zamierzam krępować się w wypowiadaniu swojej opinii. Chcesz komuś kneblować usta, to udaj się... w odpowiednie ku temu przybytki. ;)

Dnia 04.02.2015 o 09:39, Henrar napisał:

To nie produkt dla fanów H3...

Dokładnie, to produkt skierowany do antyfanów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopę lat Bumber :)

Dnia 03.02.2015 o 12:03, Bumber napisał:

Ale premiera odświeżonej wersji była dla mnie zaskoczeniem. Bardzo pozytywnym, bo przypomniałem
sobie o produkcji, z którą spędziłem kilkaset godzin, często ze znajomymi przy jednym
komputerze. Dzięki remake''owi mogłem odpalić grę z lat młodzieńczych, która wygląda...
dokładnie tak, jak ją zapamiętałem. Na pewno są różnice względem oryginału - grafika
została poddana liftingowi, tu i ówdzie elementy graficzne są inne. Tylko co z tego?
Nie odpalę starej wersji i nie będę porównywać map szczegół po szczególe. Wersję HD mogę
porównać z tym, co pamiętam - a jest to obraz bardzo subiektywny.

Subiektywność nie ma tu nic do rzeczy.
Remaster nie ma dwóch dodatków, edytorów kampanii, wsparcia modów oraz, najważniejszego : świetnego generatora map. I nie trzeba instalować starej wersji by się o tym przekonać (choć wtedy na pewno będzie się dało to odczuć)
No ale oczywiście kosztuje jednak jakieś 30-40 zł wiecej od złotej edycji którą nadal można dostać.

Dnia 03.02.2015 o 12:03, Bumber napisał:

Z mojej perspektywy remake trafił w dziesiątkę. Nie brakuje mi bardzo dodatków, choć
pamiętam, że były ciekawe i urozmaicały rozgrywkę. Najważniejsze, że mogę odpalić podstawkę
i pograć w stare, dobrze znane mapy. Po raz któryś, ale ciągle sprawia to przyjemność.
Tym większą, że mogłem pokazać tę grę i zagrać wspólnie z młodszymi członkami rodziny,
mającymi po kilkanaście lat - zupełnie jak ja, kiedy odkrywałem po raz pierwszy produkcję
3DO.

Co prawda nie moja sprawa, serio, nie bede miał pretensji jeśli nie odpowiesz, albo napiszesz że jestem wścibski...
... ale co stoi na przeszkodzie żeby odpalić właśnie tę starą wersje ? Przecież na Win7, a nawet win 8 bez problemu się uruchamia, a nawet jesli nie masz plyt, dostaniesz ja za grosze czy to w wersji pudełkowej, czy w postaci instalki z dystrybucj cyfrowej.
Po płacić 3 razy wiecej za nową wersję która jest po prostu uboższa ?

Dnia 03.02.2015 o 12:03, Bumber napisał:

Ze wspomnieniami, subiektywnymi odczuciami polemizować się nie da. Mam jednak wrażenie,
że Autor recenzji nie jest targetem Ubisoftu w przypadku tej produkcji. Natomiast ja
jestem. I zupełnie nie przeszkadza mi to, że po 15 latach zapłacę "drugi raz za to samo".
Dla jednych to samo - dla mnie nie. Bo za sentymenty można zapłacić całkiem sporo i wcale
nie żałować.

Ja nie muszę płacić.
Nigdy nie pozbyłem się swoje złotej kolekcji.
Grę mam w paru kopiach na pendrivach, kopiach zapasowych i dwóch komputerach.
Innymy słowy, targetem są Ci którzy o grze zapomnieli :D A przynajmniej tak mi się wydaje. Bo każdy fan, albo po prostu gracz który ją lubi nigdy się jej nie pozbył a jesli już, to raczej nie czekał na zbawiciela w postaci Ubisoftu, tylko sobie kupił ponownie za grosze w sieci.

Nie mówiąc o pirackich wersjach które przy dzisiejszych łączach ściągną się w pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 12:50, SAdam21 napisał:

Warto zwrócić uwagę, że wprowadzono najnowszy
patch optymalizujący balans np. Archanioły kosztują 5000 złota + 2 klejnoty zamiast tylko
5000 złota. .

Ty chyba faktycznie dawno nie grałeś bo te dwa klejnoty wprowadził drugi dodatek(albo pierwszy, napewno jednak nie wersja od Ubisoftu)
>Niestety największym błędem jest brak dodatków,

Dnia 04.02.2015 o 12:50, SAdam21 napisał:

ale mam nadzieje, że jak się "kasa będzie zgadzać" do wydadzą i dodatki. Na tą chwilę
jest to ciekawy projekt odświeżający grę, a jeśli wydadzą dodatki to będzie to wielki
powrót mistrza, a HD mod odejdzie w zapomnienie.

Nie wydadzą bo zgbuli kod źródłowy. A jak się nagle znajdzie to znaczy że łżą w żywe oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 11:16, Darkstar181 napisał:

Kopę lat Bumber :)

Szmat czasu, Darkstar! Miło Cię znów widzieć/czytać ;)

Dnia 05.02.2015 o 11:16, Darkstar181 napisał:

Subiektywność nie ma tu nic do rzeczy.
Remaster nie ma dwóch dodatków, edytorów kampanii, wsparcia modów oraz, najważniejszego
: świetnego generatora map. I nie trzeba instalować starej wersji by się o tym przekonać
(choć wtedy na pewno będzie się dało to odczuć)
No ale oczywiście kosztuje jednak jakieś 30-40 zł wiecej od złotej edycji którą nadal
można dostać.

Moim zdaniem subiektywność gra tutaj główną rolę :) Zgoda - wersja jest uboższa, bo nie ma dodatków i wszystkiego, co zostało wydane po opublikowaniu podstawki (oprócz łatek do niej). Ale kurczę, mogę pograć w podstawkę w full HD i to mi się podoba :)

Dnia 05.02.2015 o 11:16, Darkstar181 napisał:

Co prawda nie moja sprawa, serio, nie bede miał pretensji jeśli nie odpowiesz, albo napiszesz
że jestem wścibski...
... ale co stoi na przeszkodzie żeby odpalić właśnie tę starą wersje ? Przecież na Win7,
a nawet win 8 bez problemu się uruchamia, a nawet jesli nie masz plyt, dostaniesz ja
za grosze czy to w wersji pudełkowej, czy w postaci instalki z dystrybucj cyfrowej.
Po płacić 3 razy wiecej za nową wersję która jest po prostu uboższa ?

Uboższa w kontent, ale nie wygląda tak jak ta gra, którą pamiętam :) Mod HD nie działa na mnie, a odpalenie gry w małym okienku niewiele pomaga.

Dnia 05.02.2015 o 11:16, Darkstar181 napisał:

Ja nie muszę płacić.
Nigdy nie pozbyłem się swoje złotej kolekcji.
Grę mam w paru kopiach na pendrivach, kopiach zapasowych i dwóch komputerach.
Innymy słowy, targetem są Ci którzy o grze zapomnieli :D A przynajmniej tak mi się wydaje.
Bo każdy fan, albo po prostu gracz który ją lubi nigdy się jej nie pozbył a jesli już,
to raczej nie czekał na zbawiciela w postaci Ubisoftu, tylko sobie kupił ponownie za
grosze w sieci.

Nie mówiąc o pirackich wersjach które przy dzisiejszych łączach ściągną się w pół godziny.

Okej, rozumiem Twoje argumenty i po części trafiają one do mnie.

Zapłaciłem drugi raz za to samo - zgoda. Niestety podstawka po kilku przeprowadzkach gdzieś mi się zapodziała. Został mi tylko dodatek SoD. Być może na jednej płytce razem z podstawką, nie wiem.

W każdym razie chciałem zagrać w Heroesy jeszcze raz, bo trochę o tej grze zapomniałem - i tutaj znowu zgoda, bo ta edycja jest chyba skierowana to takich jak ja. Bo jestem skłonny zapłacić nawet za okrojoną wersję, ale wyglądającą dobrze - a nie przeskalowaną za pomocy moda HD.

Najbardziej ucieszyłoby mnie, gdyby Ubi wydał w HD wszystkie dodatki razem z podstawką. I myślę, że w takiej sytuacji wielu krytyków remake''u by ubyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2015 o 12:20, Bumber napisał:

Najbardziej ucieszyłoby mnie, gdyby Ubi wydał w HD wszystkie dodatki razem z podstawką.
I myślę, że w takiej sytuacji wielu krytyków remake''u by ubyło :)

No i tu z kolei Ty mnie masz :)
Owszem, gdyby wydali z dwoma dodatkami i generatorem map sam bym sie skusił. Zwłaszcza że za sprawą steama byłoby tez pod dostatkiem graczy do wieloosobowego trybu, choć ta gra jest stworzona do gorących pośladków (NIE COOPA :D ) przy jednym komputerze.

Ale jak zobaczyłem że za 60 zł dają jedynie podstawkę to podziękowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście się nie zgadzam co do tego że lepsza jest mapa z wersji zmodowanej. Dużo przyjemniejsza dla oka jest ta z wersji HD, widziana z bliska, mająca lepsze modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z recenzją w całej rozciągłości. Nie ma to jak po raz kolejny zarobić na tytule.!
Szału ni ma a płacić trza gdzie mody są za darmo.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem cała kampanie i w osiagnieciach na steamie nie mam zaliczonej kampani "osowbodzenie" ale dostawalem achievementa po kazdej bo jest siedem kampanii i tyle mam osiagniec a na steamie jest 8

dodam ze mam podwojnie osiagniecie wojenny zamet tylko ze jeden po stronie tatalii a drugi krewlodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

największym błędem jest pozostawienie kampanii z bugami "balansu", które były już usunięte w AB(częsciowo) i SoD. (np. pozwalanie na takie spelle jak lot czy teleportacja, wypadanie z leża smoków anielskich skrzydeł, albo w ostatniej kampanii nieograniczony czas 1 misji (w kolejna wchodzisz z 8 bohaterami lvl 40+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 09:04, luzac napisał:

Jak za pół roku Ubi każe wam zapłacić po 10 euro za Armageddon''s Blade i Shadow of Death
to inaczej będziecie śpiewać. Zamiast się trochę przyłożyć, to tak jak w przypadku M&MH6
dostajemy produkt wybrakowany który ma się jak najszybciej sprzedać i zarobić na nostalgii.

Pieprzę nostalgię, przez nią nadal wierzę, że z M&MH7 coś jeszcze będzie.

Kupię z przyjemnością... ;) wspaniale się bawię, a HD Edition to prawdziwe HD (a nie śmieszkowata HD Edition, co robi z pola gry jakieś punkciki, na które trzeba patrzyć z lupą w ręku...). Świadomie kupiłem wiedząc, że to jest RoE w HD. Jak ktoś uznaje, że za drogie, woli HD moda i nie chce kupić to trudno, nikt nikogo nie zmusza. Wkurza mnie tylko mówienie, że HD Mod a HD Edition to to samo. Otóż nie, HD Edition to prawdziwe HD, a nie oddalanie widoku czy dawanie miasta i pola walki do okienka, co jest wg mnie barbarzyństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 01:11, Jaracz napisał:

> Jakie "kraść"? Licencja należy do nich i mogą sobie robić z tym, co im się podoba.
Aha! Jak mają licencję, to wszystko wporządero!
W sytuacji, w której ktoś by nieudolnie żerował na Twoim dorobku intelektualnym lub artystycznym
i psuł dobre imię marki, którą tworzyłeś od podstaw przez lata, bo kupił licencję, też
wszystko byłoby okej! ;)

Kupili i mogą robić co chcą, polecam poduczyć się w prawie...

Dnia 05.02.2015 o 01:11, Jaracz napisał:

> To nie produkt dla fanów H3...
Dokładnie, to produkt skierowany do antyfanów. :D

Co ty pie*rzysz, że tak się wypowiem? Gram w tę serię od 1998 roku i z wypiekami na twarzy oczekiwałem HD Edition i tez ją kupiłem i świetnie się bawię. Jak ktoś oczekuje Heroes Complete z HotA i WoG to sorry, to tylko albo aż RoE w prawdziwym, nieprzekłamanym HD, co było napisane w opisie produktu. Cena jest bardzo dobra według mnie.
Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować