Zaloguj się, aby obserwować  
Vicar-Padaka

Ekhm.... Kornik :)

25 postów w tym temacie

Dzięki wielkie! :D najbardziej przypadła mi do gustu metoda termiczna, będę próbował z suszarka :P Kiedyś były takieradzieckie grzejniki z żarzącym się ogniwem coś jak miecz świetlny z gwiezdnych wojen moze się uda :P albo jakaś farelka? czy to niezbyt dobry pomysł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Na pewno nie ma sensu samemu probowac zlikwidować takiego robala bo i tak go nie zlikwidujemy :) najlepiej skorzystać z usługi jakieś profesjonalnego firmy która się takimi rzeczami zajmuję i wtedy ona na pewno stwierdzi czy to na pewno Kornik czy tez może inny szkodnik taki jak spuszczel lub też inny ;) przeglądając strony znalazłam firmę z dużą pozytywną opinią - www.carsekt.pl, proponowałabym tak zalatwić tego robala a nie samemu się męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 02:43, Vicar-Padaka napisał:

Witam :) Trochę głupi temat no ale mam poważny problem... :)

Więc mój problem dotyczy kornika :) Urzęduję na strychu i od jakichś 3 lat nęka mnie
kornik :/ wkurzająca rzecz zwłaszcza w późnych godzinach kiedy chcę iść spać ale po cichutku
sobie siedzę przy kompie żeby nikogo nie obudzić z dołu, cały czas dziad jeden mi chrobocze...
:/ kiedy zaczynał (3 lata temu) myślałem sobie "a niech sobie siedzi, jeden kornik mi
chałupy nie zeżre" no ale coś nie chce zdychać cholera jedna :) Przebył już dosyć sporą
odległość i coraz bardziej zbliża się do mojego łóżka... :/ On już chyba urósł, poniważ
jest coraz głośniejszy :/ nie mogę znaleźć żadnego info w google, jak juz coś jest to
ogólnie o kornikach :/

Jeżeli ktoś wie ile może żyć kornik i czy jest na niego jakikolwiek sposób żeby nie wiercić
to proszę was o pomoc :) temat jest jak najbardziej poważny i nie jest żadnym głupim
żartem z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 10:43, Kachulas napisał:

Hej. Na pewno nie ma sensu samemu probowac zlikwidować takiego robala bo i tak go nie
zlikwidujemy :) najlepiej skorzystać z usługi jakieś profesjonalnego firmy która się
takimi rzeczami zajmuję i wtedy ona na pewno stwierdzi czy to na pewno Kornik czy tez
może inny szkodnik taki jak spuszczel lub też inny ;) przeglądając strony znalazłam firmę
z dużą pozytywną opinią - www.carsekt.pl, proponowałabym tak zalatwić tego robala a nie
samemu się męczyć :)


Miło, że chcesz pomóc, ale lepiej sprawdź najpierw datę zadania pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować